Zaloguj się, aby obserwować  
gbur

COD2 już 25 października?

28 postów w tym temacie

Chyba najlepsza gra sieciowa ostatnich .. 2 (?) lat. Jaka dla mnie bije CS''a i CSS''a klimatem. Single olewam, UO było beznadziejnie no może dzieciom się podobało bo proste do bólu...
Mam nadzieję że że 2 powtórzy sukces (w multi) jedynki. Gdy tylko wyjdzie pojawi się serw. Na razie zapraszam na serw COD UO - ip: anotherpl.homelinux.net (oczywiście TDM)
Stronka serwa (niestety z braku czasu nieaktualizowana ale wraz z nadejściem COD2 ruszamu pełną parą) : http://balth.homelinux.net/cod/
Więc jak o 20 meczyk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:24, gbur napisał:

Chyba najlepsza gra sieciowa ostatnich .. 2 (?) lat.


No nie zgadzam się, grałeś w Battlefield''a? To jest dopiero gra a ju BF2 wymiata na całej lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:58, Pingus napisał:

No nie zgadzam się, grałeś w Battlefield''''a? To jest dopiero
gra a ju BF2 wymiata na całej lini


Grałem w BF i nie podobał mi się: działanie broni i ogólnie wyglad i zachowanie gry. BF2 ponoć super ale... Ogromne mapy ma :/ Nie lubie tez grać z czołgami i innym mechanicznym badziewiem (w callu zawsze wyłączone) no jeepy są fajne. Chodzi o to że nie trzeba mieć dużego skila żeby kogos na dużej mapie na otwartej przestrzeni utłuc z czołgu. Dlatego kazda lama nawet nosa z niego nie wysadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

call of duty wymiata, ale już 2 nie będzie....bo mam na razie za słabego kompa (buuu...). Za to Battlefield ma ogromnego plusa za pojazdy, ale nadaje się tylko dla dużej ilości graczy. CoD nie, pojedynki snajperów 1x1 są świetne. Jeśli zaś zbierzecie grupkę z 60 do 128 osób (wiem, wiem, na pewno nie z sąsiedztwa) to polecam Operation Flashpoint, niekoniecznie z modami. Ta gierka wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD jako singiel byl naprawde super gra, ale nie zgodze sie, ze multi mial dynamiczne i jakos ciekawe... juz wolalem sobie w CS''a pograc, chociaz juz dawno mi sie znudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 20:50, DevilFish napisał:

call of duty wymiata, ale już 2 nie będzie....bo mam na razie za słabego kompa (buuu...).


Jaki masz sprzęt? Grałes w demko? Przy włączonym dx7 i średnich detalach da sie pograć (mam gf 5600) Multi powinien być płynniejszy niż singiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chrzańcie ludzie - akurat Call Of Duty 2 jest porządnie zrobioną gierą, zoptymalizowaną tak, by chodziła również na słabych sprzętach. Grałem w demo COD 2, na Pentium 2.4, 512MB ramu i tylko GF 4 mx 440 ... w rozdziałce 1024/768,dX 7, model detail: normal (wyżej nie można, bo nie ma takiej opcji), teksture filter - bilinear, aa- oczywiście off, Zfeather smoke - Everything, nb of corpses - insane, dźwięk 44Hz - i miałem od 40-80 fpsów, czyli gra chodziła płynnie. Nawet jak było dużo dymu, to choć trochę spadły fpsy, to był to ułamek sekundy, także nie zdążyło nawet zerwać... Co prawda też jestem ciekaw jak to będzie po sieci(a COD to dla mnie głównie sieciówka) - bo jednak pakiety danych będą trochę większe, ale myślę że przy łączu 512kbps, na serwach z Europy będzie się dało w miarę pograć, a na polskich pewnie od 256kbps (czyli uploadzie od 128)
pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 06:00, gbur napisał:

> call of duty wymiata, ale już 2 nie będzie....bo mam na razie za słabego kompa (buuu...).

Jaki masz sprzęt? Grałes
w demko? Przy włączonym dx7 i średnich detalach da sie pograć (mam gf 5600) Multi powinien być płynniejszy niż singiel


no więc mam GF 4 MX 64, Athlon 2000+,256 MB RAM. CoD 2 powinien działać ale przy starcie wyskakuje błąd, że karta nie obsługuje alpha blendingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 12:35, verbum napisał:

Nie chrzańcie ludzie - akurat Call Of Duty 2 jest porządnie zrobioną gierą, zoptymalizowaną tak, by chodziła również na
słabych sprzętach. Grałem w demo COD 2, na Pentium 2.4, 512MB ramu i tylko GF 4 mx 440 ... w rozdziałce 1024/768,dX 7


to ma byc słaby komp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze to wątek o wojnie :). Głównie o grach COD, ale też o CS i Battlefieldzie (1,2). Żadnej nie widziałem ale gram w Joint Operations. Na niektórych serwerach może być jednocześnie do 150 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 20:29, DevilFish napisał:

dobra to kto gra w CaD i na jakich serwerach? chętnie się dołącze od czasu do czasu.

mnie zawsze mozesz znaleść na serwie z klanu D-K-B ;] moj nick to Bar''I'' no ale zawsze moge nick zmienic chociaz ostatnio zadko zmieniam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do treści tematu - na planie wydawniczym LEM''u widnieje data: 4 listopada

Pytanie tylko - czy moderatorzy jak zwykle zaniedbują tą biedną stronę oficjalną czy rzeczywiście przełożyli datą premiery. W przypadku tej firmy nie zdziwiłoby mnie żadne rozwiązanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 12:45, DevilFish napisał:

> Nie chrzańcie ludzie - akurat Call Of Duty 2 jest porządnie zrobioną gierą, zoptymalizowaną tak, by chodziła również
na
> słabych sprzętach. Grałem w demo COD 2, na Pentium 2.4, 512MB ramu i tylko GF 4 mx 440 ... w rozdziałce 1024/768,dX
7

to ma byc słaby komp ??

A mocny???
Przy graniu w dzisiejsze gry FPP (strzelanki i inne gry w pierwszej osobie), liczy się głównie grafika (ważne aby była przynajmniej 8 potokowa), a jak widzisz grałem w demo COD2 na jednej z najsłabszych grafik z możliwych... i gra chodzi płynnie!
Jeśli dołożysz 256MB ramu tak aby było 512MB, to też powinna Ci chodzić bez problemów! - a wymusiłeś DX7 przed uruchomieniem gry, wyłączyłeś aa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:29, ktoś napisał:

Mam pytanie jak bedzie chodziła gra call of duty 2 na moim kompie?
-pentium4 3Ghz
-ram 512
-karta grafiki radeon 9800 series
chodzi
mi o poziom graficzny.


Na pewno nie będzie żabkować. Moim będzie nieźle działać, ale najlepiej sprawdzić odpalając demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 13:02, DevilFish napisał:

w porównaniu do mojego kompa jest mocniejszy, raczej znacząco...

eee przesadzasz - cpu jest tylko trochę mocniejszy (mam Northwooda, nie Prescotta, więc nie ma HP i SSE3), z ramem to wiadomo, a grafika jest od MSI, 64mb, co prawda z ddr-ami, ale stara już jak świat(ma ze 4 lata),
nie wiem co prawda jaką te starsze amdki miały wydajność, te nowsze ze zint. kontrolerem pamięci to zostawiają w tyle Pentiumy...
ja w każdym razie jestem pod wrażeniem, że na tej padlinie, jaką jest ten GF 4 mx, cod 2 tak ładnie mi chodził...
zobaczymy jeszcze przy pełnej wersji, ale myślę, że źle nie będzie...
(choć to chyba jedyna gra fpp z wydawanych obecnie, która płynnie chodzi na takiej grafice - wiadomo połowę rzeczy nie wyświetla...heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować