Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda stawia na MMO

21 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 19:34, Inuyasha SoY napisał:

World of the Witcher :D
to byłoby... fajne ^^''


Ta, 10 milionów Wiedźminów biegających po świecie Sapkowskiego... ;) Rzeczywiście fajne. :P

Co do samego artykułu... Szkoda, że mi MMO średnio podchodzą. Pogram jakiś czas i potem nuda... Idź, zatłucz coś, idź dalej, zatłucz coś mocniejszego. ;) Chociaż może jeśli pojawiłby się jakiś ciekawy projekt ze strony Bethesdy, to nie mam nic przeciwko. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciachoo666 - Jak wyjdzie ten The Elder Scrolls MMo , to juz zapewne bedziesz pracowal i bedzie ci wisiec czy bedzie abonament czy nie. Pozatym juz kiedys byla poruszana kwestia tego tytulu jako gry MMo i niestety oni mowia stanowcze NIE wiec radze sie nie ludzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co kilka ciekawych gierek?
Lepiej zrobić jedną porządnie i mieć super hit...;>

btw. Bym się nie zdziwił, gdyby do Fallout 3 był dodatek, który robi z multiplayera MMO. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:02, Gol Galad napisał:

Po co kilka ciekawych gierek?
Lepiej zrobić jedną porządnie i mieć super hit...;>

btw. Bym się nie zdziwił, gdyby do Fallout 3 był dodatek, który robi z multiplayera MMO. :P


A ja bym sie zdziwil, bo Bethesda wykupila licencje tylko na single-playera.

O ile pamietam, licencje na MMO nadal dzierzy Interplay, zdaje sie, ze nawet mieli robic cos w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO srednio mi pasuja :/ ciagle to samo. W singleplayerowych grach questy moga byc bardziej rozbudowane i zmieniajace otoczenie (np. zniszczenie miasta itd.) a w MMO questy sa banalne nic nie zmieniajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:45, Mattio napisał:

MMO srednio mi pasuja :/ ciagle to samo. W singleplayerowych grach questy moga byc bardziej
rozbudowane i zmieniajace otoczenie (np. zniszczenie miasta itd.) a w MMO questy sa banalne
nic nie zmieniajace...

Poczekaj na Stargate Worlds, gdzie questy będą rodzić kampanie, a te będą skutkowały podbijaniem planet w celu: uwolnienia, zniewolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować