Zaloguj się, aby obserwować  
strajker

Nadchodzi "Europa Universalis: Rome"

30 postów w tym temacie

Szwedzki Paradox jest w trakcie zaawansowanych prac nad nowa grą z serii "Europa Universalis" - tym razem będzie to "Europa Universalis: Rome" - czyli jak sama nazwa mówi gra zostanie osadzona w czasach starożytnego Rzymu – a dokładniej mówiąc począwszy od okresu pierwszej wojny punickiej a na cesarstwie skończywszy.

Paradox uruchomił specjalną stronę, na której zamieszczony został formularz gdzie można zgłaszać swój akces do sprawdzenia bety nowej "Europy Universalis" - można zapisywać się do 15 listopada 2007.

http://www.paradoxplaza.com/beta/

Po upływie tego terminu Paradox wyłoni grupę osób, którym dane będzie zakosztować możliwość grania w betę "Europy Universalis: Rome" na kilka miesięcy przed tym, jak gra trafi do sklepów.

Według wstępnych planów Paradoxu premiera strategii ma nastąpić w drugim kwartale przyszłego roku – mam nadzieję że Cenega wyda i to najnowsze dziecko Paradoxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:58, strajker napisał:

A tu zamieszczam dwa "alpha screenshot''y" z nadchodzącej gry "Europa Universalis: Rome"

nie wiesz może czy wyjdzie na xbox''a 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW !
Kocham tą serie, przy Europa Uniwersalis 2 spędziłem bardzo dużo czasu ;) Niestety, w trzecią odsłonę serii, nie dane mi było zagrać :(
PS : Kocham założyciela tego temau ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:26, gracz 155 napisał:

nie wiesz może czy wyjdzie na xbox''a 360


Gry z serii "Europa Universalis" jak do tej pory były wyłącznie wydawane na PC - stąd chyba bardzo wątpliwe aby nastąpiła konwersja na Xbox''a 360. Ale konkrety nie są mi na razie znane - może mają jakieś plany?

Jak znasz angielski to wejdź na forum Paradoxu i tam zawsze można porozmawiać z twórcami "Europy Universalis" i popytaj się czy planują taką „ekspansję”?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:46, strajker napisał:

> nie wiesz może czy wyjdzie na xbox''a 360

Gry z serii "Europa Universalis" jak do tej pory były wyłącznie wydawane na PC - stąd chyba
bardzo wątpliwe aby nastąpiła konwersja na Xbox''a 360. Ale konkrety nie są mi na razie znane
- może mają jakieś plany?

Jak znasz angielski to wejdź na forum Paradoxu i tam zawsze można porozmawiać z twórcami "Europy
Universalis" i popytaj się czy planują taką „ekspansję”?:)


właśnie w tym problem że nie znam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, spytam się przy najbliższej okazji (choć masz małe szanse na pozytywną dla ciebie odpowiedź - po prostu Paradox nigdy do tej pory nie zmieniał PC na konsole przy swoich własnych produktach).

Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:30, strajker napisał:

Jest tak jak myslałem, nie ma w planach nic na X-boxa 360 (powody: koszty, trudność i celowośc
konwersji?)

dzięki ale szkoda możę twórcy przy następnej części się przełamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info na temat tej produkcji:

* Fully 3D map with integrated graphics and detailed topography
* Start at any date between 280 B.C. and 27 B.C.
* Choose between 10 different cultures, including the Roman, Celtic, Greek and Egyptian civilizations, with more than 53 playable factions on a map spanning hundreds of provinces.
* Watch your characters develop new traits through political intrigue and various interactions with thousands of other characters.
* Trade, negotiate or fight with your neighbours and advance your technologies to unite the Mediterranean World.
* Robust multiplayer allows you to challenge up to 32 players either competitively or in co-op mode.

20071110154946

20071110155011

20071110155029

20071110155045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużych zmian w grafice ze sobą ten dodatek nie niesie :(
A szkoda, bo teksturki z EU III już mi się znudziły... Pozostaje mieć nadzieję, że finalna wersja będzie wyglądać troszkę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 03:07, Probos napisał:

Pozostaje mieć nadzieję, że finalna wersja będzie wyglądać troszkę inaczej.

I tak będzie, twórcy sami zapowiedzieli, że różnica będzie. A te screenshoty to taka wczesna beta, więc pozostaje czekać.

20071223121119

20071223121158

20071223121242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować