Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złote Dżojstiki przyznane!

58 postów w tym temacie

Wszystko byłoby OK, gdyby nie tytuł roku na PC. Napewno IMO nie był to LOTR Online. Osobiście dałbym tą nagrodę grze Supreme Commander, albo jakiemuś innej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na PC najlepsze zdecydowanie BioShock :/, Gears of War na X jak najbardziej i God of War II na PS II - miodzio gierka. W sumie to tylko ten Lord of the Rings tutaj nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnieli doda jednej kategorii:
"Best of the best of the best of the best"
A oczywisty wygrany:
Wiedźmin :D ale to każdy wie nawet Chuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Przecież Gears of War jest z 2006 roku!
No i jeszcze raczej nie powinni robić takich nagród z tego roku, bo niektóre hity jeszcze nie wyszły. Crysis , UT3 i jeszcze inne.....
Ale tam - w suszy to GoW był najlepszy w 2006, z 2007 to chyba im chodziło o wersje PC. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila... Czemu wygrywają gry, w które w życiu nie grałem, bo uznałem je za niewarte mojej uwagi? To są NAJLEPSZE produkcje?
W 2004 wyszły dwie ciekawe dla mnie gry, z 2005 interesowała mnie jedna nowość, a z 2006 - łącznie trzy, przy czym jedna to dodatek do starszej gry. W 2007 nie wyszło nic ciekawego. W sumie tak jest dla mnie lepiej, nie marnuję pieniędzy na chłam i mogę uzupełnić kolekcję klasycznych tytułów. Naprawdę, coś jest nie tak z rynkiem gier...

Gwoli uzupełnienia: Wiedźmin mnie nie interesuje, nie trawię podobnie, jak i tfuczości Sapkowskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować