Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska - problemy i rozwiazania

220 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 12:42, Paulson napisał:

A ja mam taki pomysł. Skoro firma robi nas na szaro i ma nas głęboko w d@#$% to czas pokazać
im, że klientów nie można ot tak olać, zwłaszcza tych, którzy zapłacili 2x więcej niż reszta.
Dlatego namawiam wszystkich pokrzywdzonych posiadaczy edycji kolekcjonerskiej do pisania do
mnie na mail. Mam znajomych prawników, wytoczymy s@#$%&*$om sprawę w sądzie w związku ze złamaniem
warunków umowy handlowej i zobaczymy wtedy, czy nadal będą tak jak teraz siedzieć i udawać,
że ich nie ma.

P.S. oto mój mail: pawre@vp.pl

Najpierw się zorientuj czy to się nadaje na sprawe, wśród tych znajomych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:12, grzesioo napisał:

Mija czwarta godzina normalnego, roboczego dnia pracy od 9:00, a CDP nadal udaje, że nikogo
nie ma w domu. Jeśli cichaczem sobie czytają nasze wpisy i próbują ustalić "zeznania", to przypominam:
OBIECALIŚCIE, że dziś pojawią się oficjalne informacje o Edycji Kolekcjonerskiej.


To sie az prosi o cytat z pewnego skeczu Kabaretu Morlanego Niepokoju:
"Obiecac moge. Nie takie rzeczy obiecywalem." :D

Moze zrobili sobie jakis konkurs na najglodniejszy kawalek i czekaja, az wplyna wszystkie prace? Ja osobiscie nie czekam na zadne stanowisko, kto winny i czemu. Czekam na maila od CDP, ze paczka z reszta dodatkow i innymi bajerami ( w ramach rekompensaty) juz zostala wyslana kurierem.

A ze sie nie doczekam dzisiaj tego, to jestem pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy do 17.00 nic nie będzie, a potem jakieś pojedyncze posty niebieskich: że teraz nie są w pracy , nie mają kontaktu z osobami odpowiedzialnymi, nie mają dostępu do kompa firmowego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:18, Bashu napisał:

Moze zrobili sobie jakis konkurs na najglodniejszy kawalek i czekaja, az wplyna wszystkie prace?
Ja osobiscie nie czekam na zadne stanowisko, kto winny i czemu. Czekam na maila od CDP, ze
paczka z reszta dodatkow i innymi bajerami ( w ramach rekompensaty) juz zostala wyslana kurierem.

Tak jak mówił, Szaaach na bajery to nie macie co liczyć. CDP nawet nie ma takiej ilości gadżetów teraz by rozdać je jako rekompensate. Tak powiedział wczoraj Szaaach podajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:21, Be-Yacz napisał:

podajże.

Co podać? :)

Jeśli tych gadżetów nie są w stanie do przesyłek dołączyć, to pomysł jest jeden - umożliwić kolekcjonerom-preorderowcom zakupy w wiedźmińskim sklepiku w CAŁOŚCI za wPLN (łącznie z przesyłką). Wtedy każdy wybrałby sobie to, co by chciał...
Tak, wiem, że to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewam się przeprosin, wyrazu ubolewania nad zaistniałą sytuacją, obiecania poprawy i to wszystko. No może jeszcze jakiś badziew dadzą jako rekompensate, ale na gadżet na poziomie, czyli np. kufel raczej bym nie liczył. Od będzie poprostu kolejny odcinek serialu pt. "CDP znów daje..." ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, pokrzywdzeni powinni jak najbardziej udać się do Sądu. Wyniosą z tego doświadczenie, jak "funkcjonuje" w Polsce "Wymiar Sprawiedliwości" jest to bardzo cenna wiedza, choć pozbawiająca złudzenia, iż prawo jest dla obywateli, gdyż u nas prawo jest na obywateli. Zacznie się od tego, iż jest to "niska szkodliwość społeczna, nie wyczerpująca znamion czynu", wobec czego przestępstwo nie będzie ścigane z urzędu i trzeba będzie prowadzić postępowanie cywilne. W tymże wnosząc o odszkodowanie trzeba na początku będzie wpłacić pewną kwotę uzależnioną od jego wysokości, do tego dojdą różne koszty (korespondencja, kserokopie, obsługa prawna, dojazdy, jakieś dziwne opłaty oraz czas i zdrowie poświęcone całemu przedsięwzięciu). W trakcie postępowania trzeba będzie wykazać powstałą szkodę i jej negatywne następstwa dla pokrzywdzonego. Widać tu , że można w zasadzie udowodnić nieterminowe wywiązanie się z dostarczenia produktu (bo wcześniej, czy później dojdą wszystkie składniki EK, więc odpadnie zarzut kradzieży, czy oszustwa). Oraz zwiększenie nakładu o 200-201 egzemplarzy. Czy Sąd uzna, że z tego powodu stała sie klientowi krzywda jest bardzo wątpliwe, tym bardziej, iż niezadowlony klient mógł wnosić reklamację lub odstąpić od umowy zakupu. Za odniesione straty moralne zwykle się w Polsce nie płaci, więc pod dłuższym raczej niż krótszym mieleniu przez machinę wyjdzie wyrok, jak na wstępie "niska szkodliwość społeczna, nie wyczerpująca znamion czynu". Dobrze będzie, jeśli koszty procesu zostaną przerzucone na skarb państwa ale skarżący musi się też liczyć z tym, iż przypadną one w całości lub jakiejś części jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:23, grzesioo napisał:

Jeśli tych gadżetów nie są w stanie do przesyłek dołączyć, to pomysł jest jeden - umożliwić
kolekcjonerom-preorderowcom zakupy w wiedźmińskim sklepiku w CAŁOŚCI za wPLN (łącznie z przesyłką).
Wtedy każdy wybrałby sobie to, co by chciał...
Tak, wiem, że to nierealne.


Gdzies mam rekompensate w postaci nastepnych gadzetow. Chce to co moje, za co zaplacilem. Gadzetow dosc sie nachapalem w empikach i mm.

13:30 cdp milczy. bo czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:28, padre777 napisał:

Gdzies mam rekompensate w postaci nastepnych gadzetow. Chce to co moje, za co zaplacilem. Gadzetow
dosc sie nachapalem w empikach i mm.

Podziel się, bo ja się nie nachapałem ;). A ty co "schapałeś" w tych MM i Empikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 13:28, padre777 napisał:

Gdzies mam rekompensate w postaci nastepnych gadzetow. Chce to co moje, za co zaplacilem. Gadzetow
dosc sie nachapalem w empikach i mm.


Ja się niestety nie "napchałem" i nie mam takiej rekompensaty "gdzieś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem dostałem takiego maila z gram.pl. Zaznaczyć muszę, ze to odpowiedź na pytanie : kiedy będą rozsyłane brakujące elementy EK? (pytanie zadane w sobotę)

"

Witam,

Jako elementy dodatkowe zostana dosłane :

- Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150
stron
- Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120
stron
- Unikalny medalion wiedźmiński z nadrukowanym numerem EK
- Koszulka z logo gry Wiedźmin
- Bitewna gra karciana Wiedźmin
- etui z nadrukowanym numer EK
- mapa świata

Elementy Edycji Kolekcjonerskiej (spakowane w jednej przesyłce) będą
wysyłane sukcesywnie kurierem w ciągu tygodnia.
Za zaistniałą sytuację i powstałe opóźnienia najmocniej przepraszamy.

Pozdrawiam,

Justyna Hryć
Asystent Działu Obsługi Klienta"


Żadnych konkretów, tylko termin z poniedziałku zmienił się na "w ciągu tygodnia", ech.. ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:35, grzesioo napisał:


> Gdzies mam rekompensate w postaci nastepnych gadzetow. Chce to co moje, za co zaplacilem.
Gadzetow
> dosc sie nachapalem w empikach i mm.

Ja się niestety nie "napchałem" i nie mam takiej rekompensaty "gdzieś".


Tzn chodzi mi o to, ze nie spodziewam sie nic wiecej pozatym za co zaplacilem. Faktem jest, ze bylby to dobry gest w strone naprawde zawiedzionych klientow ze strony CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 13:39, Radok napisał:

Żadnych konkretów, tylko termin z poniedziałku zmieniła się na "w ciągu tygodnia", ech.. ręce
opadają.

Hm... Poza tym z twego maila wychodzi logicznie, że obiecanym gratisem bedzie druga koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:39, Radok napisał:

Żadnych konkretów, tylko termin z poniedziałku zmienił się na "w ciągu tygodnia", ech.. ręce
opadają.


Hehe dobre, ciekawe tylko co z plakatem, naklejką i tą dodatkową rekompensatą, może jeszcze o tym zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:44, Radok napisał:

Zwróćcie uwagę, że napisali ponownie o koszulce. czyżby to był ten bonusik ?

Radok nie. To bylo ctrl+c i ctrl +v z informacji o EK z lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować