Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

CDP po prostu w kulki sobie leci. Olewa swoich klientów i tyle. Nikt nie zaprzeczy, że tak nie jest po tym co się tu wyprawia. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przez tydzień nie da się zapakować wszystkiego. Ja mam dalej wstrzymane. Serdeczne dzięki CDP. Już listopad mamy, a moich dodatków jak nie było, tak nie ma. I pewnie co najmniej do poniedziałku nie będzie... Żenada, wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:19, Mychaa napisał:

To już zaczyna być irytujące i kończą się granice mojej cierpliwości.
Te pudełka wycinacie ręcznie i sklejacie jedno dziennie??
Rozumiem że długi weekend jest dla was ważniejszy niż te 3000 wiernych (naiwnych?) graczy :/

Spokojnie, zatrudnili dodatkowo 6 świstaków ;) - wiesz - tania siła robocza po zwolnieniach grupowych w Milce ;D. Teraz idzie już z górki (alpejskiej :)
A żebyś się mnie irytował: dzisiaj dzwoniłem i zacytuję Ci w skrócie dialog:
- Pracujecie?
- Pracujemy!
Pracują.
- Wysyłacie?
- Wysyłamy!
Wysyłają. :D
P.S. Masz już pedały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że listopad mamy, a po reszcie naszych kolekcjonerek nie ma śladu. Zaczynam to powoli mieć tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 14:26, axe1971 napisał:

- Pracujecie?
- Pracujemy!
Pracują.
- Wysyłacie?
- Wysyłamy!
Wysyłają. :D

:D już mi weselej

Dnia 02.11.2007 o 14:26, axe1971 napisał:

P.S. Masz już pedały? ;)

Rozumiem że chodzi o kompanie graczy :P. Nie nie mam jeszcze kierownicy, bo pedały miałem cały czas.
Muszę odesłać paczkę którą otrzymałem, ale jakoś mi nie po drodze na pocztę. Ale obiecali że jak im odeślę to oni mi przyśla nową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, cierpliwość jest cnotą królów, zatem jeszcze sobie trochę pokróluję :) Dowiedziałem się, że moja wysyłka powinna być wysłana 31 października. Może w poniedziałek do mnie dotrze? A tak na marginesie: to nie można było od razu wszystkim nabywcom EK napisać - przed np. 10 listopada nie dostaniecie swojej paczki? Najpierw był cały cyrk z rejestrowaniem, zawieszaniem się serwera, listami owymi i nnymi... Potem wielkie odkrycie, kurczę, nie zdążymy... Oki, rozumiem, po raz pierwszy poczułem się wyrolowany, ale naprawdę rozumiem. No, ale teraz to już lekka przesada. Zastanawiam się, w jaki sposób CDP chce mnie przekonać, żebym w przyszłości im zaufał? Dodając kolejny plakat? Kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe rozbawiles mnie :D
co do tego recznego skladania pudelek o czym Mychaa wspomnial/a - najlepsze jest to ze one SĄ recznie skladane (o czym ktorys Niebieski wpsomnial)
druga sprawa - niedziwota ze zaden z Niebieskich sie tutaj nie wypowiada - w tym wątku jest tak wysoki stopień depersonalizacji CDP że zaden niewinny (nieodpowiedzialny z te obsuwę) niebieski nie chce oberwac i sluchac obelg pod swoim adresem a nie firmy (w sumie tez czlowiek...) no chyba ze Mike mialby odwage wyjsc naprzeciw rozwscieczonemu ludowi w co szczerze wątpie.
hmm [teoria] a moze CDP myslalo ze Wiedzmin tak nas wessie ze zapomnimy o dodatkach dopoki nie przejdziemy gry i nas oswieci ? :P [/teoria] pzdr

@Adrejew - karta paliwowa, roczny talon na piwo oraz 3 produkty ktore mozna kupic w calosci za wPLN i zapomne o tym calym burdelu :P:P:P ^^

20071102144952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:52, Morpheus83 napisał:

Heh maile napisalem na kazdy adres CD projektu i troszke zmieniony na adresy czasopism komputerowych...


też się zaraz za to wezmę. ;/. drodzy państwo z cdp mogą sobie reszte moich dodatków nawet zjeść ;/. mam to gdzieś. za to np chciałbym wiedzieć kto za to ponosi odpowiedzialność i czy jakieś konsekwencje będą. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:00, lord-radek napisał:

> Heh maile napisalem na kazdy adres CD projektu i troszke zmieniony na adresy czasopism
komputerowych...

też się zaraz za to wezmę. ;/. drodzy państwo z cdp mogą sobie reszte moich dodatków nawet
zjeść ;/. mam to gdzieś. za to np chciałbym wiedzieć kto za to ponosi odpowiedzialność i czy
jakieś konsekwencje będą. ;/



wiesz co ja juz kilka razy pisalem zeby napisali niebiescy kto za ten burdel odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:50, Morfieusz napisał:

Hehe rozbawiles mnie :D
co do tego recznego skladania pudelek o czym Mychaa wspomnial/a - najlepsze jest to ze one
SĄ recznie skladane (o czym ktorys Niebieski wpsomnial)


To że sa ręcznie składane to też wiem ;), ale chodziło mi bardziej o to że siedzi jeden świstak i ma normę jedno pudełko dziennie ;)

Do cdp
Rozumiem że mamy długi weekend, ale prawdę powiedziawszy to mnie mało obchodzi. Zobowiązaliście się do czegoś i teraz powinniście się z tego wywiązać nawet kosztem wolnego i dodatkowych środków, a nie leżeć do góry brzuchami i popijać piwko z naszej już otrzymanej kaski. I wierzę że nieobecność Wasza spowodowana jest właśnie Waszym zaangażowaniem w prace nad składaniem pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wchodze sobie na meila patrzę...nic, wkurzony wchodze na zamówienia patrzę i tam również pisze że paczka wstrzymana......To jak do jasnej anielki jest kiedy ja w końcu dostanę swoją paczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pozostałych nabitych w Edycje Frajerskie (w skrócie EF). Nie pierwsza to i pewnie nie ostatnia wpadka CDP przy większej premierze i niedotrzymywanie obietnic. Jak i reszta nadal nie posiadam swojej Edycji Kolekcjonerskiej, za to posiadam jedyną i niepowtarzalną Edycję Frajerską (podstawkę minus mapa plus koszulka). Czas tyka, obietnice co chwilę się zmieniają, a statusy przesyłek jak były tak są niezmienne. Ale zaraz zaraz, ktoś może się pytać "O co chodzi z "Edycjami Frajerskimi"? Zatem kilka słów wyjaśnienia... Pierwszą Edycją Frajerską było dla mnie Rise of Legends, nie ze względu na jakośc wydania, czy cokolwiek związanego z samą grą, ale na szybkość obniżenia ceny EK - jednym słowem osoby, które nie zamówiły gry w preorderze dostały możliwość zakupu Kolekcjonerki około 2 miesiące po debiucie za niemal połowę ceny. Następny MedievalII - sytuacja podobna, może miesiąc dłużej trwała sprzedaż przed obniżką, pomimo zapewnień, że EK tak szybko tanieć nie miały... Ale to nic... Kolejna EF, czyli World in Conflict - wszystko pięknie, ślicznie i w ogóle, wydanie cudowne, tylko przy preorderze pisało, że spolszczenie będzie kinowe, a dostaliśmy spolszczenie pełne - o takiej jakości, że niestety całóy obraz wydania kolekcjonerskiego nie jest w stanie go zasłonić... A teraz największe dzieło polskiej informatyki - największy tytuł ostatnich lat w branży w PL i masa frajerów, którzy kupili EF aby mieć coś niepowtarzalnego... I mają, jedyną niepowtarzalną Edycję Frajerską - czyli okrojoną EP plus koszulkę, za cenę ponad 2 razy wyższą niż Edycja Empikowa (która to została wyposażona w niedostępny rzekomo w żadnej innej Edycji niż Edycja Frajerska bestiariusz - który to notabene jak do tej pory do Edycji Frajerskiej dla osób dokonujących zakupy na gram.pl dołączony nie został).

Biorąc pod uwagę mnogość wpadek w ostatnim okresie na jakiś czas odpuszczam również sobie zakupy Edycji Frajerskich jak i jakichkolwiek innych. Klient głosuje portfelem, mój po tych wszystkich szopkach obecnie nie zamierza głosować na CDP i żadne hasła reklamowe tego nie zmienią, a jak nei zagram w jakiś tytuł to nie umrę, na półce czeka jeszcze sporo gier czekających na swoją szansę...

Łącząc się w bólu z pozostałymi frajerami, czekam na resztę EF Wieśka, a kto wie, może w końcu moja edycja za 200 złotych będzie porównywalna z edycjami podstawowymi z MM za 79 złotych? I może w końcu będę mógł się poczuć Frajerem w pełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:09, Morpheus83 napisał:

Pani z DOK powiedziała ze dziś tez wysyłają wiec w poniedziałek paczuszka :) co nie zmienia
faktu ze bardzo sie zawiodłem nad CDP

To znaczy, że przy zamowieniu już nie masz wstrzymane tylko wysłane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość moich zamówień już anulowałem ze sklepu gram, a te które miałem w planach złożyć... no cóż pozostaną tylko w planach. Ograniczę się tylko do zamówień których nigdzie poza gramem nie dostanę. Czyli właściwie nic już tutaj nie kupię sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować