Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 14:07, rafsum napisał:

tak gdy byłem w tych sklepach(Kraków,Bielsko-Biała) to były bez problemów.


W Warszawie również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:31, balduran2 napisał:

Nie wiem czy tak "normalnie" kupiłbyś EK w sklepach, gdyż na cały kraj do sklepów wysłali tylko
300 sztuk EK a cała reszta (3000) była dostępna w sklepie Gram.pl.


Tiaaa, a Bestariusz jest limitowaną częścią EK... xD
Wierzysz w to, co piszesz?
Już kilka razy mnie okłamano na forum w ciągu ostatnich kilkunastu dni, więc ja już w posty niebieskich nie wierzę.
migem na moje oskarżenia odpowiedział, że ES z MM było TYLKO dla pierwszych klientów. 4000 to pierwsi klienci? Według newsa ( http://www.gram.pl/news_9Q7rH,0__Wiedzmin_najszybciej_sprzedajacy_sie_tytul_w_historii_polskiego_rynku_gier.html ) gra w ciągu pierwszych trzech dni sprzedała się w ilości 35 tysięcy egzemplarzy. A ES z MM na pewno w absolutnej większości w ciągu tych trzech dni się rozeszło...
Więc 4000 z tych 35000 to jakieś ponad niecałe 10%. I to są pierwsi klienci?
Zostaliśmy zapewnieni, że news o gratyfikacji zostanie opublikowany 30.10 do godziny 17, potem do 18. A do dziś go nie ma.
CDP sobie z nas kpi i robi jakąś żałosną promocję w sklepiku wiedźmińskim.
ŻENADA!
------------------------------------------------------------
Dziwię się tym, którym zamówienie nie doszło i czekają. Ja bym to olał (chyba, że przelew, ale to też się da chyba odkręcić - w końcu nie dotrzymali umowy) i poszedł sobie właśnie spokojnie do MM po ES albo po EK - zależy co kto woli.
CDP nie dotrzymał umowy, więc niech teraz traci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez news o gratyfikacji juz byl...

Ta gratyfikacja jest... kolejna mozliwosc nabicia kieszeni CDP poprzez znizke na zakupy w pozal-sie-Boze sklepiku Wiećmaka!!

Jak dla mnie zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:44, Piotrek K. napisał:

Przeciez news o gratyfikacji juz byl...

Ta gratyfikacja jest... kolejna mozliwosc nabicia kieszeni CDP poprzez znizke na zakupy w pozal-sie-Boze
sklepiku Wiećmaka!!

Jak dla mnie zalosne...

No właśnie, i dlatego on pisze, że nie było newsa o gratyfikacji, bo to co się pojawiło, to nie jest gratyfikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:19, Oskar24 napisał:

Tiaaa, a Bestariusz jest limitowaną częścią EK... xD
Wierzysz w to, co piszesz?
Już kilka razy mnie okłamano na forum w ciągu ostatnich kilkunastu dni, więc ja już w posty
niebieskich nie wierzę.
migem na moje oskarżenia odpowiedział, że ES z MM było TYLKO dla pierwszych klientów.
4000 to pierwsi klienci? Według newsa ( http://www.gram.pl/news_9Q7rH,0__Wiedzmin_najszybciej_sprzedajacy_sie_tytul_w_historii_polskiego_rynku_gier.html
) gra w ciągu pierwszych trzech dni sprzedała się w ilości 35 tysięcy egzemplarzy. A ES z MM
na pewno w absolutnej większości w ciągu tych trzech dni się rozeszło...
Więc 4000 z tych 35000 to jakieś ponad niecałe 10%. I to są pierwsi klienci?
Zostaliśmy zapewnieni, że news o gratyfikacji zostanie opublikowany 30.10 do godziny 17, potem
do 18. A do dziś go nie ma.
CDP sobie z nas kpi i robi jakąś żałosną promocję w sklepiku wiedźmińskim.
ŻENADA!


A ja raczej z tych w postów mam inny wniosek, mianowicie te wszytkie gratisy z MM pochodzą z naszych EK (bestiarusz, breloki, karciankli) a tłumaczenie ze " pudełka byly złej jakości" to zwykła kiepska sciema.

Mogli rownie dobrze posłać wszytkie elementy, a pudełko przyslac oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:44, Piotrek K. napisał:

Przeciez news o gratyfikacji juz byl...

Ta gratyfikacja jest... kolejna mozliwosc nabicia kieszeni CDP poprzez znizke na zakupy w pozal-sie-Boze
sklepiku Wiećmaka!!

Nie, to nie był news o gratyfikacji. To był news o "przeprosinach". To nie jest gratyfikacja, lecz żenująca promocja, która nie jest gratyfikacją, bo gratyfikacja nie polega na tym, że mam im jeszcze płacić :/
Nikt w newsie nie podał, że to gratyfikacja, więc wciąż czekam. Ruszenie sklepu to zupełnie co innego (przynajmniej mam taką nadzieję).

Dnia 04.11.2007 o 14:44, Piotrek K. napisał:

Jak dla mnie zalosne...

Dla mnie też - i wzywam do ponownego natarcia na niebieskich jutro ;]

Seoman. - nie no, znowu bez przesady. Gdyby takie coś było to... byłby to już skandal.
I taka firma dostaje Imperatora za najlepszego dystrybutora? (chociaż sam z bólem muszę przyznać, że mimo tych żałosności ostatnich miesięcy CDP bije Cenega zdecydowanie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:21, Oskar24 napisał:

Seoman. - nie no, znowu bez przesady. Gdyby takie coś było to... byłby to już skandal.

To już jest skandal. To już od 2 tygodni jest skandal, a to co jest teraz po poprostu zwykłe skur******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... ja tam nie wiem. W piątek doszedł kurier jakoś z paczką koło 12 :)

Ogólnie jak się skończyły cyrki z tą wysyłką jestem zadowolony. EK jest bardzo fajnie wydana, mimo wszytko. Albumy są miodzio. Myślałem, że od tej z WoW:TBC nie będzie lepszej, a tu udało się. Artbook rewelacja, bestariusz tez bardzo fajny. Breloczek CIĘŻKI :D Karcianka, niby fajny papier etc, ale mnie to nie kręci :)

Gdyby nie to dziwadła z wysyłką to chyba byłaby to najlepsze EK jaką widziałem, a tak jest na równi z WoW:TBC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tą gratyfikacją to mogli przynajmniej zrobić tak żeby można było kupić z tą zniżką coś z całego sklepu a nie z tego śmiesznego sklepiku w którym nie ma nic ciekawego poza figurką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...

Czy ktoś kto dostał już gratyfikację, mógłby napisać, czy zniżka jest na konkretny przedmiot (w stylu: smycz -50%, ale figurka -5%) czy jest zniżka na całe zamówienie? Pewnie na pojedyncze rzeczy, bo w zamówieniu mogłoby być wszystko (gra np. jakaś)...

Bo mnie to intryguje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz sie zabije tyle czkam na tą ek a ciągle zamówienie wstrzymane rozumiem weekend święta ale to jest przesada wkońcu tego nigdy nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:51, Piotrek K. napisał:

W newsie nie. Zreszta sie nie dziwie. Zjedli by ich od razu, a tak nie kazdy musial przeczytac
wszystkie posty, np. taki jak ten:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=981


Meeh... :/
To jest bezczelność :/
Taką gratyfikacje sobie mogą głęboko wsadzić...
Tym bardziej, że nie dostałem obiecanego plakatu ani naklejki. Bezczelni kłamcy :/
Żenuje mnie cała ta sytuacja - ciekawe kto CDP rozliczy.
Mimo tych wysyłek itp. dla mnie największą bezczelnością jest ES w MM.
Gratyfikacja? Oni powinni nas błagać o wybaczenie i powinni dać jakąś ogromną promocję na gry, a co najważniejsze dla mnie - dać Bestariusz za wPLN...
Nie będę pisał żal.pl, bo IMO to głupie.
Jednak niektórzy z CDP powinni wylecieć - nawet sam pan Michał Kiciński, bo nie dotrzymał obietnicy, którą sam złożył... :/
I jeszcze bezczelnie mówił o złamaniu umowy przez sieci handlowe - a oni co robią?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem Wiedźmina, a dodatków do EK jeszcze nie dostałem...

Nie będę po raz kolejny wylewał żali, bo pisalem już o pretensjach na stronie 87... I resztkami sił hamuję się, żeby nie pojechać tu jakimś "rynsztokowym" językiem, czy łaciną kuchenną (nazwijcie to jak chcecie) - choć w przypadku postawy, jaką obrał wobec nas klientów cdprojekt, jedynie to pozostaje...

Nazwę tej pożal się Boże pseudo-firmy celowo piszę z małej litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak chcecie sprawdzić stan waszej przesyłki teę wyskakuje wam taki błąd?

"Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80004005''

[DBNETLIB][ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server does not exist or access denied.

/trackandtrace_pokaz.asp, line 53"

A co do wysyłki: juz n ie będę komentował, bo to, co chce powiedzieć, by mnie do bana doprowadziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W faktach TVN zachwycali sie wiedźminem... :D szkoda ze nie wspomnieli o użytkownikach gram.pl który swoich dodatków do EK wiedźmina nie dostali... bądź dostali z opóźnieniem a tam pokazywali nawet EK wiedźmina jak ktoś sobie w Empiku kupował!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:24, Morpheus83 napisał:

W faktach TVN zachwycali sie wiedźminem... :D szkoda ze nie wspomnieli o użytkownikach gram.pl
który swoich dodatków do EK wiedźmina nie dostali... bądź dostali z opóźnieniem a tam pokazywali
nawet EK wiedźmina jak ktoś sobie w Empiku kupował!!

Można by do telewizji zadzwonić i opowiedzieć im cała prawdę :]
Przy okazji pokazać ten temat i status przy zamówieniach :]

Reportaż pierwsza klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:27, MisticGohan_MODED napisał:

Reportaż pierwsza klasa !


NO przynajmniej nie będziemy gorsi od Czechow "Polacy nie gęsi i swojego wiedźmina maja:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:02, Oskar24 napisał:

ciach


Wciąż jedziemy na jednym wózku, tylko że ja dodatków jeszcze nie dostałem, nawet nie mogę potwierdzić zamówienia, bo od tygodnia pakują moja paczkę. A ta gratyfikacje mogą sobie w rzyc wsadzić. ja chce plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować