Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 14:28, Robert-Kwiat napisał:

Miło... no... prawie... Dostałem, zaglądam, jest artbook, jest mapa, jest bestariusz i plakat.
Ale gdzie do diabła znajduje się brelok i karty?! Numer EK to 2091 i mam nadzieję że się to
wyjaśni.


Dostałeś niekompletną EK? Znaczy - po raz drugi?
Robi się coraz ciekawiej, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:32, Morpheus83 napisał:

myślę ze pakujący nie wsadził do puselka


Pewnie tak, bo jakby wsadził, to by były w środku ;)
A tak na serio to chyba nie jest trudno sprawdzić, czy wszystkie elementy są w środku, aż tak wielu ich w końcu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już jest jakaś żenada. Żeby nie sprawdzić, czy wszystko jest na swoim miejscu... I ile człowiek będzie czekał na resztę? Kolejny miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym co sie dzieje to trudno.
i jak już mówimy o zawiadamianiu gazet itp. to może też TV np. można by wysłać parę emalii do uwaga@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem moje dodatki do EK nr2153
Pudło bez zarzutu ale plakat jak psu z gardła
Nic nie brakuje(zawrtość pudła jest naprawdę extra wykonana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:59, Kazekrex napisał:

Dodam jeszcze że brelok nie dla dzieci jest (ZABIĆ NIM MOŻNA)
Na karteczce co była w pudle mam autograf " AgaW:)"

A na mój brelok to chyba formę odlewniczą szykują, bo ja mam ciągle wysyłkę wstrzymaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL 1 - zauwazyliscie ze tylko w tym watku przy pisaniu posta jest oczoje*ny (mam nadzieje ze to nie paskudne i wulgarne slowo :P jesli tak to sorry ale nie widze zamiennika) czerwony komunikat o komentowaniu ? :P
LOL2 - ten nowy przyklejony post od gram.pl i CDP to sobie mozecie wsadzic... taka macie odwage ze tylko linki do starych textow dajecie ?

i na koniec - odnosze wrazenie ze nasze dodatki byly wczesniej gotowe tylko poszly NA PROMOCJE, ot co...
a u mnie po staremu - wysylka wstrzymana... a w ogole pytam sie, po cholere te EK numerujecie ? skoro te cyferki nie maja zadnej wartosci ? skoro preorderowcow z ''top ten'' ktorzy czekali caly dzien na start pre-ordera i w pierwszych sekundach juz probowali zamawiac potraktowaliscie najgorzej, zeby nie powiedziec, jak psa (albo Nieludzia/Mutanta skoro jestesmy przy Witcherowym temacie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 15:05, Morfieusz napisał:

LOL 1 - zauwazyliscie ze tylko w tym watku przy pisaniu posta jest oczoje*ny (mam nadzieje
ze to nie paskudne i wulgarne slowo :P jesli tak to sorry ale nie widze zamiennika) czerwony
komunikat o komentowaniu ? :P

Nie tylko w tym, tak jest w każdym temacie będącym komentarzem do newsa ;)

Dnia 07.11.2007 o 15:05, Morfieusz napisał:

LOL2 - ten nowy przyklejony post od gram.pl i CDP to sobie mozecie wsadzic... taka macie odwage
ze tylko linki do starych textow dajecie ?

Skrót newsa jest wyświetlany automatycznie od dzisiaj w każdym temacie-komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 8 listopada 2007"

WOW. Wreszcie jakaś zmiana. Mam nadzieję, że łaskawie wyślą tego 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 15:02, Morpheus83 napisał:

AgaW ?? mmmm smakowo :) ciekawe czy na innych tez sie podpisała:P

I do tego jeszcze 3 zdjęcia w tym jedno w bikini :]

Sorki za ten offtop, ale już mi odbija od tego czekania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa nie wiedzialem ze dzisiaj jakies tajne reformy na forum sie zrobily ;-) dzieki za oswiecenie [koniec offtopa]

@heyboy - heh takiemu to dobrze ;p mnie sie juz sprawdzac nie chce bo az mi sie zle robi jak widze te szare czcionki wstrzymane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze? Po 2,5 tygodnia dostać dodatki do tego co miałem dostać w całości 24 października? Kpina i tyle. Jedyny plus to to, że w końcu je dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się zmienił status na: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 8 listopada 2007 :))) Pozostaje (nie)cierpliwie czekać. Mój numer z zamówienia EK 1003.

A w tej chwili zmieniło sie na : pakowane i przygotowywane do wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed momętem zmienił się status zamówienia na: pakowane i przygotowywane do wysyłki, więc nie jest źle. Mam numerek 1013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jednak lecą od końca . Na razie nikomu z nr poniżej 1000 nie zmienił się status z "wstrzymane" Bardzo miło, ja mam 748 więc myślę że co najmniej 2 dni w tym tempie (przy dobrych wiatrach) i może status się zmieni na oczekiwane na wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę cieszył jak do mnie dojdzie nieuszkodzone i piękne. To już kolejna wtopa CDP. Jak sobie przypomnę co się działo z NWN 2, to mnie krew zalewa, że tym razem też im zaufałem. Ech...

Tass a ja to co? Mam 0592.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować