Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Fakt pierwszy: logistycznie CDP nie poradziło sobie z EK
Fakt drugi: zachowanie CDP w dniu premiery (a właściwie juz w dniu przedpremiery ;p w niektórych sieciach...) oraz weekend to totalny brak jakiegokolwiek planu B oraz (a może przede wszystkim) próba zatuszowania własnych błędów
Fakt trzeci: od poniedziałku do siedziby CDP wróciła organizacja (dyktator jakiś pewno musiał się znaleźć :), rozum (najgorsza prawda lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo) i wola walki (o klienta:)
Fakt czwarty: Nie do przecenienia codzienna, kilkunastogodzinna obecnośc na forum wielu niebieskich (wwszystkim dziękuję za prywatny czas nam poświęcony) spokojnie próbujących wszystko, wszystkim wyjasniać (Sol - mistrzostwo świata w studzeniu atmosfery i tonowaniu nastrojów - serio! :)
Fakt piąty: Ciężka harówka wszystkich CDP-owców w imię odzyskania dobrego imienia i zaufania graczy (współczuje i jednocześnie podziwiam Panie z BOK-u :)
U mnie macie rozgrzeszenie ;)
Czekam więc na moje EK i życzę spokojniejszych kolejnych dni :)

P.S. CDPR - świetna robota, gratuluję wspaniałej gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:59, lisek93 napisał:

ale moze CDP Nas zaskoczy ? x)


No ba ciągle nas zaskakują:P Cała premiera EK wiedźmina to jedno wielkie zaskoczenie;P
Ps. Może by tak gramsajta założyć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
otrzymają wiadomość

Dnia 29.10.2007 o 18:49, Soleila napisał:

z potwierdzeniem nadania i numerem przesyłki kurierskiej. Informacje dotyczące wysyłki będą
również sukcesywnie podawane na forum, a wszelkie pytania dotyczące realizacji prosimy kierować
bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta gram.pl.


o wysyłki wiedźmina nie dostałem wiadomości ... sukcesywnie na forum?? tia jeżeli to ma być sukcesywnie to jestem księdzem.mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

(Sol - mistrzostwo świata w studzeniu atmosfery i tonowaniu nastrojów - serio! :)


Bo to kobieta;}.

Dnia 30.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

P.S. CDPR - świetna robota, gratuluję wspaniałej gierki :)

No, warto o tym pamiętać;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może sobie ekipa redakcyjna zegarków na czas zimowy nie przestawiła?
Po wczorajszym wieczorze myślałem, że już nie będę się czuł opluty przez CDP. Teraz znowu mam wrażenie, jakbym dostał soczyście w twarz. Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... o gramsjacie pomysle, pomysle ;D ...
jak dotad jakos mi się nie chciało ;D ... wolę się podenrwowac na forum ;D

...

hm... widzieliscie ten konkurs na fotka.pl < :D > o Wiedzminie ? ;D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:12, barsum napisał:

Hmm może nam dotakowo jakiś prezencik wysłali^^ Było by miło;)

Byloby milo gdyby wogole wyslali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze..no
Ja jestem cierpliwy - dowiedziałem sie, ze EK przyjdzie niekompletna - ok, przeżyje
Dowiedziałem sie, ze PDP cofnęło wszystkie przesyłki w wawie - ok, damy rade
Dowiedziałem sie o cyrku z różnymi edycjami w empikach i innych MM - luz, w końcu nie mam 15 (ani nawet 25) lat – będę żył
Ale kiedy widzę ''kajanie sie'' pracowników GRAM, kiedy czytam o nauce na własnych bledach (tu sie serce raduje), a później widzę to, co widzę - kolejny raz po prostu nabieracie wody w usta - to juz nie wiem czy śmiać się, czy płakać.
I chrzanić te dodatki, w końcu w Wiedźmina sobie pogrywam (ma ktoś dobry sposób na pozbycie sie żony z domu na weekend?? ;))), będę żył, jeśli nie przyjdą jutro, ale ten całkowity brak informacji, to przekładanie z godziny na godzinę, a później po prostu totalny zanik umiejętności mówienia/pisania na forum przez pracowników GRAM, to już nic więcej, jak PARODIA kochani….parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pesymiści, marudy, ludzie bez zajęć, możnaby stwierdzeniem takowym zaryzykować...
Żyłem w takim nastroju parę lat, teraz patrzę na Wasze wiadomości i trochę się wzdragam, jak można zapominać o głównym daniu, a skupiać się na przystawkach, jakich kucharze i kelnerzy nie dali rady do tej pory przynieść do stołu..

ufuk się wybija z tego szablonu;]. Jest trzeźwy, chwała mu;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory jakiś bład że dwa razy napisałem:P Ponoć dziś wyslali i jutro bedzie.

Ekhem z potwierdzeniem? Specjalnie przed chwila sprawdzilem pocztę i właśnie widzę nico;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:48, Stwór napisał:

> hm..no to ide ulepic figurke ;D ...

Dobrej zabawy:P

Ps. Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, przecież dobrze napisałem:P ciii..:P

No CDP jednak nie miało na myśli 18 dnia dzisiejszego:P


miało, po drodze jednak wystąpiła awaria. news będzie za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:14, ufuk napisał:

w końcu w Wiedźmina sobie pogrywam (ma ktoś dobry sposób na pozbycie
sie żony z domu na weekend?? ;))), będę żył, jeśli nie przyjdą jutro, ale ten całkowity brak
informacji, to przekładanie z godziny na godzinę, a później po prostu totalny zanik umiejętności
mówienia/pisania na forum przez pracowników GRAM, to już nic więcej, jak PARODIA kochani….parodia

ja znam ja :D ;] a ile ma lat ?? heh :P
nom by chociaz cos napisali... a nie, jaja sobie robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 19:21, Tuddrussel napisał:

miało, po drodze jednak wystąpiła awaria. news będzie za chwilę.


A ,,maile potwierdzające''''?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jako rekompensatę nie tylko rękaw chcę, ale jeszcze wiedźmiński kubek i autografy wszystkich projektantów [bo niby czemu je dłużej trzymają?]
Eh, partolicie na całego. Teraz już to inaczej nie nazwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za zaczynam się niepokoić. Zamawiałem 2 EK w sklepie gram, a teraz z dodatkami mam tylko jedno zamówienie. Do tej pory liczyłem że to się jeszcze zmieni do wieczora, ale już jest wieczór a w zamówieniach wciąż tylko jedno z dodatkami EK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować