Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 15:33, Budo napisał:

/.../

Napisałem długiego posta, ale mi go zeżarło, tak więc krótko:
- wiem, że byłeś modem na starym forum (chyba nawet pierwszym modem..?), mówiłem o tym- gram.pl.


Taaa... pierwszym "niezależnym"... to prawda, chociaż nie jedynym z tej "serii" ...

Dnia 30.10.2007 o 15:33, Budo napisał:

Pewnie tez pamiętasz, że na starym była opcja zmiany ników ;]


Była ... owszem, ale nie bardzo rozumiem po co to napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że to może troche za wcześnie no ale... u mnie dalej jest:
wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
a dziś jak dzwoniłem do CDP to powiedziano mi że wieczorem będą paczuszki już w Masterlinku :/ i pewnie jutro u nas... a tu bęc i dalej ni ma :/
ja wiem że CDP sie stara - ok ale widać że nie uczy się niestety na błędach lub robi to bardzo powoli... :/
skoro już dawno dawno temu [...] :P mieli problem przy sprzedaży EK to przynajmniej mogli teraz zrobić to bardziej bezurazowo.
Chociaż i tak da się to przeżyć bo w końcu większość już szpila. Mnie jedynie osobiście ubodło to że MM/Saturn dostał te bestiariusze - to jest według mnie jedyne prawdziwe przegięcie w całej tej akcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:52, tuna napisał:

dzisiaj już ta wiadomość się chyba nie pojawi... :|
Może zaczniemy obstawiać, kiedy to nastąpi?? xD



wtedy kiedy przyjdą szwedy... a kiedy przyjdą szwedy?? jak przyjdzie na to czas ... a kiedy przyjdzie na to czas?? jak będą szwedy.... za młodych lat ojciec sie tak ze mną przekamarzal ...:P i chyba jest to trafne okreslenie tego co sie ostatnio dzieje w CDpprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:54, smoku1234 napisał:

Ha! Spryciarze ,powiedzieli ,że po 1 listopada ,ale nie powiedzieli ,którego roku. Mam nadzieje
że najpóźniej w 2012 bo wtedy w grudniu jest koniec świata:)


Ale koniec w sensie umownym, będzie raj na ziemi ponoć, to EK będą leżały w paletach na ulicach x].

Ogólnie to Soleila zaktualizowała przed 19. posta przypiętego.

Spokoju ducha;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że uczycie się na błędach (naszym kosztem zresztą) i .... dalej popełniacie te same.
Najpierw byliśmy mamieni (trudno to nazwać inaczej w tej sytuacji), że info o gratyfikacji będzie "do godz. 17-tej".
Po 17-tej zostaliśmy poinformowani, że "najpóźniej do 18-tej" ....
Po 18-tej już nikt się nie odezwał w tej sprawie ... czyli dokładnie po staremu.
Mówiliście, że staracie się odzyskać nasze zaufanie .... A ja zapytam: W ten sposób ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:53, Bartoshs napisał:

ja wiem że to może troche za wcześnie no ale... u mnie dalej jest:
wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
a dziś jak dzwoniłem do CDP to powiedziano mi że wieczorem będą paczuszki już w Masterlinku
:/ i pewnie jutro u nas... a tu bęc i dalej ni ma :/


od będą, a być jest duża różnica. Jeżeli już są, to przecież dla ok. 3000 osób w minutę statusu nie zmienią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:58, tuna napisał:

> ja wiem że to może troche za wcześnie no ale... u mnie dalej jest:
> wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
> a dziś jak dzwoniłem do CDP to powiedziano mi że wieczorem będą paczuszki już w Masterlinku

> :/ i pewnie jutro u nas... a tu bęc i dalej ni ma :/

od będą, a być jest duża różnica. Jeżeli już są, to przecież dla ok. 3000 osób w minutę statusu
nie zmienią :)

To w takim razie zmieniaja status juz od ladnych paru godzin i efektow jakos nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hern ;D

po 18-tej nikt sie juz nie odezwal, bo nie chcieli popelniac tego samego bledu co o 17-tej :P ...

obstawiam, ze EK przyjdzie ... w piatek ... a nie wtedy sa ,swieta, ...

no to po swietach ;D ... Bozonarodzeniowych ...:P

ale moze CDP Nas zaskoczy ? x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:55, Morpheus83 napisał:

> dzisiaj już ta wiadomość się chyba nie pojawi... :|
> Może zaczniemy obstawiać, kiedy to nastąpi?? xD


wtedy kiedy przyjdą szwedy... a kiedy przyjdą szwedy?? jak przyjdzie na to czas ... a kiedy
przyjdzie na to czas?? jak będą szwedy.... za młodych lat ojciec sie tak ze mną przekamarzal
...:P i chyba jest to trafne okreslenie tego co sie ostatnio dzieje w CDpprojekt


W tym, co napisałeś jakaś logika jest i przyznam ci rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:56, Hern napisał:

Mówicie, że uczycie się na błędach (naszym kosztem zresztą) i .... dalej popełniacie te same.
Najpierw byliśmy mamieni (trudno to nazwać inaczej w tej sytuacji), że info o gratyfikacji
będzie "do godz. 17-tej".
Po 17-tej zostaliśmy poinformowani, że "najpóźniej do 18-tej" ....
Po 18-tej już nikt się nie odezwał w tej sprawie ... czyli dokładnie po staremu.
Mówiliście, że staracie się odzyskać nasze zaufanie .... A ja zapytam: W ten sposób ?!


Mogło się okazać że w biurze CDP po 17. wybuchł pożar i musieli się ewakuować i mieli nadzieję, że dadzą radę do 18. skoczyć do kafejki parę ulic dalej i zgrać news z pendrive''a.. Niestety pendrive''a nie mieli, bo został w aktualnie trawionym pożarem biurze.
No ale płacimy i wymagamy, nas nie obchodzą przeciwności losu spotykające ludzi na codzień. Pieniądz - towar, na człowieka nie ma miejsca.
Super:|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:59, lisek93 napisał:

Hern ;D

po 18-tej nikt sie juz nie odezwal, bo nie chcieli popelniac tego samego bledu co o 17-tej
:P ...

obstawiam, ze EK przyjdzie ... w piatek ... a nie wtedy sa ,swieta, ...

no to po swietach ;D ... Bozonarodzeniowych ...:P

ale moze CDP Nas zaskoczy ? x)

Ta i przysla po wielkanocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:58, tuna napisał:

od będą, a być jest duża różnica. Jeżeli już są, to przecież dla ok. 3000 osób w minutę statusu
nie zmienią :)


no tak ale jeżeli ktoś by tam miał co innego napisane to zaraz by to tutaj zgłosicł a tu cały czas na ten temat cisza więc raczej jeszcze nikomu nie zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:49, Soleila napisał:

Wysyłka elementów Edycji Kolekcjonerskiej rozpocznie się jutro i realizowana będzie w oddzielnym,
nowym zamówieniu. Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie na tę edycję, otrzymają wiadomość
z potwierdzeniem nadania i numerem przesyłki kurierskiej. Informacje dotyczące wysyłki będą
również sukcesywnie podawane na forum, a wszelkie pytania dotyczące realizacji prosimy kierować
bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta gram.pl.



Może, mnie się coś przewidziało, ale wczoraj (poniedziałek 29 października 2007) było napisane, że "wysyłka rozpocznie się we wtorek".
Ciekawe, czy jak tak dalej będą odkładać to czy dojdziemy do Bożego Narodzenia? Fajnie by było, medalion pod choinkę :/

Jaka gratyfikację Wy chcecie, cieszcie się, że dostaniemy nasze dodatki za które zapłaciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:01, Bartoshs napisał:

> od będą, a być jest duża różnica. Jeżeli już są, to przecież dla ok. 3000 osób w minutę
statusu
> nie zmienią :)

no tak ale jeżeli ktoś by tam miał co innego napisane to zaraz by to tutaj zgłosicł a tu cały
czas na ten temat cisza więc raczej jeszcze nikomu nie zmienili


Nie sądzę, by właściciele każdego z 2700 EK siedział tu na forum i też dusił z wypiekami na twarzy co minutę refresh na stronie masterlinka;]. No przecież są inne rzeczy do roboty jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować