Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 18:32, grzesioo napisał:

No, produkować jednego niedługiego newsa przez 1,5 godziny (obsuwka od pierwotnie obiecanej
17:00). Ciekawa jaka poważna redakcja takiego sprawnego redaktora by opłacała.

A kto powiedział, że to będzie niedługi news. Po prostu tych gratisów będzie tyle, że przez godzinę trzeba je wypisywać :)
Ludziska trochę pogody ducha :)
EDIT: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:35, Tuddrussel napisał:

> To kiedy w koncu bedzie wysylka reszty ek, w zamowieniu niby caly czas jest, ze "wstrzymane"?

> I jak wyglada kolejnosc, bo jednak wychodzi, ze ludzie z duzymi numerami dostana paczke
za
> miesiac.

kalendarzowo co najwyżej - w znaczeniu już po 1 listopada. Kolejność wysyłek nie jest zgodna
z numeracją tzn nie jest od numeru 1 do X.



lol po 1szym listopada Tudcostam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:35, Tuddrussel napisał:

> To kiedy w koncu bedzie wysylka reszty ek, w zamowieniu niby caly czas jest, ze "wstrzymane"?

> I jak wyglada kolejnosc, bo jednak wychodzi, ze ludzie z duzymi numerami dostana paczke
za
> miesiac.

kalendarzowo co najwyżej - w znaczeniu już po 1 listopada. Kolejność wysyłek nie jest zgodna
z numeracją tzn nie jest od numeru 1 do X.

To znaczy, że jest na chybił-trafił? :)

Szacunkowo ile może trwać to nadawanie paczek? Do piątku? Bo chciałbym wiedzieć, który dzień mam sobie rezerwować na wyczekiwanie kuriera... pomyślcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:35, Tuddrussel napisał:

> To kiedy w koncu bedzie wysylka reszty ek, w zamowieniu niby caly czas jest, ze "wstrzymane"?

> I jak wyglada kolejnosc, bo jednak wychodzi, ze ludzie z duzymi numerami dostana paczke
za
> miesiac.

kalendarzowo co najwyżej - w znaczeniu już po 1 listopada. Kolejność wysyłek nie jest zgodna
z numeracją tzn nie jest od numeru 1 do X.


W zeszłym tygodniu, kiedy to dzwoniłem w sprawie EK do DOK, usłyszałem, że paczki z resztą EK będą PRZED listopadem u zamawiających. Dzisiaj dowiaduje się, że MOŻE paczka zostanie wysłana jutro, tj. 1 listopada. Prawda czasu, prawda ekranu?

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w którymś komunikacie lub poscie na forum było wyraźnie obiecane, że otrzymamy swoje brakujące dodatki do 31 października. Lepiej przemyśl swoje słowa i popraw bo znowu będzie na forum piekło :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:35, lisek93 napisał:

;D ... ja już tu nie kontaktuje nooo ;D ... przez to ciągłę ,, REFRESH ,, dostałam niedowładu
lewego oka ;D ... nie no joke ;D ... ale ta sytuacja już się powoli nurząca < i wkur***jąca
> robi ...


Ale po co te nerwy?:) SamA sobie w ten sposób stres serwujesz niepotrzebnie:) Ja polazłem na klopika, poczytałem, ulepiłem figurkę, wróciłem.. Nie ma info no to poszedłem po wafelki i piwko do lodówki zahaczając o TV gdzie "lookłem" na kreskówki pełen chill:)

Nie ma co się stresować bo urodzie szkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:35, Tuddrussel napisał:

> To kiedy w koncu bedzie wysylka reszty ek, w zamowieniu niby caly czas jest, ze "wstrzymane"?

> I jak wyglada kolejnosc, bo jednak wychodzi, ze ludzie z duzymi numerami dostana paczke
za
> miesiac.

kalendarzowo co najwyżej - w znaczeniu już po 1 listopada. Kolejność wysyłek nie jest zgodna
z numeracją tzn nie jest od numeru 1 do X.


A naprawde nie dalo sie wczesniej w takim razie wyslac? Ewentualnie jednego dnia? Jakos poprzednie ek w podobnych ilosci egzemplarzy byly wysylane tego samego dnia, a tutaj wychodzi, ze jak ktos przykladowo wczoraj ewentualnie dzisiaj rano zamowil sobie jeden z dodatkowych egzemplarzy ek bedzie mial calosc przed ludzmi, ktorzy zamowili 4 miesiace temu, lekki abusrd jakby na to nie patrzec i calkowicie niepowazne podjescie do klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:41, Los Sisos napisał:

Przecież w którymś komunikacie lub poscie na forum było wyraźnie obiecane, że otrzymamy swoje
brakujące dodatki do 31 października. Lepiej przemyśl swoje słowa i popraw bo znowu będzie
na forum piekło :-).


Kto jedzie ze mną do siedziby CDP /na malusia wymianę zdań :P/ gdyby jutro paczek nie było?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:43, Morpheus83 napisał:

> Przecież w którymś komunikacie lub poscie na forum było wyraźnie obiecane, że otrzymamy
swoje
> brakujące dodatki do 31 października. Lepiej przemyśl swoje słowa i popraw bo znowu będzie

> na forum piekło :-).

Kto jedzie ze mną do siedziby CDP /na malusia wymianę zdań :P/ gdyby jutro paczek nie było??
:P


Ej chopoki to ich pierwszy raz;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:46, Morpheus83 napisał:

to dopiero firme otworzyli ?? i ucza sie kompletowac i wysylac??
> Ej chopoki to ich pierwszy raz;].


Nie, ale większość pierwszych razy, jakie znam, mają jakieś kłody pod nogami;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:45, lisek93 napisał:

hm..no to ide ulepic figurke ;D ...


Dobrej zabawy:P

Ps. Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, przecież dobrze napisałem:P ciii..:P

No CDP jednak nie miało na myśli 18 dnia dzisiejszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym jeszcze o sprecyzowanie co rozumiecie przez "po 1 listopada", bo rownie dobrze moze to byc za tydzien jak i za 2 dni, no i jak ktos trafnie zauwazyl paczki mialy trafic przed 1.11.2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na to, jak klienci muszą grzecznie czekać na informacje, lub się ich domagać/ wydzwaniać/ wygrażać* (*niepotrzebne skreślić) tym bardziej mi się przypomina, że wg kabaretu TEY słowo "SKLEP" to skrót: Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować