Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 13:24, Gall historyk napisał:

Wiesz mnie też to mało obchodzi ale poprostu takie są realia ludzie wyjeżdzają bo jest dłuższe
wolne:/Oczywiście może jednak Masterlink będzie pracować niestety nie wiem to tylko moje ponure
domysły.

Mychaa: aha no to super bo ja mam nr 700 któryś i być może paczkę dostanę ostatni strasznie
pocieszające.


Nie przejmuj się, to moze leciec od końca ;) Ja mam coś koło 180 o ile mnie pamięć nie myli :P Bedziesz przegladać artbook o tydzień szybciej pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:37, pRed@toor napisał:

ciekawe czy jeżeli zostanie dzisiaj pakowane(bo tak mi pisze) to czy dzisiaj dojdzie.
ech mój optymizm


Jak pakowane to jak może dojść ?? Dopiero wyślą najwyżej dzisiaj i doszło by w piątek bo wszystkich świętych. Ja osobiście nie dostałem żadnego maila z kodem przesyłki znalazłem jakiś na moim koncie i pisze"wysyłka wstrzymana" ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:20, KrzychW napisał:

Myślę , że jednak pomogłoby jakieś szczere przedstawienie sprawy.


Nie żartuj. Kolejne puste hasła i niespełnione obietnice lub rekompensata w stylu "my nic nie tracimy, w najgorszym wypadku nic nie zyskujemy, za wszystko i tak zapłaci klient" są dobre dla dzieci. W moich oczach ten sklep jest kompletnie spalony. Brak profesjonalizmu i nieprzygotowanie do akcji tak daje po oczach, że jeszcze trochę, a będę musiał nosić okulary przeciwsłoneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpie. Paczki kurierom przekazywane sa koło godziny 17 dopiero. Co najwyżej ktoś na terenie Warszawy mógłby paczkę tego samego dnia otrzymać, ale z tego co czytałem właśnie największy syf z DPD jest w W-wie. Jeżeli dzisiaj wyslą powinna paczka dojść w piątek. Rok temu była podobna sytuacja z Gothiciem 3, że paczki wysyłano 31.10, a dostarczano je 02.11. No chyba, że teraz jakiś powalony człowiek zabronił pracować w Dzień Zaduszny, ale już nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi ustawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja juz mam tego do diabla dosc, czemu do cholery moje dodatki ciagle sa wstrzymane????????? chce dostac calosc ek w koncu, a nie czekac na cholerne zbawienie, i jakies modly odprawiac by laskawie paczka zostala wyslana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do numerków to wysyłka jest losowa - bo tak pracują w tłoczni i, podobno, jak dostają jakieś pudełka z numerami to wysyłają do tych osób całe paczki. A jak nie dostają to dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:48, Morpheus83 napisał:

mam nadzieje ze do mnie dojdzie w piątek...

a ja wyjezdzam na kilka dni. w domu nikogo nie bedzie. pewnie jeszcze bede mial cyrk z masterlinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie k@##$% na liście nie ma (chyba że przegapiłem ale nie sądzę) no to już nie wiem o co chodzi.
Według listy moje zamówienie jest anulowane a według statusu zamówienia gotowe do wysyłki, tylko elementy muszą skompletować. Jak mi to ktoś wyjaśni, to będę bardzo wdzięczny...
na co ja liczę, na wyjaśnienia od ludzi którzy olali to forum i już pewnie nawet nie czytają co tu piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:46, Ashriel napisał:

dobra, ja juz mam tego do diabla dosc, czemu do cholery moje dodatki ciagle sa wstrzymane?????????
chce dostac calosc ek w koncu, a nie czekac na cholerne zbawienie, i jakies modly odprawiac
by laskawie paczka zostala wyslana!!!



Bo nie maja nr nadawczego ;s jutro nadają [tak powiedziała Pani z DOK] i w piątek powinny dojść lub w poniedziałek. i w między czasie dostaniemy nr. nadawcze i będziesz mógł śledzić przesyłkę w masterlinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:51, Paulson napisał:

a mnie k@##$% na liście nie ma (chyba że przegapiłem ale nie sądzę) no to już nie wiem o co
chodzi.
Według listy moje zamówienie jest anulowane a według statusu zamówienia gotowe do wysyłki,
tylko elementy muszą skompletować. Jak mi to ktoś wyjaśni, to będę bardzo wdzięczny...
na co ja liczę, na wyjaśnienia od ludzi którzy olali to forum i już pewnie nawet nie czytają
co tu piszemy...

Paulsen juz pisalem, ze Niebiescy odpowiadaja na te pytania, na ktore im pasuje. Pewnie sami nic nie wiedza i cicho siedza. Albo przyjmuja taktyke "samo sie zrobi". Pakowac beda w swoim tempie. drukowac numerki na tzw "EK" (bo juz wyjasnilismy sobie ze to EK sie masowe zrobilo i moga je miec wszyscy.
Ja sie tak zastanawiam. W sumie moge zadac zwrotu pieniedzy. Nie dostalem w wyznaczonym terminie tego za co zaplacilem. pozatym jak juz wiadomo EK nie jest w cale takie EK. plakat bestiariusz mogli miec wszyscy. jak sie pozniej okazalo wisiory tez. poszukam u mnie w robocie moze cos jeszcze zostalo z tego wszystkiego. a zeby mi tak na moim wlasnym numerku zalezalo? no chyba nie az tak.
sprobuje sie skontaktowac z cdp w tej sprawie (zwrotu kasy i anulowania wysylki ek). jak bede cos wiedzial dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować