Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 12:31, Radok napisał:

Po co zaraz sąd. CDAction się ogłaszało się z akcja "interwencja". Napisać do nich. Jak wpłynie
3000 zgłoszeń powinni to ruszyć. Może ktoś się zainteresuje "sprawnością" obsługi klienta w
CDP.

CDA to zależy na reklamodawcach, wątpię akurat w nich. Można spróbować, ale ja pomyślę o bardziej niezależnych i ogólnie poczytnych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:42, Mistic napisał:

> Po co zaraz sąd. CDAction się ogłaszało się z akcja "interwencja". Napisać do nich. Jak
wpłynie
> 3000 zgłoszeń powinni to ruszyć. Może ktoś się zainteresuje "sprawnością" obsługi klienta
w
> CDP.

Pomyśl przez ułamek sekundy... Sądzisz, że 3000 osób rzuci się do pisania listów w sprawie
tych EK. NIe no, wyobraźni to wam ludzie nie brak. Ten temat robi się lepszy niż Kwasy :D



wystarczy, że maila wyślą, choć ja tego nie zrobię, jak napisałem wcześniej ten sam wydawca, a pies psu ucha nie ugryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:39, scooby01 napisał:

Dla mnie mogą sobie już odpuścić tą rekompensate :P Niech po prostu skończą ten cyrk i wyślą
brakujące dodatki szybko i sprawnie.
A swoją drogą wzmianka w CDA im się należy.

Ja nie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już maila wysłałem.

Myślac pozytywnie może nikt nie odpisuje bo akurat wszyscy się za pakowanie wzieli.
Co do wolnych dni to CDP może akurat pracuje i nie korzysta z wolnego ( szczerze wątpie), ważne jest czy firma kurierska korzysta z niego również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:43, PioMrex napisał:

> Po co zaraz sąd. CDAction się ogłaszało się z akcja "interwencja". Napisać do nich. Jak
wpłynie
> 3000 zgłoszeń powinni to ruszyć. Może ktoś się zainteresuje "sprawnością" obsługi klienta
w
> CDP.
CDA to zależy na reklamodawcach, wątpię akurat w nich. Można spróbować, ale ja pomyślę o bardziej
niezależnych i ogólnie poczytnych tytułach.

Popatrz na to z 2 strony, CDP tez zalezy na reklamowaniu swoich gier w najwiekszym czasopismie posiwecinym grom. Zreszta zdajsie ktos z redakcji zamawial EK wiec najprawdopodobnej przy opisie EK pojawi sie jakas kasliwa uwaga na temat logistyki gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierowany optymizmem sprawdziłem status: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana.

I to tyle jeżeli chodzi o "szybko i sprawnie". Rozumiem, że numer nie ma żadnego wpływu na to, kiedy paczka zostanie nadana? Szkoda... przynajmniej do jednego by się przydał...

EDIT: Chyba też skrobne maila, i tak siedze czekając nie wiadomo na co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zreszta zdajsie ktos z redakcji zamawial EK wiec najprawdopodobnej przy opisie

Dnia 31.10.2007 o 12:47, Priorin napisał:

EK pojawi sie jakas kasliwa uwaga na temat logistyki gram.pl.


Na Gry-Online już takowa informacja była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:50, Krondar napisał:

>Zreszta zdajsie ktos z redakcji zamawial EK wiec najprawdopodobnej przy opisie
> EK pojawi sie jakas kasliwa uwaga na temat logistyki gram.pl.

Na Gry-Online już takowa informacja była :)



tak, troszkę napisali, ale przecież mogą jeszcze to rozgłosić.

Piszcie mail,e pod napływem dużej ilości może ktoś zwróci na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:07, Radok napisał:

A proszę bardzo :)

http://www.xzone.cz/download/geralt.jpg

Zresztą zobaczcie sobie jeszcze to, co nasi bracia Czesi mają:

http://www.xzone.cz/download/zaksberatel.jpg


Pepiki jak zawsze maja lepiej. Ich EK wyglada prawie jak EK, a przynajmniej kolorystycznie odruznia sie od EP i w dodatku maja digi. A u nas sie ugieli rzekomo pod presja klientow, ktorzy woleli pudelka DVD, choc wydaje mi sie ze to dla swojej wygody bardziej bo lepiej produkowac jedna wersje w 100k egzemplazy jak dwie, przy czym druga w zaledwie 3k.

Mam taki maly pomysl na jeden z produktow ze sklepiku wiedzminskiego. Nazwal bym to RealCollectorsEditionTransformationKit, dzieki ktoremu z tej pseudo EK mozna by otrzymac prawdziwa EK, czyli ewidentnie wyroznajaca sie od podstawki. Bo to co moze kiedys otrzymamy to tak naprawde dodatki, ktore jak widac mozna juz kupic,no z wyjatkiem artbooka. W sklad tego zestawu powinna wchodzic jakies inne opakowanie na plyty w postaci digi, a przynajmniej zmienione okladki do juz posiadanych pudelek dvd z wyraznym napisem "Edycja Kolekcjonerska" i standardowe opakowanie na cda z wkladkami, bo kto to widzial zeby plyty audio wkladac do pudelek dvd. Pierwotny pomysl na EK byl fajny a teraz to lipa. JA CHCE COS TAKIEGO JAK PEPIKI MAJA!!! arghh!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!
Przyszła mi paczka dosłownie 10 minut temu :D:D Jakość wydania jest na najwyższym poziomie, Artbook rządzi ;) Wszystko jest to co miało być. Szkoda że całość nie przyszła za pierwszym razem ale tak czy siak z wydania nie mogę być nie zadowolony... Życzę cierpliwości i pogody ducha dla tych którzy dodatków jeszcze nie dostali :P Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:01, ckamil666 napisał:

LUDZIE!!!
Przyszła mi paczka dosłownie 10 minut temu :D:D Jakość wydania jest na najwyższym poziomie,
Artbook rządzi ;) Wszystko jest to co miało być. Szkoda że całość nie przyszła za pierwszym
razem ale tak czy siak z wydania nie mogę być nie zadowolony... Życzę cierpliwości i pogody
ducha dla tych którzy dodatków jeszcze nie dostali :P Pozdrawiam ;)

grrr ja chce chociaz gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:56, -=grocal=- napisał:

Jeszcze brakujaca fotka tego, co przyszlo w drugiej czesci przesylki (nie widac jedynie wytlaczanki
na te elementy).

---> http://www.grocal.pl/trash/wiedzmin.jpg


Czyli plakat ten sam co byl w CDA, tylko ze nie poskaladany i widac ze na grubszym papierze, a naklejka to pewnie ta sama co bedzie w nowym cda. No ale nie kazdy kupuje cda... A jaki masz numerek jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:03, Maciejj napisał:

Jak rozumiem - Wam, którym doszła paczka - mieliście wszystkie maile potwierdzające itp. itd.
?


Ja nie miałem nic jeżeli chodzi o maile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:03, Maciejj napisał:

Jak rozumiem - Wam, którym doszła paczka - mieliście wszystkie maile potwierdzające itp. itd.


Nie dostałem żadnego maila w sprawie wysyłki drugiej raty EK. Jedynie opierając się na tym, co przeczytałem na forum zauważyłem, że mam w sklepie gram.pl nowe zamówienie na pozostałe części EK "Wiedźmina". W ogóle, to cud, że byłem w domu, bo normalnie siedziałbym w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:05, bricabrac napisał:

Czyli plakat ten sam co byl w CDA, tylko ze nie poskaladany i widac ze na grubszym papierze, a naklejka to pewnie ta sama co bedzie w nowym cda. No ale nie kazdy kupuje cda... A jaki masz numerek jesli mozna spytac?


1562. Z tego co zauważyłem wydrukowany na tym wielkim, zbiorczym pudle i wytłoczony na breloczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować