Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 13:57, Paulson napisał:

a propos, to jak ekipa gram.pl sprawdza, czy sprzedają Wiedźmina osobom dorosłym, bo przecież
ma oznaczenie 18+?


Oznaczenia PEGI nie są prawnie wiążące i nikt nie musi tego sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:51, Paulson napisał:

a mnie k@##$% na liście nie ma (chyba że przegapiłem ale nie sądzę) no to już nie wiem o co
chodzi.
Według listy moje zamówienie jest anulowane a według statusu zamówienia gotowe do wysyłki,
tylko elementy muszą skompletować. Jak mi to ktoś wyjaśni, to będę bardzo wdzięczny...
na co ja liczę, na wyjaśnienia od ludzi którzy olali to forum i już pewnie nawet nie czytają
co tu piszemy...


Ja się postaram. bo mamy chyba podobna sytuacje. Mianowicie Twoja paczka podobnie jak moja chyba gdzieś się zagubiła bo była źle zaadresowana i pani musiała wygenerować nowe zamówienie dlatego dostaniemy je w przyszłym tygodniu i wątpie by mój wiedzmin mial numerek 2050 tak ja jest na liście bo tamten został źle zaadresowany przez nich i został anulowany... przynajmnije tak wygląda moja sytuacja zgodnie z relacją pani z Bok. w każdym obaj nie mamy nawet gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty przejrzyj ostatnie 3 strony topicu i domyśl się na który post pRed@toora odpowiadam...
Pytał się czy paczki wysłane dzisiaj dojdą również dzisiaj. A ty mi mówisz o sytuacji kiedy paczka została wysłana wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że lepiej nie poganiajmy. Jak ma dojść to i tak dojdzie po co nerwy sobie psuć? A jak mają to zrobić szybko i byle jak to ja już wolę poczekać te parę dni dłużej i żeby było wkońcu wszystko jak należy.

ponawiam pytanie! (chyba już 4 raz) Dlaczego mam w zamówieniach tylko jedną paczkę z dodatkami do EK? Zamawiałem 2 a mam tylko jedną.
Będę ponawiał to pytanie, dopóki nie uzyskam odpowiedzi i nie dowiem się co mam dalej robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale o nic o tym nie mówił.

A dzisiaj z rana też się skarżył że jego zamówienie zostało wstrzymane.


Ale mi tylko chodziło o to że mieszka daleko od Warszawy i dostał zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:06, Mychaa napisał:

Tak sobie myślę że lepiej nie poganiajmy. Jak ma dojść to i tak dojdzie po co nerwy sobie psuć?
A jak mają to zrobić szybko i byle jak to ja już wolę poczekać te parę dni dłużej i żeby było
wkońcu wszystko jak należy.

ponawiam pytanie! (chyba już 4 raz) Dlaczego mam w zamówieniach tylko jedną paczkę z dodatkami
do EK? Zamawiałem 2 a mam tylko jedną
.
Będę ponawiał to pytanie, dopóki nie uzyskam odpowiedzi i nie dowiem się co mam dalej robić...

Ale nikt juz nas nie slucha!!!!

Jedynie mozemy domniemac. moze dostaniesz wszystko jedym pakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej sprawie o wiele prościej jest zadzwonić lub napisać email. Nie sądzę, żeby pracownicy DOK siedzieli ciągle na forum i sprawdzali, czy ktoś potrzebuje pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 14:03, Szubens napisał:


Ja się postaram. bo mamy chyba podobna sytuacje. Mianowicie Twoja paczka podobnie jak moja
chyba gdzieś się zagubiła bo była źle zaadresowana i pani musiała wygenerować nowe zamówienie
dlatego dostaniemy je w przyszłym tygodniu i wątpie by mój wiedzmin mial numerek 2050 tak ja
jest na liście bo tamten został źle zaadresowany przez nich i został anulowany... przynajmnije
tak wygląda moja sytuacja zgodnie z relacją pani z Bok. w każdym obaj nie mamy nawet gry...


a podobno (tak przynajmniej mówiła NiKiTa7, widać po tym jak jest zorientowana) zamówienie samo nie może się anulować... no ja p@#$% k@#$%
muszę coś zrobić bo za chwilę mnie szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:09, Paulson napisał:

a podobno (tak przynajmniej mówiła NiKiTa7, widać po tym jak jest zorientowana) zamówienie
samo nie może się anulować... no ja p@#$% k@#$%
muszę coś zrobić bo za chwilę mnie szlag trafi


Wiem właśnie... no coż tem temat i tak został już zlany przez cdp... Większość piszących tutaj nie dostała części Ek, a ja nawet nie dostałem samej gry ;/ a to już jest żart. aha i w ramach rekompensaty mogę dostać zniżkę na smycz z wiedźminem super... "|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:09, Paulson napisał:


>
> Ja się postaram. bo mamy chyba podobna sytuacje. Mianowicie Twoja paczka podobnie jak
moja
> chyba gdzieś się zagubiła bo była źle zaadresowana i pani musiała wygenerować nowe zamówienie

> dlatego dostaniemy je w przyszłym tygodniu i wątpie by mój wiedzmin mial numerek 2050
tak ja
> jest na liście bo tamten został źle zaadresowany przez nich i został anulowany... przynajmnije

> tak wygląda moja sytuacja zgodnie z relacją pani z Bok. w każdym obaj nie mamy nawet gry...

>

a podobno (tak przynajmniej mówiła NiKiTa7, widać po tym jak jest zorientowana) zamówienie
samo nie może się anulować... no ja p@#$% k@#$%
muszę coś zrobić bo za chwilę mnie szlag trafi


Nie zrobia bo maja nas daleko w dupie. Kiedy ostatnio widziales posta od jakiegos niebieskiego? albo moderatora. nikomu juz sie tutaj nie chce zagladac. i jak napisalem wczesniej: bedziemy tutaj sobie tak siedziec i lamentowac dopuki nie dostaniemy. pozniej wszystko ucichnie bo bedziemy mieli to co nasze. wkoncu. kiedys. a cdp tylko na to wlasnie liczy.
i jeszcze raz w strone CDP: W UCHO* WSADZCIE SOBIE TZW GRATYFIKACJE (za ktora mamy zaplacic)!!!!


* wiecie ze powinno znajdowac sie tutaj inne slowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:09, GanD napisał:

W takiej sprawie o wiele prościej jest zadzwonić lub napisać email. Nie sądzę, żeby pracownicy
DOK siedzieli ciągle na forum i sprawdzali, czy ktoś potrzebuje pomocy.

Na telefon mnie nie stać bo wszystkie pieniadze wydałem na 2 EK wiedzmina :), a na maile też nie odpowiadają, lub odpowiedzą po 1-2 tygodniach. Hyhy może ktoś kiedyś wejdzie i zobaczy moje modły o odpowiedź i się nad biednym robaczkiem zlituje i sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, będę się zbierał. Muszę dzieciakom żłobek załatwić i zająć się paroma rzeczami. Może to mi pomoże zapomnieć o tych ... no dobra to udanego długiego weekendu, ja robię sobie przerwę i do poniedziałku mnie tu nie będzie
trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:24, amcio89 napisał:

Dostal juz ktos pozostale element edycji kolekcjonerskiej bo u mnie nadal pisze ze przesylka
wstrzymana


Wybrani dostali. Reszta czeka...
U mnie też "wstrzymana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:24, amcio89 napisał:

Dostal juz ktos pozostale element edycji kolekcjonerskiej bo u mnie nadal pisze ze przesylka
wstrzymana

Przeglądnij ze 3-4 ostatnie strony tematu to się dowiesz :P
2 osoby dostały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować