Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Turok także na PeCetach!

64 postów w tym temacie

Pc czy konsola? A co to za różnica? Wszak wsio to to samo ale inaczej opakowane...xD Szczegóły, szczególiki, ot- co! ;)

A gra może się podobać.... w 2008 roku. Tylko, że wtedy to już będą lepsze screeny z Rage''a i FC2, więc obawiam się że dla "króla" nie ma miejsca na rynku. W czym utwierdza mnie jakość Turok Evolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów nie żałuję, że kupiłem h-end''s PC zamiast next gen console xD

Mafia II, Gears of War, TUROK, Crysis, Assassin''s Creed - jest na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:09, hallas napisał:

Chwila, moment. Turok to seria gier mająca swoje korzenie nie na PC a na konsolach (Nintendo
64). Zdanie "Król powraca na ojczysty grunt" jest nie na miejscu, zdecydowanie.

A co do gry samej w sobie - jedynka i dwójka były fajne choć... nudne (?) na dłuższą metę.
Ich niewątpliwą zaletą była możliwość walki z dinozaurami et consortes, choć nie tylko. Innymi
słowy było to coś innego niż FPS prezentowane wówczas na różnych platformach.


Dokładnie ^^* Przypominam sobie kosmiczne ceny za kardridża do N64, gierka kosztowała 350 zł na starcie^^*
Co do nowej części Turoka: po filmikach wygląda to trochę... słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ciekawszych wiadomości ostatnich dni, Turok był pierwszym tytułem, w którego siepałem na własnym, pierwszym PC. Zobaczymy jak będzie z kontynuacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza niektórymi broniami wcześniejsze Turoki były nieco nudne - szukanie kluczy i skakanie jak w jakiejś platformówce - trochę za dużo tego było. Mam nadzieję, że w nowym położony zostanie nacisk na akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm.... Się pamięta tę grę jeszcze z PSX''a. ;>

W sumie, lepiej, żeby to zrobili jakoś porządnie, bo TAKA legenda FPS''ów powinna być naprawdę dopracowana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować