Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elder Scrolls Online?

103 postów w tym temacie

Tak Tak na to wlasnie sie zanosi... Zaczynalo mnie juz nudzic samotne lazenie po pustkowiach i zbierania zielska bo a nuz sie przyda... Mam nadzieje ze system Craftingu ,zrobia w koncu przelomowy a nie tak jak we wszystkich MMO typu WOW, LOTRO , i wielu innych gdzie praktycznie nic sie nie da sprzedac graczom. Chodzi o to ,ze jezeli jest sie np gostkiem od jedzonka wspomagajacego to nie jednoczesnie rolnikiem ktory robi potrzebne komponenty. Rolnik to rolnik sieje i zbiera lub lazi do lasu i zbiera ewentualnie przetwarza to co zebral na make lub inne pierdoly i to wszystko potem od niego musi kupic kucharz a on od kucharza zarcie .Kucharz tylko piecze i sprzedaje bo nigdzie indziej tego nie da sie dostac. Zbrojmistrz potrzebuje metalu i jescze paru innych pierdol ale musi to kupic a nie na litosc boska sam grzebac w ziemi lub odzierac ze skor.Od tego jest gornik ktory wydobywa odpowiednie komponenty i sprzedaje i lesniczy ktory odziera ze skor. W takim przypadku krag sie zamyka i nawet najprostrze rzeczy beda splywac i pieniadz bedzie chodzil. Rolnik potrzebuje zarcia kupuje ,zbroi kupuje , zbrojmistrz tez wszystko zamkniete. A nie jednoczesnie rolnik, kucharz i lesniczy ktory robi wszystko sam nie dajac zarobic nikomu a i od niego nikt nic nie kupuje . Rolnik sieje zbiera , kucharz gotuje , zbrojmistrz tworzy tylko.Jest uzaleznienie od pozostalych graczy w pelnym stopniu a nie jak teraz praktycznie samowystarczalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie niektóre gry nie powinny być mutiplayerami jak np Gothic ale nie wiem co mysleć o TES online to może być ciekawe taka gra MMO z widokiem FPP ale poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, bethesda idzie z porzadnych rpgow, do nedznych rpgow, a teraz do MMO? Mam nadzieje, ze to bedzie wielki niewypal ale to i tak nie ma znaczenia- jakby kiepskie toto nie bylo i tak sie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł ale oczywiście gra jest wystarczająco sławna by był w niej abonament a ja lubię wydać sto złoty i już sobie grać ile dusza zapragnie a nie jeszcze więcej placić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestancie biadolic... Mnie nudzilo samotne lazenie po pustkowiach az nierealnych. Mnie sie wydaje ,ze ci co tu biadola to dzieciaki ktorym mama nie oplaci abonamentu, dla mnie abonament moze byc , zreszta chyba juz kiedys oznajmili ,ze nie maja planow robic TES V wiec raczej na 99% bedzie to TESMMO. Gry MMO w wiekszej czesci po 18 roku zycia majacych prace i mogacych oplacac gre. Przynajmniej nie biega tam watacha malolatow ktorzy wiecznie wypisuja jakies nedzne ZAL.PL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdeka z TES Online się nie zgodzę, naprawdę byłaby to skomplikowana gra sieciowa(tzn. bardziej powalająca swoim rozmachem). :P
A za te 300 milionów to już lepiej, żeby zrobili jeden porządny tytuł, bo więcej zysku daje 1 super gra niźli 100 słabych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w Morrowinda no i moim zdaniem był bardzo dobry nawet po kilku latach, ale też średnio za nim przepadałem, a mmo lubię, więc ciekawe jak to będzie wyglądać z połączeniu z TES''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Jestem ciekaw jak zostanie to rozwiązane. Na pewno nie będzie to Obek online, za wiele razy trzeba w nim włączać pauzę. Cóż, pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować