Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - epilog

24 postów w tym temacie

gram.pl

Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie ma to jak dobry truizm na początek, prawda? Może i prawda, ale - jakby nie patrzeć - wiedźmiński dzień community gram.pl dobiega końca. Pora więc na podsumowanie naszych dzisiejszych publikacji.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmiński dzień community - epilog" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te dwa tygodnie można było na gram.pl przeczytać wiele ciekawych tekstów które czytałem z zaciekawieniem. Dzisiejszy dzień community był naprawdę fajny i oby jak najwięcej takich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:32, tomoliop napisał:

Wiedźmin już w sklepach, pięknie się sprzedaje, kampania reklamowa się kończy:P

Ja osobiście się bardzo cieszę, że dzięki premierze tej gry mogliśmy zrobić też "kampanię reklamową" Sapkowi - przecież pierwszy tydzień był poświęcony właśnie jego prozie. Mam nadzieję, że wiele osób zachęciliśmy do lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaz Wiedźmina kwitnie, kampania reklamowa sie konczy, a ja już go przeszlem :P I coś mi mówi że mozna spodziewac sie dwojki (szczegolnie zakonczenie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóz dwa tygodnie wiedźmina przepadły...Z jedne strony troche głupio (te wszystkie konkursy, newsy, wywiady), a z drugiej strony świetnie (wkurzało mnie te ciągłe gadanie o wiedźminie, jakby nie było innych tematów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:38, Lucas the Great napisał:

> Wiedźmin już w sklepach, pięknie się sprzedaje, kampania reklamowa się kończy:P
Ja osobiście się bardzo cieszę, że dzięki premierze tej gry mogliśmy zrobić też "kampanię reklamową"
Sapkowi - przecież pierwszy tydzień był poświęcony właśnie jego prozie. Mam nadzieję, że wiele
osób zachęciliśmy do lektury :)


Racja, akurat taka reklama jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi się to nawet podobało , oby więcej takich rzeczy , no i czekam jeszcze na dostępność niektórych produktów ze sklepiku wiedźmińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować