Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy model PS2 potwierdzony

45 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Oficjalne ujawnienie przez Sony nowego modelu konsoli PS2 już za nami. Będzie charakteryzował się wewnętrznym zasilaczem, przemodelowanym wnętrzem i będzie nieco lżejszy od poprzednich wersji Slim (ale takiej samej wielkości). Data premiery w Japonii to 22 listopada tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Nowy model PS2 potwierdzony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:22, deuser napisał:

chyba sie skusze na ten model.. po świętach raczej


Ja też :D
Na PS2-kę wyszło więcej gier niż na Xklocka+Wii razem wziętych, więc będzie w czym wybierać. A ceny gier na poziomie 49,99 za sztukę, to chyba niewygórowana cena, co nie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się raczej czegoś wielkości dużego Discmana, a tu praktycznie na pierwszy rzut oka nie różni się to to zbytnio od PSTwo.
A tak przy okazji jaka będzie nazwa rynkowa tego modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 okazało się totalną porażką, więc Sony kombinuje jak za wszelką cenę podreperować budżet- padło na PS2...

Ciekawe jak długo jeszcze będą jechać na tym zabytku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 13:21, 1602 napisał:

Ciekawe jak długo jeszcze będą jechać na tym zabytku:D


Bogu dzięki za takie "zabytki" !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... to może być dobry impuls do zmiany dużej PS2 na wersję mniejszą. Szkoda, że nie wrzucili trochę więcej funkcjonalności do tego modelu, a nie powinien być to problem. Przydałby się dostęp do PS Store i możliwości ściągania gier z pierwszego PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam....PS3 jest już na tyle tanie (nawet jak na Polskie warunki), że budowa nowego PS2 to tylko zarobek dla Sony---z czegoś muszą funkcjonować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będzie kosztować ten model w złotówkach. No chyba nie drożej niż obecne modele idąc zasadą "nowe=droższe"? Ciekawe kiedy premiera w Polsce, sam jestem zainteresowany kupnem tej konsolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące... Trochę dziwi mnie a cieszy zarazem to, że Sony nie pozostawiło PS2, a nadal w nie inwestuje. :) Kupiłbym, gdyby cena zmalała do poniżej 400zł lub żeby wbudowali trochę mocniejszy sprzęt. Ale raczej nie kupię, no chyba że... GTA 4 wyjdzie również na PS2, to wtedy będę się poważnie zastanawiać :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować