Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 40GB nadal z Cellem 90 nm

35 postów w tym temacie

kurna, jakoś przeoczyłem 1.92, kazało się ściągnąć 1.93, kurna, jak mogłem to przeoczyć, a tak wracając do XBLA jaki jest postęp, jakaś data premiery, bo wygląda na to, że polska wersja będzie miała więcej tekstu niż planescape torment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie jakoś i to sam sie zdziwiłem, bardziej zainteresowała wiadomość że PS2 będzie tańsze niż ten drobny lifting PS3.. chyba nardobie zaległości i pogram niedługo w Gran Turismo 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na PS3 jeszcze nic nie gotowałem/smażyłem (za mało się nagrzewa; wersja na zdjęciu jest dostępna tylko w Japonii :P), a na X360 mogłem smażyć jajka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja 40 GB i tak zużywa mniej prądu, więc o co kaman? Szkoda tylko, że nie ma wstecznej kompatybilności (PS2 nie miałem, więc na swoim PS3 60 GB odrabiam zaległości :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:18, Domek napisał:

A PS3 teleportuje małe, słodkie kotki do pokoju. Powaga! :)

Nie teleportuje - one są upchane w obudowie... jak tam musi być ciasno i gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:13, RX-8 napisał:

/.../

Na PS3 jeszcze nic nie gotowałem/smażyłem (za mało się nagrzewa; wersja na zdjęciu jest dostępna
tylko w Japonii :P), a na X360 mogłem smażyć jajka ;P


Ja musiałem swojego xa reklamować bo robiłem jajecznice i wszystko przywarło :D hehe a mówili że powłoka teflonowa :) Właśnie jem kiełbaskę z musztardą oczywiście z grila mmmniam :P Pozdrawiam
P.S. Jeeej nie wkurzajcie sie na zartach sie nie znacie :0
RX-8 ty normalnie chyba taki sam jajcasz jestes jak ja:) pozdro 4ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:13, RX-8 napisał:

Na PS3 jeszcze nic nie gotowałem/smażyłem (za mało się nagrzewa; wersja na zdjęciu jest dostępna
tylko w Japonii :P), a na X360 mogłem smażyć jajka ;P


Jajka to ja mogę smażyć na swoim laptopie, wystarczy na 15 minut Guild Wars odpalić :P
A X360 to nawet herbaty w kubku nie utrzyma ciepłej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:05, marcinshinoda napisał:

yyyyyyyyyyyy im mniejszy rdzeń tym lepsza wydajnośc???

Im mniejszy tranzystor (bo to do niego się tyczy to te 45 nm) tym więcej ich można upchać na jednym miejscu, mniejsze zużycie energii, mniejsza temperatura produkowana przez układ scalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować