Zaloguj się, aby obserwować  
Jerodzik

System of a Down - Temat Ogólny [M]

517 postów w tym temacie

A nie Bring Your Own Bones?

Moim zdaniem SOAD ostatnio robi sie coraz gorszy... Od wydania Mezmerize nie bylo juz rewelacji,a Hipnotyze to totalna porazka. Widzialem ostatnio koncert na TVP Kultura, ktory oceniam bardzo zle. Nie dosc, ze grali te slabe piosenki z nowych plyt w wiekszosci, to jeszcze nawet Science i cos jeszcze (juz nei pameitam) z Toxicity zagrali naprawde zle. Odnosze wrazenie, ze Serj jakby zapomnial jak spiewac i w charakterystyczny dla niego sposob manipulowac glosem... Juz ich tak nie lubei ajk kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni w ogóle przeżywali ostatnio jakiś kryzys,Daron coś miał do Serja,każdy z członków zespołu na pewien koncert przyjechali oddzielnymi autobusami (co wg mnie jest po prostu głupie).Były pogłoski o niedługim rozpadzie zespołu.Ale jakoś się wygrzebali.Mam nadzieję,że nagrają kolejną płytę,ale w duchu pierwszych 3 płyt,czyli dawnego,prawdziwego Systema,który grał mocno i rewelacyjnie.Eksperymenty typu Mezmerize i Hypnotize (chociaż ta płyta jest naprawdę dobra,nie wiem,czemu ci się tak nie podoba,lepsza jest od Mezmerize) nie najlepiej jednak SOAD wyszły...Niech powrócą do dawnego grania.Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:49, Skywalker560 napisał:

Były
pogłoski o niedługim rozpadzie zespołu.


Czasami mysle, ze tak byloby najlepiej.

>Mam nadzieję,że nagrają kolejną

Dnia 04.10.2006 o 17:49, Skywalker560 napisał:

płytę,ale w duchu pierwszych 3 płyt,czyli dawnego,prawdziwego Systema,który grał mocno i rewelacyjnie.


Oczywiscie, ze byloby fajnie, ale zastanowmy sie nad tym jaka jets an to szansa... Hm... Chyba zadna. nie pameitam jeszcze zespolu, ktory po takim upadku podniosl sie na tyle, zeby fani zaczeli do nich wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:02, Wiadroman napisał:

> Były
> pogłoski o niedługim rozpadzie zespołu.

Czasami mysle, ze tak byloby najlepiej.


Nie przesadzasz trochę?Linkin Park mógłby się w sumie rozpaść,niewielka to strata,ale SOAD...szkoda byłoby zespołu.Zresztą to były tylko pogłoski i w ogóle to był jedynie okres przejściowy i wszystko wróciło do normy.

System może sobie poradzić,chłopaki są gospodarne...jak tylko wrócą do dawnego stylu gry,wszystko będzie w najlepszym porządku.Ale kolejnej płyty w stylu Mezmerize nie zdzierżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:10, Skywalker560 napisał:

Nie przesadzasz trochę?


Chyba nie. Wole, zeby jzu nigdy nic nie stworzyli, niz ponownie mnie rozczarowali. Psuja wizerunek legendy wydajac takie plyty jak ostatnio... Gdyby skonczyli na Steal This Album mialbym o nich nieskazitelnie dobra opinie. A teraz? Uwazam, ze graja na sile i nei mam ochoty siegac nawet po trzy pierwsze albumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Uwazam, ze graja na sile i nei mam ochoty siegac nawet po trzy pierwsze albumy...

Nie wiesz,co mówisz.Niedawno odkryłem niesamowity i kapitalny kawałek Blue!Jest tak niesamowity,że chyba wyprze My Gift to You KoЯna!Zrobił na mnie niesamowite wrażenie - wokal,spokój poszczególnych zwrotek i kapitalny refren powalają.Zdobądź ten kawałek SOADa,koniecznie.Chciałbym,żeby nagrali nową płytę w tym stylu.Wtedy byłoby rewelacyjnie!Zobaczę jeszcze Patterns,mam nadzieję,że nie rozczaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wie ktos jak sie nazywa tam piosenka w której niema słów tylko sama melodia na bebnach i taka bardzej nucona na konie Plizzz pomocy bo niewiem jak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:39, Wiadroman napisał:

Moim zdaniem SOAD ostatnio robi się coraz gorszy...


Podobno się rozpadają. Pomału, ale to widać...
Miejmy nadzieję, że wrócą do grania ala "toxicity".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:26, Gabryiel napisał:

Witam wie ktos jak sie nazywa tam piosenka w której niema słów tylko sama melodia na bebnach
i taka bardzej nucona na konie Plizzz pomocy bo niewiem jak sie nazywa


Nie bardzo zrozumiałem o co chodzi...Może jakieś bliższe informacje,bo nie kojarzę...I-A-E-A-I-A-O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:48, Skywalker560 napisał:

> Witam wie ktos jak sie nazywa tam piosenka w której niema słów tylko sama melodia na bebnach

> i taka bardzej nucona na konie Plizzz pomocy bo niewiem jak sie nazywa

Nie bardzo zrozumiałem o co chodzi...Może jakieś bliższe informacje,bo nie kojarzę...I-A-E-A-I-A-O?

no niewiem wogule niema w niej slow chyba z albumu toxicite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:05, Gabryiel napisał:

no niewiem wogule niema w niej slow chyba z albumu toxicite


Taka brzmiąca jak tańce plemienne,czy coś takiego?To nazywa się chyba Arto albo po prostu Outro i jest to ukryty kawałek na Toxicity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:08, Skywalker560 napisał:

> no niewiem wogule niema w niej slow chyba z albumu toxicite

Taka brzmiąca jak tańce plemienne,czy coś takiego?To nazywa się chyba Arto albo po prostu Outro
i jest to ukryty kawałek na Toxicity.

tak dokładnie jak tańce plemienne niewiesz czasem na jakiej stronce mozna to posłuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:42, Skywalker560 napisał:

Niestety nie wiem:(.Poszukaj,może coś znajdziesz:).

Stary jak cie kiedys spotkam to masz umnie piwo. to ta nuta JESTES WIELKI. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:40, ŚwinkaBobo napisał:

A lubicie Atack ?


spo xik, ale wole poryte texty w stylu vincinity of obscenity

teracota pie hey!teracota pie hey!teracota pie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować