Zaloguj się, aby obserwować  
Jerodzik

System of a Down - Temat Ogólny [M]

517 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 22:40, ŚwinkaBobo napisał:

A lubicie Atack ?

Lubicie ;) Jak dla mnie to dobry utwór na początek albumu i dlatego jak tylko pierwszy raz odpaliłem Hypnotize to bardzo mi się spodobała... teraz jednak po osłuchaniu się wolę Toxicity i Steal This Album...
No, ale trzeba przyznać że Attack (przynajmniej na mnie) robi dobre wrażenie i uważam, że jest to jedna z lepszych piosenek na Hypnotize :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:40, ŚwinkaBobo napisał:

A lubicie Atack ?


Attack jest bardzo fajnym kawałkiem,ale za bardzo przypomina Sad Statue z Mezmerize!Dlatego z kawałków SOADA najbardziej lubię (i są to jedne z moich ulubionych kawałków W OGÓLE) Blue,Friik!! i w sumie Honey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 07:17, ŚwinkaBobo napisał:

Dobry jest ten kawałek muzyki kiedy przez z 5 sekund idzię prostym ciągiem w chwili kiedy spiewa
"Atacks homs and villiges..."


Cały kawałek bardzo mi się podoba,chociaż jak mówiłem,jest w zasadzie tylko i wyłącznie przeróbką Sad Statue...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:02, ŚwinkaBobo napisał:

Sad Statue... ?
Nie znam...
Jak by co ja lubie rock a nie tylko SOD''a tak więc za bardzo się nie znam ;/


Dziewiąty utwór na płycie Mezmerize.Bardzo fajny,jeden z tych,które najbardziej mi się podobają z całej płyty.Po prostu zresztą przejdź na 1 stronę tego tematu,tam masz całą dyskografię i moje recenzje płyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:03, Aedran Nailor napisał:

Czy jest wam coś wiadome o ewentualnym rozpadzie zespołu?
Kiedyś coś o tym słyszałem, ale teraz te pogłoski przycichły...


Niee,teraz chyba wszystko jest w porządku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:11, Aedran Nailor napisał:

No to dobrze, ciekawe jaka będzie ich najnowsza płyta. Mam nadzieję, że to będzie coś lepszego
niż Hypnotize. ;p


Ja mam nadzieję na powrót do ich poprzedniego stylu gry...mocne kawałki + naprawdę świetny wokal i wpadające w ucho utwory - takie coś mi się marzy,bo Mezmerize/Hipnotyze,chociaż też niezłe,to jednak nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:58, Skywalker560 napisał:

> No to dobrze, ciekawe jaka będzie ich najnowsza płyta. Mam nadzieję, że to będzie coś
lepszego
> niż Hypnotize. ;p

Ja mam nadzieję na powrót do ich poprzedniego stylu gry...mocne kawałki + naprawdę świetny
wokal i wpadające w ucho utwory - takie coś mi się marzy,bo Mezmerize/Hipnotyze,chociaż też
niezłe,to jednak nie to samo...


Zatrzymaj tę nadzieję. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba się stary i nowy System (oczywiście nie wszystkie piosenki), ale nie rozumiem tych komentarzy że S.O.A.D. schodzi na psy, po prostu trochę zmieniają styl, ale dalej mają szybkie, ostre i zakręcone kawałki np. "Vincinity of obscenity", albo ciekawe "Shame on nigga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:40, zbysheck napisał:

Mi tam się podoba się stary i nowy System (oczywiście nie wszystkie piosenki), ale nie rozumiem
tych komentarzy że S.O.A.D. schodzi na psy, po prostu trochę zmieniają styl, ale dalej mają
szybkie, ostre i zakręcone kawałki np. "Vincinity of obscenity", albo ciekawe "Shame on nigga"


I wlasnie ta zmiana stylu wplywa na to, ze niektorzy twierdza, ze schodzi na psy. Ten styl moim zdaniem ejst zdecydowanie gorszy od tego, co prezentowali an 3 poprzednich plytach. A to, ze zdarzaja im sie teraz fajne piosenki ich nie ratuje... Eminema nie trawie, choc zdarzylo mu sie czasem cos fajnego nagrac. ;P Wiekszosc piosenek jednak nie ejst w tym momencie najlepsza moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:46, Wiadroman napisał:

I wlasnie ta zmiana stylu wplywa na to, ze niektorzy twierdza, ze schodzi na psy. Ten styl
moim zdaniem ejst zdecydowanie gorszy od tego, co prezentowali an 3 poprzednich plytach. A
to, ze zdarzaja im sie teraz fajne piosenki ich nie ratuje... Eminema nie trawie, choc zdarzylo
mu sie czasem cos fajnego nagrac. ;P Wiekszosc piosenek jednak nie ejst w tym momencie najlepsza
moim zdaniem.


a eminema skąd teraz wytrzasnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam piosenkę "B.O.Y.B." SOAD wg. mnie jest teraz jednym z najleprzych zespołów Rockowych (nie wiem na pewno jak sie nazywa ta odmiana muzyki, może heavy metal?")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:48, zbysheck napisał:

a eminema skąd teraz wytrzasnąłeś?


Taki przyklad mi etraz do glowy przyszedl. :D Tak, wiem, ze nie pasuje w ogole do tematu, ale chcialem pokazac, ze mozliwe jets to, ze choc mozemy nie lubic jakiegos artysty mozemy rowniez uwazac, ze zdarza mu sie nagrac cos godnego uwagi, a nie zmienimy o nim zdania, bo wiekszosc jego utworow jest okropna. Tak wygladaja wlansie moje emocje zwiazane z Eminem''em, wiec podalem to jako przyklad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:55, dyrdup napisał:

Ja uwielbiam piosenkę "B.O.Y.B." SOAD wg. mnie jest teraz jednym z najleprzych zespołów Rockowych
(nie wiem na pewno jak sie nazywa ta odmiana muzyki, może heavy metal?")


Slyszalem keidys okreslenie na ich muzyke "heavy mental" (to nei pomylka :)). Podobno graja ta mzuyke tylko dwa zespoly na swiecie - SOAD i ejszcze jakis inny, ktorego nei znam, ale wiem, ze rowniez jest zespolem ormianskim. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować