Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Gildia gram.pl w X-Fire.

355 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 14:45, AdiN2 napisał:

Zebranie Gildii - sobota 24 Lis 2007, 19:00

O nie! Już sobie wyobrażam 50 osób w jednej rozmowie.. Katastrofa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole 50 osób niż 5 :/ Zreszta, 1/2 userów nic nie pisze. :/ Kiedy ostatni raz byłem (bodajże wczoraj) było tylko 7 userów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:02, kuko7 napisał:

O nie! Już sobie wyobrażam 50 osób w jednej rozmowie.. Katastrofa! :)

Dlatego będą dwa czaty - jeden będzie służył tylko i wyłącznie do zgłaszania się do zabrania głosu, drugi do mówienia o co chodzi... jeśli będzie dużo osób. Jeśli będzie standardowa ilość, bo większość nie będzie mogła się stawić (zrozumiałe i zupełnie ok) lub zapomniała/olała to zrobi się z tego normalny chat licząc na wzajemny szacunek i opanowanie użytkowników.
Osobiście najbardziej chciałbym, aby to był voice-chat, ale wiem, że są osoby nie mające do tego możliwości technicznych.

@ Russell

Dnia 21.11.2007 o 17:02, kuko7 napisał:

Kiedy ostatni raz byłem (bodajże wczoraj) było tylko 7 userów...

Jestem prawie 24/7 w kanale i jak tylko siadam do kompa to widzę jaki był 'ruch'. Rzeczywiście osób zagląda niewiele - nie wiem czemu. Mamy ten kanał przypięty i dostępny dla wszystkich, forum też. Ludzie najwyraźniej nie chcą lub nie pamiętają o tym, ze można się wypowiedzieć. A szkoda. O tym zresztą też w sobotę rozmawiać będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym kanale często nie wypowiadam z jednego powodu - nie mam czasu bo gram :) Ale zawsze jak mogę to coś tam naskrobie...
No i spróbuje w tę sobotę być, chociaż nie obiecuję. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety tak,ze czesto ludzie nawet nie wchodza bo w podgladzie widzą ze jest mało osób. Tak więc zeby przerwac błedne koło, trzeba po prostu wchodzic, to nie jest chyba wielki problem żeby grac i miec właczony czat w tle... Na dodatek zawsze mozna rozmawiac podczas gry (scroll lock + x)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ostra wyżynka podczas gry w jakiegoś FPSa to wątpie aby ludzi mieli czas gadać... Ja się staram wchodzić np. teraz jestem :P ale jak gram w ET to nawet jak kampuje to się boje w tym czasie gadać... Poza tym te okienko z czatu jest trochę nie poręczne. Jakby było takie płaskie to by się jeszcze dało gadać, ale tak to jest trudniej. Co innego jak się gra np. w GW, to jeszcze można pogadać częściej. A tak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, zauważyłem że mamy gramową gildię. to myślę sobie dołączam. ale jakoś po wysłaniu "prośby" muszę czekać na akceptację czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:53, pizmak666 napisał:

dobra, zauważyłem że mamy gramową gildię. to myślę sobie dołączam. ale jakoś po wysłaniu "prośby"
muszę czekać na akceptację czy jak?

Musisz czekac. Ale prawde mówiąc nie wiem jaki jest sens dolaczac, gildia stanela w miejscu, nikt nie nadzoruje zmian statusow, nie ma zadnych spotkan etc, nie pojawiaja sie nawet nowe wpisy/newsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:57, Rusell napisał:

Musisz czekac. Ale prawde mówiąc nie wiem jaki jest sens dolaczac, gildia stanela w miejscu,
nikt nie nadzoruje zmian statusow, nie ma zadnych spotkan etc, nie pojawiaja sie nawet nowe
wpisy/newsy...


no to może się ruszy, trzeba wierzyć! może znajdzie się ktoś, kto ją podniesie. i hope so...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to musiałby byc prawdziwy superman :P
Adminom albo sie nie chce ruszyc d*py, albo nie maja pomysłów, nie wnikam byc moze bylo jakies oficjalne oswiadczenie ze z gildia koniec i "robcie co chcecie" ale ja o niczym takim nie słyszałem ;p
W kazdym razie online jest srednio 1/3 userów, zresztą znam kilka osób które załozyly konta na xfire, tylko po to zeby dolaczyc do gildii, przy czym online sa raz na miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:02, pizmak666 napisał:

z lewej u górze masz takie menu z newsami i coś tam, i tam też jest apply to join.

i co tam trzeba wpisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:39, albinskia napisał:

> z lewej u górze masz takie menu z newsami i coś tam, i tam też jest apply to join.
i co tam trzeba wpisać ??


jeśli jesteś już na xfire, to tylko na Twojego maila wysyła jakiś kod, który wrzucasz w następne ple. spróbuj sam, to nie gryzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:09, Rusell napisał:

No, to musiałby byc prawdziwy superman :P

Ha! A mi się udało! Ha! Posortowałem statusy najlepiej jak umiałem. I mam ochotę wywalić z Gildii wszystkich którzy wymyślili sobie oryginalne nicki, których nie daje sie znaleźć na gram.pl :/

Dnia 09.12.2007 o 17:09, Rusell napisał:

Adminom albo sie nie chce ruszyc d*py, albo nie maja pomysłów, nie wnikam byc moze bylo jakies
oficjalne oswiadczenie ze z gildia koniec i "robcie co chcecie" ale ja o niczym takim nie słyszałem
;p

Ja też nie słyszałem o czymś takim. Problemem według mnie jest ciągły brak określenia celu Gildii oraz lenistwo członków. Ja siedzę na chacie 24/7 (dosłownie, mam na to świadków!) a odwiedzających jest jak na lekarstwo. Nie chcemy rzucać co pół godziny global-invite do całej Gildii, bo jest to irytujące dla tych którzy dostają takie coś. Wejście na 30 sekund to nie jest dobra metoda. Jak już ktoś wejdzie to mógłby posiedzieć póki jest przy kompie. Za bycie w chacie w trybie afk nie ma żalu, a nie spodziewajcie sie, że kogoś spotkacie jeśli sami nie ''robicie tłumu''.

Dnia 09.12.2007 o 17:09, Rusell napisał:

W kazdym razie online jest srednio 1/3 userów, zresztą znam kilka osób które załozyly konta
na xfire, tylko po to zeby dolaczyc do gildii, przy czym online sa raz na miesiac...

Tak, i to boli.

@ albinskia
Tak, przyjąłem cię przed chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować