Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oświadczyny przez... Halo 3

48 postów w tym temacie

Zaitsev

Ludzie szukają różnych okazji do zaręczyn. Ale jak inaczej może wyrazić swą miłość fan Halo 3, jeżeli nie za pomocą swojej ulubionej gry? Tak też zrobił "Moviesign", prosząc swoją dziewczynę o bycie jego "teammate" przez resztę życia.

Przeczytaj cały tekst "Oświadczyny przez... Halo 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, niedługo rozwody też przez Halo zaczną brać. I pracy szukać etc. etc.
Nie jestem staroświecki, ale ludzie, gdzieś jest chyba granica zdrowego rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Boom Headshot... i wszystko jasne ;>

Ich dzieci będą pewnie progamerami ;D a sposób? :> Nie powiem... ciekawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę bardzo fajny sposób nie powiem... Ja jak będę sie oświadczał (jak będę...) też będę musiał coś wymyślić... Pewnie do tamtego czasu powstaną specjalne serwery przygotowane dla zakochanych xDxDxD

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 12:57, Szvacz napisał:

Ta, niedługo rozwody też przez Halo zaczną brać. I pracy szukać etc. etc.
Nie jestem staroświecki, ale ludzie, gdzieś jest chyba granica zdrowego rozsądku...


Ja bym odczytał ze jesteś, zaraz wyjasnie dlaczego.
Czasy sie zmieniają, ludzie inaczej postrzegają różne rzeczy. Teraz już niewiele osób patrzy, jak było.
Ludzie teraz chcą czegoś nowego, czegoś niespotykanego czesto, taką nutkę oryginalności.
Ten chłopaka obmyślił tak, inny wynajmie samolot, który będzie lecial z dużą płachtą z napisem "Czy wyjdziesz za mnie?", a jeszcze inny poprosi podczas skoku z samolotu (skydiving).
Takie jest teraz myślenie ludzi. Z dnia na dzień może dowiadywać sie o coraz to oryginalniejszych pomysłach. Trzeba to zaakceptować.

P.S
Przez to "bum! headshot!" nie mogłem przestać się śmiać xD Ale zakończyło sie dla chłopaka szczęśliwie...na szczęście ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile serwis randkowy wow''a to według mnie przegięcie to ten przypadek jest oryginalny i jeśli spodobał się dziewczynie to nie widzę, nic złego w oryginalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany ale fajne :D No cóż jednak nie każda dziewczyna grywa w takie gry :P Ale byłoby śmieszne gdyby tego nie zauważyła i strzeliła do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły numer. Pytanie tylko, co by się stało, gdyby nie jego ukochana, a inny gracz dołączył się do gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować