Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Udany desant Call of Duty 4 na Wyspach

22 postów w tym temacie

pepsi

Bitwę o Anglię w minionym tygodniu zgodnie z przewidywaniami zdominowała gra Activision, Call of Duty 4. Poprzedni lider - Pro Evolution Soccer 2008 - tym razem znalazł się tuż za podium. Na dalszych miejscach bez rewelacji, czyli dobrzy znajomi z zeszłego tygodnia.

Przeczytaj cały tekst "Udany desant Call of Duty 4 na Wyspach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nie będzie... (?)

co do CoH 4, jeśli będzie $ to napewno kupię, uwielbiam grać w takie gry po sieci. PS3 oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:11, greg_f napisał:

To było chyba do przewidzenia :)
Ale Wiedźmaka nadal nie ma :(

I nie będzie - rynek PC to za mało, by na Wyspach osiągnął sprzedaż porównywalną z tytułami z czołówki - zwróć zresztą uwagę, że tylko dwa z tych hitów nie mają wersji na DS... coś czuję, że to ta konsolka napędza większość tych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:17, Lucas the Great napisał:

I nie będzie - rynek PC to za mało, by na Wyspach osiągnął sprzedaż porównywalną z tytułami z czołówki - zwróć zresztą uwagę, że tylko dwa z tych hitów nie mają wersji na DS... coś czuję, że to ta konsolka napędza większość tych wyników.


Tak też myślałem, że nie będzie. A DS chyba faktycznie napędza rynek GB. Wie ktoś może czy Wiedźmak sprzedał się dobrze w jakimś innym kraju niż w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:17, Lucas the Great napisał:

I nie będzie - rynek PC to za mało, by na Wyspach osiągnął sprzedaż porównywalną z tytułami
z czołówki - zwróć zresztą uwagę, że tylko dwa z tych hitów nie mają wersji na DS... coś czuję,
że to ta konsolka napędza większość tych wyników.


Akurat w tym wypadku DS ma mało do powiedzenia, bo wyniki (dokładniej) prezentują się tak:
1) Call of Duty 4 (360)
2) Call of Duty 4 (PS3)
3) WWE Smackdown v Raw 2008 (PS2)
4) The Simpsons Game (PS2)
5) Brain Training (DS)
6) More Brain Training (DS)
7) Pro Evo 2008 (PS2)
8) Call of Duty 4 (PC)
9) Halo 3 (360)
10) WWE SMackdown v Raw 2008 (360)

wg: http://kotaku.com/gaming/sales-charts/british-sales-charts-321873.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem było to do przewidzenia, ale i tak wielkie brawa dla Activision... Myślę, że jeszcze trochę na tej liście pobędą... Czekamy na Wiedźmina na niej! xDxDxD

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 13:14, SKIL napisał:

co do CoH 4, jeśli będzie $ to na pewno kupię, uwielbiam grać w takie gry po sieci. PS3 oczywiście.


Ja też kupię, o ile w ogóle wyjdzie, ale pewnie nie na PS3. ;-) Hehe, wiem, że chodziło Ci o CoD. :-)

Dzisiaj w końcu mogę zamówić CoDa 4 wraz z PES 08- czyli gra przyjdzie 16. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba pamiętać, że to twórcy serii CoD to Ci sami co stworzyli MoH:AA i gdyby nie to, że(podajże zostali wylani) to byśmy nie mogli się teraz cieszyć tą serią.Btw szykują nam się naprawdę święta naszpikowane Bardzo dobrymi tytułami .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego miejsca to nie ma się co dziwić, bo już bardzo dużo osób gra w Call of Duty 4, w mediach też zbiera bardzo dobre noty :)
Pierwszą piątkę rozumiem, ale kolejne cztery pozycje już nie bardzo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD4 jest świetny, ma jednak bardzo wielkie niedorobienie, całą kampanię można przejść w 8 godzin. Jeśli developerzy nie zapowiedzą szybko jakiejś nowej kampani czy innego rozszerzenia do singla, to chyba nie kupię CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować