Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Orange Box - rzut okiem cz. 1

50 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 20:03, Lucas the Great napisał:

Można kupić przez Steam - pamiętaj, że Valve bardzo stawia na swój kanał dystrybucji...


A jak ktoś nie ma netu, albo woli mieć namacalnie grę ? Ja wiem że dla Valve taki sposób jest wygodniejszy, ale skoro już zaczeli wydawać całą serie na płytach, to powinni wydać ją do końca, bez olewania tych którzy kupili poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:14, hehe napisał:

A jak ktoś nie ma netu, albo woli mieć namacalnie grę ? Ja wiem że dla Valve taki sposób jest
wygodniejszy, ale skoro już zaczeli wydawać całą serie na płytach, to powinni wydać ją do końca,
bez olewania tych którzy kupili poprzednie części.

Inna sprawa, że Orange Box to trzy dobre premierowe gry (dwie dla bezsieciowców) za cenę jednej (według standardowych cen EA). Jak dla mnie całkiem atrakcyjna sprawa. Gdybym miał czas na prywatne (nie służbowe) granie, to chyba bym sobie tę pomarańczę schrupał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:22, Sebat1 napisał:

Najbardziej wkurzające jest to że Gordon jest niemową, beznadziejne posunięcie ze strony Valve.


Ja uważam, że to wlaśnie buduje fajną otoczkę wokół gry. Ciekawe czy na koniec serii całej serii (wiem, bluźnie) może wreszcie coś powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 18:45, PanCzaro napisał:

Ja uważam, że to wlaśnie buduje fajną otoczkę wokół gry.


Pewnie Valve uważa podobnie ale nie wszyscy zauważają tą niby fają otoczkę, ktoś mówi coś to Gordona a on nic nie odpowiada co w tym takiego fajnego.

Dnia 16.11.2007 o 18:45, PanCzaro napisał:

Ciekawe czy na koniec serii całej serii (wiem, bluźnie) może wreszcie coś powie :)


Jak Gordon nie odezwie się przez całą serie to będzie totalna porażka (po cichu licze na naprawde dobry tekst z jego strony w ostatnim Episodzie w ostatecznym starciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: opłaca się jeszcze kupić Half-Life 1 Anthology za ok. 50 zeta? Czy gierka się już zestarzała? (może jestem jakiś dziwny ale ja nigdy w żadnego hl nie grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie poradzę, że jestem wielkim fanem serii Half Life. Gdyby miał by to być serial to i tak bym kupował w ciemno każdy odcinek i się zachwycał. Żadna inna nie oczarowała mnie tak klimatem, gameplayem (jakże innym od tych wszystkich sztampowych fpsów) i muzyką- dla mnie to po prostu cudo. Owszem przeszedłem Call of Duty 4 i pykam w multiplayer(świetny), a aktualnie zagrywam się w Bioshocka, który niesamowicie wciąga to i tak nie są to moim zdaniem lepsze gry od serii HL. Ok fani Bioshocka wiem że są was miliony i przyznaje że ta gra jest wybitna ale nie moja wina że klimacik podwodnego miasta i te dziwne stwory mniej mi się podobają od tego w dziele Valve. (wróć do zdania pierwszego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 06:55, Alien-XIII napisał:

Osobiście czekam na The Black Box w którym ma być TYLKO EP2, TF2 oraz Portal. \


Nareszcie jakaś pozytywna informacja :) Mam tylko nadzieje ze cena będzie odpowiednio mniejsza.
Sporo zarobili na OB, to teraz mogą wydać wersję dla tych co mają już poprzednie części. Szkoda tylko że wcześniej nie zdecydowali się na taki krok. Pewnie OB nie sprzedawałby się tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 23:52, hehe napisał:

Nareszcie jakaś pozytywna informacja :)

Eee... przeciez Black Boxa juz dawno skasowali i NIGDY nie bylo info o jego przywroceniu. Nie masz wiec zbytnio na co czekac. Tego nie i nie bedzie. Wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować