Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Heroes III czy IV? Które są lepsze?

430 postów w tym temacie

heroes IV miała kilka dobrych pomysłow ale niewykorzystanych np. więzienie wrogich bohaterow tyle ze nie przynosi nam to korzyści zeby można było przesluchac hirolsa i go dajmy na to przekupic zeby pracowal dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heroes III oczywiscie bylo lepsze jednakze jej nastepnik rowniez mi sie podobal i spedzilem nad nim troche czasu. Najlepiej jest potraktowac H4 jako oddzielna gre a nie porownywac z innymi czesciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:51, Monastor napisał:

Największa armia jaką miałem... hmm... to na początku chyba jak dopiero zaczynałem grać...
Grałem w jakąś mapkę i na koniec miałem armię z samych siódmych poziomów (ulepszonych) z kilku
zamków... Każdej jednostki było może po 20... potem zmiotłem z powierzchni ziemi jakiś zamek
przeciwnika... ostatni chyba, bastion, czy jak to tam jest w wersji PL... rampart w każdym
razie

Cienka armia -ja miałem tych z najwyższego poziomu kiedyś kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:28, Arclight napisał:

III część. W IV głupie jest to, że komputer cały czas widzi naszą armię. Oprócz tego wybór
jednostek w miastach, dzienny przyrost (a nie tygodniowy), bohater walczący na pierwszej linii.
No i brak multi bez patcha.

Właśnie najgorsze jest to że w kółko mi szefa brygady zabijali.No i to jest zdecydowanie największa wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 17:23, Michał N napisał:

> tak ja tez ja nie oceniam jaka zla ale tyle czasu spedzonego przy homm III i gram w takie
cos...
> wylaczylem po godzinie i juz nigdy nie wlaczylem...dzieki bogu ze nie kupilem orginala:P

Nie dość że nie doceniasz dobrej gry to jeszcze propagujesz piractwo

Ale on nie namawiał do piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:49, Probos napisał:

To ja pamiętam miałem kiedyś 8500 szkieletów :P .

A ja miałem kilkanaście tysięcy ulepszonych wampirów a szkieletów kiedyś więcej miałem.Może kiedyś mapę wstawię na której tyle wojska miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:49, morthi napisał:

http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=7303&u=6 - zbior samych duzych map do herosow 4 :)

moim zdaniem herosi 3 gdyz czwarta odslona z gra miala wspolna tylko nazwe - zmiany poczynione
byly tak rewolucyjne ze jak dla mnie herosi 4 przestali byc bajkowa strategia bajkowa a stali
sie otwarta strategia z elementami rpg

Największy błąd że z bohaterem próbowali zrobić system jak w serii disciples-ale tam można atakować tylko kilkoma więc dla szefa brygady nie było takie wielkie zagrożenie jak w homm4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole V. O ile przy trójeczce miło spędzałem czas z kolegami, to jedanak pograłem sobię godzinę i starczy. Za to piąteczka mnie oczarowała i mimo, że dalej nie gram nałogowo, to kiedy odwiedzam kumpla mówię: "odpalaj hirołsy, musze cię rozwalić". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować