Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW wciąż rośnie w siłę, Vivendi też

33 postów w tym temacie

10 milionow prawie zalozonych kont , troche sie ludzi przewinelo ... jedni pograli 3 miesiace inni rok . Ciekawe ile gra aktywnie, bo pewnie nawet nie polowa tej sumy.Wiekszosc graczy z tych 10 milionow juz dawno ma ta gre odinstalowana , tak jak ja. U mnie to bylo po 3 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to fenomen. Kura znosząca złote jajka. A jej popularność wzrośnie, ze względu na nadchodzącą premierę dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jest chyba najbogatszym producentem gier we wrzechświecie...9,3 mln x 50zł = 465 mln złotych miesięcznie.
No, dobra, w innych krajach jest taniej więc powiedzmy, że będzie z $150 mln. I tak jest to niewyobrażalnie dużo. Fajnie by było stworzyć coś, co przynosi tak olbrzymie zyski...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzący dodatek do WoW-a dorzuci conajmniej kolejne dwa miliony urzytkowników więc przyszłość WoW-a, Vivendi i Blizzarda jest zabezpieczona na kolejne klkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile jeszcze razy bedzie mozna wklepywac antyfanom ze 9.3m graczy to jest liczba AKTYWNYCH kont, konta zamrozone/anulowane/zbanowane nie sa brane pod uwage... no ale ofc oni wiedza lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mogę się nadziwić wspaniałym wynikom "aktywnych" kont, które niestety są mocno naciągnięte. Jednak aby porównać, Lineage 2 ma już prawie (jeśli nie ponad) 25 milionów "aktywnych" kont, licząc według statystyk Blizzarda.

Mogłby Blizzard podać informację o zakończeniu działalności tego shita WoW, ale byłby popłoch wśród graczy, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby następny antyfan? ;P Niby co ci ta gra przeszkadza- nie chcesz nie grasz- proste.
Wracając do tematu, myślę że 10 mln stuknie już niedługo a 12 to kwestia czasu- taka ładna liczba ;)
Ciekawe co pobije wowa - bo wiecznie rządzić niepodzielnie nie może- może następne dzieło zamieci??? ;) środki finansowe na to mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować