Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze wolą Intela i Nvidię

59 postów w tym temacie

zorza

Valve prowadzi sondę, która ma zbadać jakiego sprzętu używają użytkownicy Steama. W ciągu pierwszych dwóch dni zgromadzono dane na temat ponad 60 tysięcy osób. To, co rzuca się w oczy po ich przejrzeniu, to fakt, że gracze wolą Intela i Nvidię.

Przeczytaj cały tekst "Gracze wolą Intela i Nvidię" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, Intel i Nvidia więcej wykładają na reklamę :P O wiele częściej spotyka się reklamy Geforceów, niż "Radków", czy "Pentjumów" niż AMDków :) Wyścig technologiczny to nie wszystko, liczy się jeszcze marketing :)
Btw. zauważyliście, że ostatnio ATI ( AMD ) odpuścili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nie sądzicie że tytuł tego newsa jest błędny?przecie nie wszyscy maja konto na steam''ie powinno być :użytkownicy steam wolą Intela i Nvidię"

Ja tam wolę Radeony niż GeForcey są według mnie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę AMD i ATI odpuścił (choć ja wciąż widzę reklamy ich produktów w czasopismach) - może szykują coś większego (nowe produkty). Poza tym może ludzie mają po prostu większe zaufanie do Intela i Nvidii tak jak w moim przypadku, ponieważ niemal na wszystkich moich dotychczasowych komputerach jest/był procesor Intela i karta graficzna Nvidia. Cóż może to nie jest takie dobre przyzwyczjenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie dziwię, że AMD i ATI mają jeszcze tak dużo zwolenników i są w tak wielu kompach. W końcu ich procki i karty pod każdym względem przegrywają z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Nic dziwnego, w końcu 8800GT to super grafa, a C2D są cudowne. W stosunku do AMD i ATI - jakoś istnieją, ale nie za dobrze im idzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ATI gorsze od Nvidia oczywiste ;P [ale kiedyś było na odwrót]
AMD gorsze od Intela zobaczymy po wyjściu AMD Buldożera ale nie 1 wersji tylko tej podkręconej [i tu również Intel było kiedyś bardzo daleko za AMD]

Jak widać na dzień dzisiejszy role się odwróciły ;s ale za 3-5lat może być całkowicie odwrotnie ;s

oczywiście sytuacja może się zmienić ale nie wszędzie bo np. ATI i Nvidia jak będzie fuzja CPU+GPU no to ATI będzie miało prym ale jeśli dalej będą produkowane osobne produkty to trochę w to wątpię ale kto wie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ponad 56% badanych ma w komputerze procesor firmy Intel, pozostałe 43% należy oczywiście do AMD"
56+43 = 99 ;)
wiem ze sa tez procesory innych firm, ale to slowo "pozostale" sugeruje ze to juz jest pelne 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować