Zaloguj się, aby obserwować  
MonczynF

Który NFS jest najlepszy?

128 postów w tym temacie

Ja osobiScie popieram tych którzy głosują na NFS Underground I i II i na Most Wandet poniewaz te pierwsze mają bardzo rozległy tiuning a MW ma ciekawą fabułę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko po Underground 2 zabiło NFS :/ Powiem tak - Porsche było najlepszą częścią NFS, tam najbardziej rajcowała przyjemność z jazdy i mimo wszystko lekki, ale realizm - potem był Underground... który mi się podobał ale... "szedł na fali" popularności "Szybkich i Wściekłych", a teraz dostajemy tę samą "andergrand, joł, ziom" papkę... FUJ! Geez teraz tylko Test Drive Unlimited... P.S. Pozdrawiam ludzi dla których seria NFS Zaczęła się od U 2, albo MW... :/ Pozdrowienia dla MonczynF za tiuning i Wantet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to NFS Underground jest najlepszy również dobry jest Most Wanted ale jeżeli miałbym wybierać to wybrał bym Undergrounda bo jakoś bardziej przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:46, gogiell napisał:

A "najleprza" innowacja z tą policją była niestety w NFS HP w 1999...


O sorry za błąd, wiem że policja była w HP ale w undergroundach nie było policji a już MW była, dobra ale nie wnikajmy już w ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche stanowczo.Jakbym miał typować wszystkie nfs to:
1.Porsche
2.Carbon
3.Underground 2
4.Most Wanted
5.Hot Pursuit 2
6.Underground
Reszty nie typuję,bo nie grałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się NFS Hot Pursuit 3, fajny jest także NFS MW, Carbon bardzo niewiele różni się od MW i na dodatek jest od niego dużo krótszy, chociaż też w zasadzie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło, że grałem tylko w Most Wanted (nie przepadam za samochodówkami), ale bardzo mi się spodobała (może trochę za bardzo "ziomowa"), więc to on jest najlepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować