Zaloguj się, aby obserwować  
radzik148

O naszym najlepszym piłkarzu czyli Ebi Smolarek!

36 postów w tym temacie

Euzebiusz Smolarek jest jednym z niewielu dobrych zawodników w naszej kadrze.Co mnie martwi że musi mieć kogoś z talentem takim jak on bo jeden piłkarz dużo nie zrobi.Mam na myśli kogoś kto będzie asysty zaliczał bo na meczu piłki przychodziły do niego raczej przypadkowo na przykład drugi gol to strzelił gdy piłka doleciała do niego po odbiciu od bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:18, radzik148 napisał:

W tym temacie będziemy pisać opinie temat Ebiego Smolarka.Dla mnie Smolarek to najlepszy piłkarz
w Polsce i dzięki niemu właśnie jesteśmy w EURO 2008!!!

daj pan spokoj:)
1.Smolarek nie jest najlepszym polskim pilkarzem, jest nim Artur Boruc
2.Co do Euro to patrz punkt pierwszy (gdyby nie Artur to a nic by byly bramki Smolarka), poza tym sam Smolarek nie jest wiele wart bez trenera i druzyny (przypominam ze pilka nozna to gra zespolowa)
3.Podejrzewam ze jesli w tej chwili nagle popisalby sie kilkoma ladnymi bramkami Grzegorz Drewniak yyy przepraszam Grzegorz Rasiak to zalozylbys temat "najlepszy pilkarz grzegorz rasiak". pilkarza ocenia sie biorac pod uwage jego ogolna gre a nie kilka strzelonych bramek. nie ujmuje oczywiscie nic dla Ebiego bo rzeczywiscie wspanialy pilkarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście po ostatnich meczach sądzę że Smolarek rządzi na boisku. A co do Artura Boruca to też super gra tylko jakoś ciągle mam w pamięci jego popis na jednym meczów. Nie pamiętam z kim wtedy Polacy grali (było to już jakiś czas temu) ale piłka przeskoczyła dosłownie nad naszym bramkarzem bo za daleko wyszedł. No cóż wszyscy popełniają błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zapaleńcem footballu nie jestem, to ciężko mi go porównywać do innych graczy, ale biorąc pod uwagę ostatni mecz w Chorzowie, jest naprawdę bardzo dobrym graczem. Oby reszta drużyny też tak dobrze grała jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 02:29, Samildanach napisał:

> W tym temacie będziemy pisać opinie temat Ebiego Smolarka.Dla mnie Smolarek to najlepszy
piłkarz
> w Polsce i dzięki niemu właśnie jesteśmy w EURO 2008!!!
daj pan spokoj:)
1.Smolarek nie jest najlepszym polskim pilkarzem, jest nim Artur Boruc
2.Co do Euro to patrz punkt pierwszy (gdyby nie Artur to a nic by byly bramki Smolarka), poza
tym sam Smolarek nie jest wiele wart bez trenera i druzyny (przypominam ze pilka nozna to gra
zespolowa)
3.Podejrzewam ze jesli w tej chwili nagle popisalby sie kilkoma ladnymi bramkami Grzegorz Drewniak
yyy przepraszam Grzegorz Rasiak to zalozylbys temat "najlepszy pilkarz grzegorz rasiak". pilkarza
ocenia sie biorac pod uwage jego ogolna gre a nie kilka strzelonych bramek. nie ujmuje oczywiscie
nic dla Ebiego bo rzeczywiscie wspanialy pilkarz:)



Tak masz rację.Ale miałem na myśli co by się stało gdybyśmy mieli takiego dobrego piłkarza w naszej reprezentacji.Czy byśmy weszli do EURO 2008??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 07:35, radzik148 napisał:

Tak masz rację.Ale miałem na myśli co by się stało gdybyśmy mieli takiego dobrego piłkarza
w naszej reprezentacji.Czy byśmy weszli do EURO 2008??


Gdybyśmy nie mieli Ebiego to grałby kto inny, podejżewam, że mielibymy kilka punktów mnie, bo chociażby punkty z Kazachstanem, zwłaszcza na wyjeździe, zapewnił nam właśnie on. Co do tego czy jest najlepszy to mam wielkie wątpliwości, ot chociażby Boruc, Kuszczak, Błaszczykowski, jeśli nie teraz to już za moment, Krzynówek jeszcze jakiś czas. Mamy w reprezentacji kilka indywidualności, które dały nam punkty, to nie tylko zasługa Smolarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:20, ziomal1234 napisał:

> W tym temacie będziemy pisać opinie temat Ebiego Smolarka.Dla mnie Smolarek to najlepszy
piłkarz
> w Polsce i dzięki niemu właśnie jesteśmy w EURO 2008!!!
Masz racje. gdyby nie Smolarek nie wygralibyśmy z Portugalia, Kazachsatanem i wreszcie z Beligią.
Stzelił łącznie 9 bramek i może jeszcze więcej.

Mi się wydaje, że co niektórzy podchodzą do tego troche z ograniczenieami. Ja bym powiedział, że to cała drużyna przyczyniła się do sukcesu a nie sam Smolarek. Ebi jest napastnikiem, dlatego jest najbardziej zauważany, ale tak samo on jak i obrona, bramkarz itd złożyli się na ten sukces. Sam Smolarek nie biegał by po całym boisku i robił za całą drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 02:29, Samildanach napisał:

> W tym temacie będziemy pisać opinie temat Ebiego Smolarka.Dla mnie Smolarek to najlepszy
piłkarz
> w Polsce i dzięki niemu właśnie jesteśmy w EURO 2008!!!
daj pan spokoj:)
1.Smolarek nie jest najlepszym polskim pilkarzem, jest nim Artur Boruc


Artur to dobry bramkarz, ale musi przecież uważać, bo konkurencję ma też wyśmienitą, w postaci Kuszczaka, albo Kowalewskiego..

Dnia 19.11.2007 o 02:29, Samildanach napisał:

3.Podejrzewam ze jesli w tej chwili nagle popisalby sie kilkoma ladnymi bramkami Grzegorz Drewniak
yyy przepraszam Grzegorz Rasiak to zalozylbys temat "najlepszy pilkarz grzegorz rasiak". pilkarza
ocenia sie biorac pod uwage jego ogolna gre a nie kilka strzelonych bramek. nie ujmuje oczywiscie
nic dla Ebiego bo rzeczywiscie wspanialy pilkarz:)


Prawdą jest, że jakoś inni napastnicy nie strzelają tylu bramek, co Ebi... Moim zdaniem wiele pracy w drużynie w każdym meczu wykonuje Kuba Błaszczykowski i Jacek Krzynówek. Ebi robi tylko to co do niego należy jako napastnika -> strzela bramki, gdy jest do tego okazja. Co więcej udowodnił za każdym razem, gdy był wystawiany w podstawowym składzie, że się opłacało... Czego niestety nie można powiedzieć o pozostałych napastnikach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Smolarek może nie jest naszym najlepszym piłkarzem, ale z całą pewnością najskuteczniejszym. Gdyby tak czasem miał więcej szczęścia, to wygrawalibyśmy nie po 2:0 a po 4:0 :D Według mnie on troche gra "na sępa" chociaż zdarzało się, że wracał do lini obrony. Dobrze, że w naszej reprezentacji są tacy piłkarze jak on bo pewnie nie dostalibyśmy sie do EURO :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wynika jedno - ebi sprawdza sie lepiej na środku, niż na skrzydle, gdzie w ostatnich meczach grał średnio. to jest temat do przemyślenia dla leo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ulega wątpliwościom. Smolarek jest napastnikiem nie skrzydłowym. Problem w tym,że Leo uparcie wystawia go na skrzydle,a Ebi schodzi do środka i strzela bramki jak z Kazachstanem i Belgią. Czyli jednak w tym szaleństwie jest medota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nie ma ludzi niezastąpionych, ale chyba nie ma wśród nas takiego, który chciałby się o tym przekonać podczas ME ;) Zresztą pierwsza okazja nadejdzie wyjątkowo szybko, bo najprawdopodobniej podczas meczu z Serbią. Zobaczymy jak spiszą się zmiennicy, choć po meczu z Węgrami cudów nie oczekuję... Nie ma też chyba większego sensu nazywanie kogoś najlepszym, jeżeli co najmniej kilku piłkarzy prezentuje wysoki poziom i w zależności od dnia jeden wypada lepiej, a drugi gorzej. Za przykład można podać mecze, w których "uratowali" nas Boruc, albo Krzynówek, mimo obecności Smolarka na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 07:08, Szop gracz napisał:

rzeczywiście po ostatnich meczach sądzę że Smolarek rządzi na boisku. A co do Artura Boruca
to też super gra tylko jakoś ciągle mam w pamięci jego popis na jednym meczów. Nie pamiętam
z kim wtedy Polacy grali (było to już jakiś czas temu) ale piłka przeskoczyła dosłownie nad
naszym bramkarzem bo za daleko wyszedł. No cóż wszyscy popełniają błędy.

mam wrazenie iz mowisz o innym bramkarzu. przypomne sytuacje. mecz Polska-Kolumbia(jak dobrze pamietam). na bramce stoi Tomasz Kuszczak. bramkarz kolumbijski wybija daleko pilke. kuszczak daleko wysuniety. pilka lobuje i przelatuje nad nim po czym wpada do bramki...
@Nat-Sem

Boruc jest duzo lepszy od kuszczaka i kowalewskiego. liczy sie juz nawet wsrod swiatowej czolowki bramkarzy.
dalej. smolarek jest napastnikiem i gdyby nie dostal pilki to by nie spellnil tego co sie od niego wymaga. to jest jego zadanie a widze wszyscy mysla ze jest najlepszy bo strzela bramki a inni nie.g**no prawda. kazdy robi swoje i tyle. najbardziej denerwuje mnie to ze zaraz o nim wszysscy zapomna jak bedzie spadek formy. tak samo jest teraz z jednym z najlepszych naszych pilkarzy a mianowicie Mackiem Zurawskim. osobiscie uwazam iz jest lepszy tylko ma spadek formy. a chyba wszyscy pamietaja co jeszcze nie tak dawno robil w celticu. byl ulubiencem tlumow, fanow...
a dodatkowo o borucu nikt teraz nie mowi bo to smolarek a nie on strzela bramki. prosze bardzo niech smolarek stanie bramki a strzela boruc. zgadnij kto by lepiej wypadl w ogolnym bilansie? oczywiscie ze Boruc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie był Boruc? O kurde. No cóz pomyliłem się i oddaję mu nalezne honory. Fakt że bramkarz ma cieższą pracę w zespole i jest za wszystko bardziej odpowiedzialny. Przyznaję że masz rację co do tej sprawy. Tak o tym nie pomyślałem. Boruc i Smolarek są najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować