Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skończ Fallouta 3 na tuzin sposobów

67 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 14:33, Igor FCBayern napisał:

...gwóźdź do trumny
Bethesdy...


lub F3. -.-

Dla autorów X priorytetem był również w sprawie Obliviona, pamiętacie? Kto grał również w jego poprzednika, ten głęboko gdzieś miał super-wypasione oceny branżowców. Po prostu ogołocono tą grę. Obawiam się więc, oj taaak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że Fallout 3 nie zawiedzie potrzeb nas, miłośników tej szacownej serii. Tuzin zakończyć nawet słabej grze nie pomoże, ale 12 różnych zakończeń w grze, która kontynuuje szanowną tradycję poprzedniczek wydłuża żywotność tytułów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jestem wielki fanem Fallouta (obie części ukończyłem ponad 30 razy każdą, nie liczę tylko Tactics bo to Fallout tylko jeśli chodzi o świat), ale w F3 nie zagram - bojkot tego shitu :/

Bethesda jest dla mnie martwa od czasu jak dorwałem Morrowinda - nudniejszej gry jeszcze nie widziałem, już lepiej bawiłem się przy "Zagadkach Lwa Leona" ładnych pare lat temu :P

Równie dobrze, zamiast kupować licencję na Fallouta, mogli wbić nóż w plecy każdemu fanowi tej serii. Wyszłoby na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W obozie twórców Obliviona panuje pełna mobilizacja, a główny nacisk położony jest na wersję na Xboksa 360."
Czy ci ludzie w tej firmie zidiocieli???Ta wspaniala serie chca do reszty wykonczyć? Przeciez wersja na ktora powini sie skupic nie powina byc to zadna konsola tylko PC, no ale ta firma chce widać do reszty stracic reputacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Pete się tak szczerzy, czy tak podnieca go niszczenie tak legendarnego tytułu? Jak patrzę na to zdjęcie to coraz częściej myślę o zakupieniu biletu do UseSej i wrzuceniu go do Cube ''a z jednym lifem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONSOLA GłóWNą PLATFORMą DLA FALLOUTA??????
To już nie będzie Fallout. To będzie Morrowind czy Oblivion przeniesiony do post-nuklearnej rzeczywistości:(
Tylko kombinezon pewnie pozostanie podobny, ale bez 13......
Oby moje obawy się nie sprawdziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka, panowie z Bethesdy, kompletna porażka z tym xboxem :((( F3 w ogóle powinien powstać tylko i wyłącznie na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że z klasyku jakim jest seria Fallout nie zrobią chłamu, którego nie przełknął nawet najbardziej zagorzali fani serii... Jeszcze ten pomysł z fpp... ohh czuję, że może im wyjść coś całkiem innego niż turowy RPG, a
jedynym podobieństwem będzie świat i może klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej denerwuje? To ze Betshada robi Obliviona w swiecie fallouta. Mam nadziej ze interplay zrobi tego fallouta on-line bo F3 nie zapowaiada sie zbyt fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:32, Kairon napisał:

Wierzyłem w nich, teraz już nawet nie liczę na coś ...

jeśli na moim Pc-ecie pojawi sie F3 to będzie to cosik z netu zassany a i to pewnie zagości
na nim tyle co Oblivion 3 godziny i pójdzie do usunięcia ....


Gratuluje Bethesdo, jak dla mnie F3 mógłby nie istnieć ...


Wiesz że na tym forum "zasysanie" jest karane ? Brawo zaraz będzie ban ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem o trzech, czy czterech zakończeniach jakiejś gry np Morrowinda, ale nigdy jeszcze nie słyszałem o dziewięciu, czy dwunastu...! To jest naprawdę fenomen, widać autorzy się bardzo staraja, aby ta część Fallouta zadomowiła w sercach graczy na dłużej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh...super...jako zagorzały fan xboxa360 bardzo mnie to info cieszy,jeszcze tylko Wiedźmin i Crysis sie pokażą (co jak wiemy jest tylko kwestią czasu) i nie będe miał czego zazdrościć pc-towcom :)

A co do Fallouta to każda poprzednia seria,przykuwała mnie na długie tygodnie do monitora,licze na to że F3 spowoduje to samo.

nie rozumiem czemu wielu ludzi skreśla tą gre tylko dlatego że bedzie również na next geny??przecież to idiotyzm...chcielibyscie grac poraz kolejny Fallouta w świecie 2d?? to jest cena postępu panowie i trzeba sie z tym pogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie bawię opinie typu: "Już skreślam F3, to będzie shit" - ludzie, jeszcze nie graliście a już krytykujecie. Macie przed oczami dobrą wiadomość dot. mnogości zakończeń. A z tego słynęły dwie poprzednie części Fallout''a (Tactics i BOF na konsole nie uznaję za część tego uniwersum)! Chociaż trochę się z wami zgodzę... Mnie także niepokoi nacisk na wersję konsolową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh...super...jako zagorzały fan xboxa360 bardzo mnie to info cieszy,jeszcze tylko Wiedźmin i Crysis sie pokażą (co jak wiemy jest tylko kwestią czasu) i nie będe miał czego zazdrościć pc-towcom :)

A co do Fallouta to każda poprzednia seria,przykuwała mnie na długie tygodnie do monitora,licze na to że F3 spowoduje to samo.

nie rozumiem czemu wielu ludzi skreśla tą gre tylko dlatego że bedzie również na next geny??przecież to idiotyzm...chcielibyscie grac poraz kolejny Fallouta w świecie 2d?? to jest cena postępu panowie i trzeba sie z tym pogodzić :)

Tak szczerze to wolabym fallouta 3 w 2d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować