Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Need for Speed: ProStreet - dzień pierwszy

53 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 10:29, Paweł Age napisał:

A gdyby tak gram pl udostepniło wszystkie NFS w sprzedazy tak jak HOM&M byłbym wniebowzięty
:D

IMHO to bardziej prośba do Electronic Arts, bo to oni trzymają łapki na prawach do tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Grałem we wszytkie cześci NFS. Jedyneczka, gdy oglądałem intro serce w gardle. Z niecierpliwością czekało się na kolejne części. Jak widze intra kolejnych odsłon serii to wspomnienia wracają, jak godzinami przesiadywało się przed komputerem. Przeszedłem każdy NFS w nazwie pomijająć "Motor City Online" - wiadomo dlaczego.
Moim zdaniem najlepsza był NFS III potem NFS I , kolejno NFS High Stakes, NFS Posche gdzie najlepszy był tryb kariery i szlifowanie własnych umiejetności. Niestety undrground 1 i 2 nie przypadł mi do gustu, ale most wanted i Carbon owszem. Ostania cześć mnie nie zachwyca - stwierdzam po zagraniu w demo. Nie przemawia do mnie. Wole otwarte miasta i pościg policyjny (adrenalinka na najwyższym poziomie). NFS Pro street zaczął być podobny do Toca Race, ale moim zdaniem Toca wygrywa ten pojedynek. Może ktoś mie przekona do NFS Pro Street, bo ma np. pełną wersje i jest lepsza od dema. Tak samo zawiodełm się na Colinie - demo do bani, ale potem miłe rozczarownie i fanfary - pełna wersja Colina "6" wyśmienita !!! Może tu jest podobnie, ale jakoś nie czuje klimatu zamkniętych wyścigów.
Pozdrawiam
Dzako rocznik 1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam pamietam jak gralem z bratem na ps 1 kiedy nikt z otoczenia nie wiedzial co to jest. no moze po za kolesiem ktory pozyczyl i nigdy wiecej konsoli nie zobaczylem. Ale przynajmniej mam wspomnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować