Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Draenei po stronie przymierza w dodatku do World of Warcraft?

125 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 16:49, JaMES` napisał:

wczoraj gralem na BG u kumpla przez 2h i normalnie, w przymierzu sami idioci - centralnie...
w hordzie chodzą grupkami i zajmuja po kolei, a taki tepak z przymierza stoi jak idiota...
2 z przodu sie bije, a ten stoi i normalnie szkoda ze emotkami sie nie bawi :/ zero wspolpracy,
chyba ze trafilem na takich kolkow, bo ostatni raz jak u sibie gralem w WoW''a to jeszcze BG
nie bylo :P



To chyba jakaś plaga bo i u mnie Alliance nie wie co to współpraca :d
Wydaje mi sie że to jakies ogólnoWoWowe prawidło ;)
Moze to byc spowodowane wiekszą liczbą 10 latków (bo przyciągneły ich "śliczne" rasy Przymierza), którzy myśla ze to Sims albo cos podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:33, Witek99 napisał:

Raczej będą drenai bo to by pasowało.

Będzie można przejść do Outlands z Mrocznego Portalu, a kto mieszka w Outlands? Drenai =)

Ale właśnie żadna rasa ma nie mieć miejsca startu w Outlandzie. Poza tym Outland będzie dla postaci z wyższymi poziomami, więc na lokację startową nijak się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale Drenai wytępują tagże w lokacjach wokół Blasted Lands (dla tych co niewiedzą tam jest portal), więc mogą startować gdzieś w tamtych rejonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny skrawek terenu wolny i najbliżej Blasted Land to ten na prwo od Burning Steppes i jeśli by tam zrobił lokacje startową to nawet nie msuieli by otaczać terenem 10-20 bo już jest redrige mountains :D. Ale ja nie znam historii śiata itd i nie wiem co znajduje sie w tamtym miejscu bo może tam co innego ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokacje startowe Hordy są rozłożone 3:2, więc Przymierza raczej też powinny. Logicznie więc nowa grywalna rasa powinna mieć lokację startową w Kalimdorze, a nie w Eastern Kingdoms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nawet mniej bo jeszcze gdzieś musi być dark portal i caverns of time i nie wiadomo czy blizzard nie szykuje czegoś jeszcze
CHŁOPIE (ewentualnie dziewczyno, nie wiem) przecież zarówno dark portal i caverns of time SĄ już umieszczone w świecie. Albo nie grasz w WoW-a , albo dopiero zaczynasz, albo masz jakąś koszmarną sklerozę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dla Blood Elfa pasuje warrior,mag,warlock i priest
>
>a dla drenai warrior,rogue,hunter,priest,shaman

O ile BE sie zgadzam (dokladnie te klasy beda z tego co pamietam, blizz CHYBA gdzies pisal), o tyle z drAnEi dowaliles ;] Shaman odpada na wstepie. Po pierwsze wogole nie pasuje, po drugie w ally nie ma shamanow. Priest tez zupelnie nie podchodzi. Natomiast Rogue pasuje bardzo, a hunter i warrior moga byc. No ale to blizz zadecyduje. Jesli ofc ta rasa bedzie, a jestem za nia jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mowilem ze to nie beda Panderani (Skad ta idea?), tylko Dranei.
Co do nowych klas to moga byc nawet dwie, chociaz pogloski o jednej z nich, Spell Breaker
(Łamacz Zaklec) sa bardzo wiarygodne.
Pamietajac W3:FT, Lamacz bedzie dobrze bil sie wrecz i rzucal rozne zaklecia przypominajace
dobrze znane maga lub shamana.
Poza tym idealnie pasuje do obu ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:23, Mirtul12 napisał:

>dla Blood Elfa pasuje warrior,mag,warlock i priest
>
>a dla drenai warrior,rogue,hunter,priest,shaman

O ile BE sie zgadzam (dokladnie te klasy beda z tego co pamietam, blizz CHYBA gdzies pisal),
o tyle z drAnEi dowaliles ;] Shaman odpada na wstepie. Po pierwsze wogole nie pasuje, po drugie
w ally nie ma shamanow. Priest tez zupelnie nie podchodzi. Natomiast Rogue pasuje bardzo, a
hunter i warrior moga byc. No ale to blizz zadecyduje. Jesli ofc ta rasa bedzie, a jestem za
nia jak najbardziej.


moim zdaniem pasuje shaman do nich, w WC3 mieli coś podobnego do szamanów,zresztą to dzikusy jak orkowie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Dranei na pewno wpisuje sie Warrior i Rouge. Mozliwy jest takze Hunter, no i Spell Breaker.
Malo tu klas wladajacych czarami, ta rasa bardziej przypomina alianckich taurenow.
Co do Krwawych Elfow mozna sie domyslic: Standardowo Warrior, Rouge, MAge, SB.
Potem Priest i Hunter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Nero0007 masz racje są. Ale pokaż mi dwa rejony nieudostępnione przez blizzarda w podstwaowej wersji które leżą koło siebie i mogą tam być postacie najpierw od 1-10 a potem 10-20 które będą po stroinie przymierza. Chyba że miejsce startowe będzie tam gdzie ludzi ale to już by była kompletna głupota. A ja w Dranei nie wierze bo nie ma żadnego wątku łączącego ich z przymierzem oprucz nienawiści do orków. Wiem bo znam całą historie świata bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:03, pres1990 napisał:

Dobra Nero0007 masz racje są. Ale pokaż mi dwa rejony nieudostępnione przez blizzarda w podstwaowej
wersji które leżą koło siebie i mogą tam być postacie najpierw od 1-10 a potem 10-20 które
będą po stroinie przymierza. Chyba że miejsce startowe będzie tam gdzie ludzi ale to już by
była kompletna głupota. A ja w Dranei nie wierze bo nie ma żadnego wątku łączącego ich z przymierzem
oprucz nienawiści do orków. Wiem bo znam całą historie świata bardzo dobrze


Strefy elfow 1-10 i 10-20 beda w Quel''Thalas. Jest to na polnocny wschod od Eastern Plaugelands.

A jezeli twierdzisz ze dobrze znasz historie, wiedzial bys ze Drenai maja podobne idee jak Przymieze, a w dodatku potrzebuja pomocy dobrego sojusznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, chodzilo Ci o strefe startowa Dranei. Otoz bedzie ona na nowym kontynencie Outlands.
Podejzewam ze zamiast przechodzic przez Burning Steepes blizz wymysli jakis srodek transportu typu Deeprun Tram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, chodzilo Ci o strefe startowa Dranei. Otoz bedzie ona na nowym kontynencie Outlands.
Podejzewam ze zamiast przechodzic przez Burning Steepes blizz wymysli jakis srodek transportu typu Deeprun Tram.


Mówiłem już. Blizzard mówił że w outlandzie będą potwory 60-70 levelu a pewnie bram nie będą pilnować jakieś słabe stworki. Będą to wyskoko poziomowe potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:24, pres1990 napisał:

No to czy ideą przymierza jest łączenie się z Ildanem?? Czyli prawie jak łączenie się z demonami??

No dokładnie o tym pisałem kilkanaście postów wstecz. Dranei pomagali Demonom i co? Nagle im się odwidziało? Zresztą nawet Horda jest wrogiem Demonów, ale oni z Krwawymi Elfami sprzymierzyli się z konieczności, a Przymierze nie ma żadnych dobrych motywów do sojuszu z innymi sojusznikami Legionu, jakimi są Dranei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować