Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 360?

35 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 16:37, jackass napisał:

Czy wstyd sie przyznac ze nie gralem jeszcze w STALKERA ? :P


Wstyd to nie jest :) ale na pewno sporo straciłeś ;P Co nie oznacza że tego nie możesz nadrobić :P A konsolowcy niech poczują smak prawdziwych, porządnych i klimatycznych FPSów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obstawiam wydanie stalkera razem z dodatkiem jako jeden pack, właśnie na xboksie ;)
a cdp red powinni wziąć dobry przykład od kolegów 'zza buga' i wydać wiedzmina na xboksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego mamy PC! bo to jest dobra rzecz :) i co prawda nie musimy się martwić o gry, ale o sprzęt :(, bo konsole starzeją się, a potem co jeszcze gry premierowe, to jak nasze wspaniałe EK, dlatego zostanę przy PC,a wieść o konwersjach porusza mnie tylko gdy jest coś konwersowane na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pierwszy Stalker mnie nie interesował i wątpię, żeby coś się zmieniło przy konwersji - chyba, że zbierze naprawdę dobre noty...
Tomek1120
Ja równie dobrze mogę powiedzieć:
"Ta gra od początku powinna być na konsolach, a nie na badziewnych pc''tach !", więc bez takich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to się właśnie zaczyna-najpierw jedna z najlepszych gier na świcie tylko na PC.Potem sequel na PC i jednocześnie na konsole-a na koniec część trzecia WYłĄCZNIE na konsole!!! ...Wtedy bym ich chyba za...bił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:46, tomoliop napisał:

Ja myślę, że dobrze by było jakby każda platforma miała jednak swoje exclusivy...

a dlaczego? czy konieczność kupienia bądź udoskonalenia konkretnej platformy tylko po to, żeby zagrać w dany tytuł jest dla ciebie rzeczą dobrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:49, penny napisał:

> Ja myślę, że dobrze by było jakby każda platforma miała jednak swoje exclusivy...
a dlaczego? czy konieczność kupienia bądź udoskonalenia konkretnej platformy tylko po to, żeby
zagrać w dany tytuł jest dla ciebie rzeczą dobrą?


Jedni mogliby się cieszyć, że tamci nie mają tego co oni, a tamci, że mają to czego oni nie mają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować