Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 00:00, rob006 napisał:

Taka mała uwaga - PLAY juz od dobrych kilku lat nie zajmuje się konsolami :)


Chyba zaczęła się ukazywać od niedawna wersja PLAY tylko na konsole. Nie jestem pewny ale taka reklama była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 00:00, rob006 napisał:

> Play mam może kilka numerów, konsolami się nie interesuję.

Taka mała uwaga - PLAY juz od dobrych kilku lat nie zajmuje się konsolami :)


Powinienem miast przecinka dać kropkę. Dzięki za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSX Extreme- nie ma lepszego pisma o grach. Piszą bardzo fajne teksty do tego zabawne, a komiksy są dowalone.
A najgorszym pismem według mnie jest CDA. Przereklamowane, tworzone przez ludzi, którzy powinni być dawno na emeryturze. A SMG to największa porażka... no, ale dzieciaków pewnie to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem różne pisma CDA Click Play Komputer Świat - Gry , jednak do dzisiaj kupuje tylko CDA i w zupełności mi starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo Plus - najwyższy poziom tekstów wśród wszystkich czasopism dla graczy w Polsce, para legendarnych redaktorów z pisma Secret Service, dużo humoru, luz, świetna szata graficzna, okładki...

Jeśli chodzi o czasopisma o grach na PC, to nasz rynek nie może się pochwalić żadnym wybitnym pismem. Najlepsze już upadły: Secret Service, Świat Gier Komputerowych, Reset. Teraz wiadomo CDA mami dwunastolatków dużą ilością stron i kilkoma płytami...a tymczasem jest pismem nie wyróżniającym się niczym...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click!- Spadł nieco (czyli dużo), jest dla mnie raczje gazetką, niż poważnym pismem
KŚg- Od dawna nie da się tego czytać... kiedyś się nawet fajnie czytało
Play- ostatnio sporo zwyżkowało. Recenje coraz ciekawsze, szata coraz ładniejsza.
CDA- Kiedyś bardzo lubiałem i kupowałem co miesiąc... teraz SMG wogóle mnie nie bawi, raczej frustruje. Recenzje czyta się jakoś tak... hm... nijak. Jak dla mnie może już nie istnieć, kupuję (trudno to przyznać), ale tylko wtedy gdy jest fajna gierka.

Jak dla mnie najlepsze czasopismo o grach jest CDA i Play, ale gdybym miał wybierać, to wybrałbym Playa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 00:09, Konował napisał:

Chyba zaczęła się ukazywać od niedawna wersja PLAY tylko na konsole. Nie jestem pewny ale
taka reklama była.


Wyszedł jeden numer o konsolach, ale to zupełnie inna bajka. Główne wydanie PLAYa już 5 lat temu przerzuciło się na PC.
_____________

Widać nie tylko mi CDA wydaje się przereklamowane i niegodne swojej "legendy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu kupowałem CDA, Clicka! i Play, obecnie... nie kupuję żadnej. Z tych trzech ostatnio najlepiej radzi sobie chyba Play, choć i tak nie czuje pociągu by go regularnie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jako zagorzały fan CD-A muszę powiedzieć, że to było, jest i (chyba) będzie najlepsze czasopismo o grach na polskim rynku prasy dla graczy. Swojego czasu czytałem też Clicka! i Playa, ale to jednak CD-A najbardziej wciąga, jest najgrubsze i daje zawsze ciekawe pełniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-A!!! Ze względu na ilość stron, pelniaki, styl recenzji i ciekawe artykuly i oczywiście za to, że wygralem w ich konkursie superkości do RPG (mają niedlugo przyslać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście CDA, można poczytać ciekawe recenzje, znaleźć cenne informacje o sprzęcie, można również się pośmiać z różnych żartów (NL), oraz z głupoty niektórych ludzi (AR) ! Na drugim miejscu w mojej klasyfikacji stoi PLAY - ostatnio, zupełnie odmieniony, dobre pełniaki, niezła szata graficzna, recki też niczego sobie ogólnie nieźle ! Jak mi się uda to kupuje te dwie gazetki, a kiedyś kupowałem też Clicka, lecz nie jest już taki dobry jak wyżej wymienione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiho! Ehh ktoś już zwrócił mi uwagę bo założyłem podobny temat do tego. Ale to nic.
Moją ulubioną gazetką jest CDA boskie cudne i nie wiem co tam jeszcze najlepsze recki i inne texty są równie fajne. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play - najlepsze teksty, ciekawe pełniaki, mała objętość, świetni i wpadający w pamięć redaktorzy kochający to co robią, krótkie recenzje ...

CDA - najlepsza zawartość płytek (czy już raczej płytki), mizerne teksty (z drobnymi wyjątkami), Smuggler przestał śmieszyć, redaktorzy jako maskotki, fajne felietony, przydatny konfigurator, objętość, MAAAAASA reklam, posiadanie grona zaślepionych fanów, których przyciągają raczej pełniaki, aniżeli faktycznie reszta zawartości, złe traktowanie szkodliwych dla pisma czytelników na forum (baniaki ...), najlepszy wskaźnik jakość/cena

KGŚ - kiedyś było lepiej (choćby ze względu na doskonałą tabelkę i wyliczanie oceny, dobry system oceniania bez udziwnień (1-5, zamiast 1-10 : jaka będzie w końcu różnica pomiędzy grą na 1, a na 3 ? I tak żadna nie nadaje się do kupienia), rzetelne recenzje, spis najtańszych sklepów i liderów w gatunku, mała objętość, słabe pełniaki (choć zawsze PL)

Click - nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, jakby grupą docelową były dzieci ;/ , przeciętne recenzje, nieciekawa zawartość, z reguły nieciekawe pełniaki.


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach :

Kwestie merytoryczne - Play
Jakość/cena - CDA
Zawartość płytek - CDA


Ale i tak żadnego nie kupuję, ze względu na fakt, posiadania internetu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować