Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2010 o 17:38, Crew_900 napisał:

Ale nie po historii, tylko po misjach, gdzie jest napis wróć do domu

Możesz napadać na sklepy i złomować samochody. Jeżeli chcesz dorobić grosza. Możesz szukać listów gończych i magazynów "Playboy".

Skończyłem grę w 10 godzin, znalazłem tylko dwa magazyny i ani jednego listu. Jeszcze raz będę przechodził, to z poradnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 18:09, Grinczar napisał:

Skończyłem grę w 10 godzin, znalazłem tylko dwa magazyny i ani jednego listu. Jeszcze
raz będę przechodził, to z poradnikiem.


Ja skończyłem w 11,5h, znalazłem 34 magazyny i jeden list. Bez poradnika.

@Crew_900
Najprościej po skończeniu gry nacisnąć CTRL + ALT + DELETE i potem to okienko wyłączyć. Działa na Win7.
----------------------------
PS odpowie mi ktoś?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3051&pid=2054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten sposób
Pudełko brzydkie, część książeczki tam jest nieprzetłumaczona itd.
Kup klucz steam za 65 zł tak jak ja. Nie wydawaj 120 zł na grę by mieć pudełko z płytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem u znajomego Mafię i szczerze mówiąc króciutka gra.

Spoiler

Jak widać na poniższym screenie wyrobiłem się w niecałe 6 godzin na najtrudniejszym trybie gry!

Miałem małe problemy przy ostatniej misji, ale podliczając całą rozgrywkę była dość łatwa. :)
Spoiler

(Wszystkie grafiki można odblokować tylko wtedy kiedy przejdzie się grę na najtrudniejszym trybie)

20100828184821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam mały problem z mafią a mianowicie brakiem dzwieku w filmikach, odgłosy otoczenia są normalnie tylko nieslychac dialogów niemam pojecia co moze byc przyczyną ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeczytałem ostatnie kilka stron forum, ale nie znalazłem nic o problemie, który mam, a więc:
Pod koniec gry, kiedy już oddaję pieniądze lichwiarzowi, wychodzę z jego kryjówki i nic się nie dzieje. Na górze, w rogu jest tylko napis "Ładowanie", płytka się kręci, a na ekranie pojawiają się teksty, porady itd. Czekałem dobre kilka minut, aż coś się stanie, ale nic...Co robić? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś a skąd wiesz że pisze tu swoje żale. Prawda jest taka że nie tylko ja zostałem nabity w butelkę. Takie kody powinny być już w pudełku a nie nie wiadomo gdzie;(
A co do tych 5 dni czekania to nie wiem skąd Ci sie to wzięło. Kasę zapłaciłem w sklepie a po powrocie do domu w tym konkretnym zamówieniu już pisze ze zapłacone - tak więc kase już mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się przeładowywanie broni, jest po prostu wzorowe ! Widać, jak wyjmuje magazynek i inne szczegóły ! Nie podoba mi się to, że jak magazynek upada to albo wtapia się przez tekstury lub skacze po powierzchni i skacze -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 20:13, NecroVisioneR napisał:

W empikach na bank też,przecież to oczywiste:))


Gier z Cenegi często nie sprzedają. Np Batman: Arkham Asylum zaczęli dopiero jak wszedł do Premium Games, a Borderlands do dzisiaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki aczkolwiek w klimacie Mafii2;)

Czy posiada ktoś paragon zakupu tejże gry na dowolną platformę a nie posiada konta w kompanii graczy? Ja swój egzemplarz kupuje od prywatnej osoby i paragonu mieć nie będę a wszystkie prawie punkty wydałem na funpacka:)

Jeżeli jest tu jakaś dobra dusza której to nie potrzeba to chętnie przyjmę skan/zdjecie takiego paragonu na podany w podpisie numer gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować