Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Kurcze gdzie się wkleja( w sensie w jaki folder ) sejwy do Mafii. Bo kurde nie chce mi się od początku grać a ten steam jest tak powalony że cholera wie gdzie to wkleić. Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:33, Ziggy napisał:

Kurcze gdzie się wkleja( w sensie w jaki folder ) sejwy do Mafii. Bo kurde nie chce mi
się od początku grać a ten steam jest tak powalony że cholera wie gdzie to wkleić. Dzięki
z góry za pomoc.

Vista/7
X:\Users\"Nazwa uzytkownika"\AppData\Local\2K Games\Mafia II

W przypadku XP chyba:
X:\Documents and Settings\"Nazwa użytkownika"\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\2K Games\Mafia II\Saves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a to się nie zgrywa gdzieś do folderu Steama przypadkiem. Bo Mafia jest przez steama.

EDIT: Najprościej będzie jeżeli ktoś byłby mi chętny podesłać savea z wszystkimi ukończonymi rozdziałami. Bo miałem formata wczoraj i byłem już w końcówce 14 rozdziału. Proszę o pomoc i ewentualnie napisanie gdzie tego savea wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to ma wpływ tylko jak grasz z tym psyhixem czy ogólnie na całą grę... aktualnie nie mam jej zainstalowanej, ale myslisz ze u mnie tez mogłoby to az tak wpłynąć na prędkość działania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 17:18, Marcin08 napisał:

a to ma wpływ tylko jak grasz z tym psyhixem czy ogólnie na całą grę... aktualnie nie
mam jej zainstalowanej, ale myslisz ze u mnie tez mogłoby to az tak wpłynąć na prędkość
działania gry?


Nie mam pojęcia, ale raczej nie, bo modyfikowany zostaje tylko folder z APEX. Jeśli nie masz włączonego PhysX, to zapewne nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddałem pieniądze lichwiarzowi, a po przerywniku filmowym pojawia się napis "ładowanie" z kręcącą się płytką i tak w nieskończoność. Jak to naprawić? Chciałem ukończyć całą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować teraz, te dodatki do Mafia II ? Widziałem wydanie, co zawiera wszystkie te 3 dlc + te 4 mini dlc za 30 zł.Skusił bym się, ale chcę poznać opinie innych, czy warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać o DLC Zemsta Jimmy''ego i Vendetta Jimmy''ego, które DLC było pierwsze, w Vendettcie uciekamy z więzienia tak ? a o co chodzi w Zemscie ? Z góry dzięki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś powiedzieć jak w tym dziadowskim Steamie mam zainstalować Mafie? Mam kupione jeszcze dodatki jeśli ma to znaczenie. Ciągle chce pobierać jakieś dane... Raz na początku było to ponad 8 giga, kiedy jakimś cudem udało mi się zainstalować (według Steama wadliwie) to chciało pobierac ponad 2 giga... Czy jedyną opcją jest po prostu ściąganie całej gry? Bo mam dość, mam wolne łącze i pewnie by ze 2 lata zeszło jakby się cała Mafia sciągnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 11:33, Mafioso_PL napisał:

Najpierw instaluje się grę z płyty, potem dociągają się z internetu wszystkie patch
oraz dodatkowe przygody (DLC)
Które także ze 2-3 GB będą miały ;)


czyili płytka z DLC jest już bezuzyteczna :) ehh...

Crew - dwie płytki, jedna z grą druga z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz coś źle robić. Płytki na 100% mają pliki potrzebne do grania bez ściągania wszystkiego.

Może instalujesz z płytki w języku PL w w steamie masz ustawiony inny język i dlatego ? Sprawdź to.
Ja mam parę gier też na płytkach i bez problemu się wgrywają, jedynie po tym ściągają jedynie aktualizacje który były.

Spróbuj raz jeszcze na spokojnie. Pamiętaj, że podczas instalacji steam musi być włączony, jak będzie się instalowało z płytki to w steamie powinny pojawić się procenty instalacji.
A może po prostu zły folder wybierasz do instalowania, ale raczej powinien instalator automatycznie wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 14:34, Crew_900 napisał:

Musisz coś źle robić. Płytki na 100% mają pliki potrzebne do grania bez ściągania wszystkiego.

Może instalujesz z płytki w języku PL w w steamie masz ustawiony inny język i dlatego
? Sprawdź to.


Z płytki instaluję w PL, Steam jest po polsku więc to na pewno nie o to chodzi

Dnia 05.08.2011 o 14:34, Crew_900 napisał:

Ja mam parę gier też na płytkach i bez problemu się wgrywają, jedynie po tym ściągają
jedynie aktualizacje który były.


A w tym wypadku koniec końców zainsytalowałem grę z płytki (nie mam pojęcia jak skoro wcześniej nie dawało rady) a dodatki musiałem ściągać, nie było innej mozliwości.

Dnia 05.08.2011 o 14:34, Crew_900 napisał:

Spróbuj raz jeszcze na spokojnie. Pamiętaj, że podczas instalacji steam musi być włączony,
jak będzie się instalowało z płytki to w steamie powinny pojawić się procenty instalacji.
A może po prostu zły folder wybierasz do instalowania, ale raczej powinien instalator
automatycznie wykryć.


Folderu nie zmieniam, tak więc prawdę powiedziawszy nie mam zielonego pojęcią o co może chodzić. No, ale teraz już mam spokój, aż do czasu kiedy będę instalował ponownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować