Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2010 o 19:55, Marcin08 napisał:

czyli chcecie powiedziec że kupując Pakiet Dodatków nie będę mógł weń zagrać, z racji
na jakiś błąd?


TAK , YES , SI

A tak z ciekawości, ktoś jak już ma tego key`a niech utworzy czyste konto steam i tam spróbuje wklepać ten klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś tak zrobił i mu działa :
1. Odinstalowałem grę
2. Zacząłem ja instalować ponownie, po sprawdzeniu plików zaczęło się pobieranie potrzebnego "1" elementu (zapewne gry" ze steam''a.
3. Kiedy proces doszedł do ok 30% włożyłem płytę z dodatkami, kliknąłem inst. dodatków -> potwierdziłem umowę licencyjną -> wpisałem kod aktywacyjny (ten co wcześniej nie chciał wejść) i stała się rzecz dziwna :) nagle komunikat "Twoja aktywacja przebiegła pomyślnie".
4. Sprawdziłem na Steam''ie w zakładce DLC czy mam te inne dodatki, które instaluję na liście i powiem Wam, że są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały dodatek przygody joe wyszedł tylko dla wyciągnięcia kasy sumie 4 misje fabularne tak jak w podstawce w tym pomiędzy misje typu 1 DLC. Szkoda że wydawcy tak potraktowali graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:07, diabolo20 napisał:

Ten cały dodatek przygody joe wyszedł tylko dla wyciągnięcia kasy

Więc się przyzwyczaj do tego. Jak już parę miesięcy przed premierą wydawcy zapowiadają DLC to chyba coś jest nie tak. Liczy się tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jeżeli nie ściągałem żadnego DLC do tej pory, a gre mam zainstalowana, to powinienem najpierw wrzucic dodatki a potem grę zeby wszystko grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 13:43, Crew_900 napisał:

Bez gry raczej się nie da ;p
Wyżej podałem jak jeden z klientów poradził sobie z tym

Dziwne. Ja wczoraj normalnie zainstalowałem podstawkę i dlc. Kody steam przyjął bez żadnego problemu. Ale zauważyłem, że brakuje jednego DLC: Made Man Pack. Po wielu bólach i cierpieniach w końcu udało mi się dodać tego dlc do mojej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się i przeszedłem... Szybciej niż się spodziewałem. Krótsza od Mafii 1, to pewne. Przynajmniej tamtą przechodziło się dłużej. Co mnie wkurzyło niesamowicie? "Zarób pieniądze dla Bruno (czy kogoś tam". No sorry... jakbym chciał pograć w Sims to bym sobie je kupił. Sztuczne wydłużanie gry. Hańba! Fabuła - super. Choć końcówka pozostawia niedosyt. W moim przypadku chociażby. Na szczęście nie trzeba było zarabiać (jak czytałem) 55.000$ tylko 27.500$ :) Nie wiem, czemu ludzie tyle musieli zebrać :P W każdym razie to zbieranie kasy mnie zniechęciło na dwa dni. Ale cóż... Ciekawość wzięła górę ;) Tak czy inaczej w "jedynce" narracja była bardziej dopracowania. Da się odczuć, że wtedy twórcy włożyli serce w tworzenie Mafii. W "dwójce" nie da się odczuć tego zbyt... Choć szczerze powiem - Muzyka super. Dźwięk w ogóle w porządku. No dobra. Wszystko jest fajne, ale to zbieranie kasy... porażka. Na szczęście nie zajmuje to długo, przynajmniej w moim przypadku :) (trzeba wiedzieć co zrobić, ale nie będę o tym pisał, by nie psuć graczom rozgrywki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ten pakiet dodatkow do Mafii 2, choc sama podstawka srednio mi sie podobala. A, ze mialem bon znizkowy do Empiku to skorzystalem. Nie mialem zadnych problemow z instalacja. Na razie przechodze Przygody Joe i mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest fajnie, z drugiej zas zlecenia otrzymuje sie w postaci tablicy z napisami. Jeszcze za wczesnie jest, zebym wydal jakas ocene co do tego pakietu dodatkow. Choc docenic trzeba, ze cos takiego sie pojawilo w sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie gram i gram, misja w hotelu i coś mnie tknęło...
czy mi się wydaje czy jak jestesmy już w srodku na piętrze gdzie mamy sprzątać, w tle leci przerobiona muzyczka tytułowa z pierwszej Mafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 20:10, Kwas17 napisał:

Pierwszy trailer Mafii II. Zauważcie, że Vito wygląda trochę inaczej niż w grze co mnie
zdziwiło.

To chyba niejedyny trailer, który nie odzwierciedla wydarzeń w późniejszej gry. Ściema jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy punkty do Kompani za dodatki mozna uzyskać podobnie jak w przypadku podstawki, tj wysyłajac zdjęcie pudełka i paragonu? Bo w pudełku nie znalazłem żadnych kodów... Czy może wogole nie są przewidziane punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 13:59, Marcin08 napisał:

czy punkty do Kompani za dodatki mozna uzyskać podobnie jak w przypadku podstawki, tj
wysyłajac zdjęcie pudełka i paragonu? Bo w pudełku nie znalazłem żadnych kodów... Czy
może wogole nie są przewidziane punkty...



Prześlij im paragon, punkty na pewno dostaniesz. Pytanie tylko ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować