Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Jaki żal
Zbierałem listy gończe korzystając z poradnika, zebrałem już kiedyś wszystkie 159, a teraz 158 mam i nie mam bladego pojęcia gdzie jest ostatni -.-
Brakuje mi numeru 57 wie ktoś może gdzie się znajduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:14, Crew_900 napisał:

Rany ;p
Przecież pisze wszędzie, że w Przygody Joe dzieją się w czasie gdy Vito siedzi


Co nie ozacza, że twórcy nie mogli pokazać

Spoiler

co stało się z Joe po tym jak oddzielili go od Vito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ukończyłem grę, niesamowity produkt, lecz troche krótki jak na tyle lat czekania.

Może mi teraz ktoś wyjaśnić ile dodatków pojawiło sie na PC, a ile nie, oraz co stracę, oraz czy warto kupować oraz jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą udało mi się odpalić turob napęd i wleciałem w przestworza, niestety chwile potem straciłem cale paliwo i musiałem awaryjnie lądowac. :/

20101202005741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Cenegowego wydania pakietu, czy DLC aktywuje się na steamie bez problemu czy jakoś inaczej jest to rozwiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wierzę, parszywe gn*je ci z 2k ! Co oni poprawili w tej ostatniej łatce ? 14 rozdział , problemy ze wczytywaniem ?! Żart jakiś !
Koniec dosłownie rozdziału, oddaje pieniądze i co ?! Wieczne ładowanie nie może się kurestwo zakończyć !
pieprzę taki oszczany produkt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do fabuły..

Spoiler

Rozumiem że Joe ginie tak? Oraz dokładnie o co chodziło z tym zabiciem Angelo, przecież z tego co pamietam w jedynce Salleri zleca zabicie Angelo lecz w końcu trafia do więzienia a mordrecom się to nie udaje, także co, zlecenie nadal było aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 01:28, Piotr13PL napisał:

Mam pytanie co do fabuły..

Spoiler

Rozumiem że Joe ginie tak? Oraz dokładnie o co chodziło z tym zabiciem Angelo, przecież
z tego co pamietam w jedynce Salleri zleca zabicie Angelo lecz w końcu trafia do więzienia
a mordrecom się to nie udaje, także co, zlecenie nadal było aktualne?



Spoiler

Źle wiesz, Salieri zleca zabójstwo Angelo po tym jak poszedł siedzieć, ale mafia znajduje go dopiero na starość. I to właśnie nasi bohaterowie z Mafii II go zabijają. Ze 100% skutecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Nieźle, podoba mi się taki zwrot akcji ; D Polubilem Vito i to bardzo... A co do Joe:

Spoiler

Nie wiadomo czy przeżył co nie? W końcu końcowa scena nie musiała oznaczać jego śmierć, wiadomo jest czy będzie jakieś DLC poświęcone głównemu wątku w grze? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 18:07, SkayterPl napisał:

To ile będę musiał czekać, bo już się doczekać jakoś nie moge xD?

Prawdę mówiąc, nie wiem czy się tego doczekasz ...
Cenega zrobiła takie coś bez uzgadniania tego z Valve
Steam wykrywa to jako czystą grę a nie dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 17:36, SkayterPl napisał:

co za żal dostałem dodatki do mafi 2-ki i nie moge klucza wpisać bo pisze że posiadam
ten klucz. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja czekam na swoją wersję Mafia 2 + dodatki. W statusie pisze, że gram.pl czeka na dostępność produktu. Niech żyje cenega :/ Dodam, że wysyłka miała być wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 19:35, Slappy napisał:

Kto wie może(albo raczej na pewno) nowe misje będzie można kupić jako DLC.

Z tego co mi wiadomo, to 2K oficjalnie ogłosiło, że Joe''s Adventures to ostanie DLC do Mafii 2. Jeżeli to prawda, to wszystkie wasze teorie o okrajaniu gry na potrzeby DLC legną w gruzach. Przykro mi, ale wycięte misje, bronie itd. zostały jednak usunięte z jakiegoś powodu. Z resztą Mafia 2 pod tym względem nie jest wyjątkiem... Dla przykładu z Half-Life 2 też wycięto baaardzo dużo, ale wtedy jakoś nikt nie pomyślał, że Valve robi skok na kasę, a raczej dokonuje selekcji spośród stworzonego contentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować