Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin za granicą - wciąż na topie!

92 postów w tym temacie

Przydałoby sie dla porównania napisać jak w takim samym okresie czasu sprzedały sie takie hity jak TES IV- Oblivion czy Gothic 3. Dobrze tez by było podać jakieś konkretne liczby. Daleko jeszcze do tego miliona czy już niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo kiedy będą udostępnione wszystkie produkty w Sklepiku Wiedzmińskim? Fajnie byłoby sobie sprawić na święta figurkę Geralta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się dobrze sprzedaje Wiedźmin bo ktoś musiał wyłożyć na prawdę dużo na reklamę, czy jest dobrą grą? Nie wiem nie grałem i nie zamierzam zdania są podzielone. Czemu się dobrze sprzedaje? Bo na rynku nie ma innego RPGa a po sukcesie NWN ludzie sięgają po Wiedźmina który ma trochę wspólnego np. silnik. Zdecydowania bardziej mi się podoba taki rodzynek jak gra "Po(L)lanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, naprawde dobra gra. Zdecydowanie bardziej mi sie podoba niz Gothic3. Co prawda gram na medium detalach (na poczatku mialem wysokie, ale wtedy na filmikach, czy kiedy sie bardzo duzo naraz dzialo -i byla masa roznych efektow specjalnych- to potrafilo sie przycinac. No trudno, pewnie kwestia duzej rozdzielczosci...
Warto bylo kupic.
A co do Polan- tez fajni :) Tylko, jesli chodzi o RPG to krotka kampania, a misje poboczne sie czesto powtarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w niektórych miejscach zainteresowanie jest duże, ale np. w Amazonie gra jest średnio na około 40 miejscu najlepiej sprzedających się gier na PC. Moim zdanim nie jest to najlepsza pozycja, ale mogło by być też gorzej. Jednak z ocenami poczekam do podania oficjalnych wyników sprzedaży, jeśli takowe kiedykolwiek zostaną opublikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw jak ta gra zostanie przyjęta za granicą i okazuje się, że nie było potrzeby się martwić. Gra sprzedaje się równie dobrze jak w Polsce. Bardzo mnie to cieszy, może to wreszcie napędzi polski rynek gier na PC. No i wyczekuję na sequel Wiedźmina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam już wersję normalną ale jeśli będę miał kasę to może kupie EK jeśli będzie jeszcze dostępna, tylko na pewno nie wciągu najbliższych 4 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować