Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Mam pytanko: czy w San Andreas można dodać samochody? Nie chodzi mi o podmianę czyli np. ściągam Ferrari i podmieniam za dajmy na to SuperGT tylko ściągam wóz i wklepuje go jako całkiem nowy obiekt. Da się coś takiego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 10:51, Sarturias napisał:

Mam pytanko: czy w San Andreas można dodać samochody? Nie chodzi mi o podmianę
czyli np. ściągam Ferrari i podmieniam za dajmy na to SuperGT tylko ściągam wóz i wklepuje
go jako całkiem nowy obiekt. Da się coś takiego zrobić?

Nie nie można. A szkoda, bo byłoby całkiem fajnie, ale niestety nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 10:51, Sarturias napisał:

Mam pytanko: czy w San Andreas można dodać samochody? Nie chodzi mi o podmianę
czyli np. ściągam Ferrari i podmieniam za dajmy na to SuperGT tylko ściągam wóz i wklepuje
go jako całkiem nowy obiekt. Da się coś takiego zrobić?

Można! Ja widziałem kolesia jak latał UFO czyli podmienił hydre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 10:58, Patryk Mogilno napisał:

/.../

No właśnie nie chodzi mi o zmienianie wozów tylko o dodanie. Masz powiedzmy 100 wozów to po wklepaniu moda masz 110. Kumasz? Mam jednego moda, który dodał samochody, które normalnie nie jeżdżą po ulicy i dodał kilka (na razie widziałem jednego) których nigdy wcześniej nie widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć więcej samochodów trzeba ściągnąć jakieś mody np. myriad island dodaje kilka nowych samochodów. Muszę ściągnąć sobie multiplayer do San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: czy ktoś mógłby wysłać na jakiś serwis uploadowy oryginalny plik handling.cfg z katalogu data z gry? Jeśli tak byłby wdzięczny:) Tylko podajcie link na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w GTA san anderes i mam do was pytanie. Czy znacie jakieś fajne miejsca gdzie można coś ciekawego znaleźć. Ja znam tylko miejsce gdzie na lotnisku gdzie jest schowany ten największy samolot. A wiecie chciałbym sobie poszaleć trochę. Mogą też być jakieś mody ale nie chcę takich z nowymi samochodami bo to tak fajne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś moda GTA United? Rozumiem, że dodaje Vice City i Liberty City, ale mógłby mi ktoś mniej więcej powiedzieć jak to wygląda? I co z usuwaniem go, kopie zapasowe jakich plików powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:46, Dominik000 napisał:

Gram w GTA san anderes i mam do was pytanie. Czy znacie jakieś fajne miejsca gdzie można
coś ciekawego znaleźć. Ja znam tylko miejsce gdzie na lotnisku gdzie jest schowany ten
największy samolot. A wiecie chciałbym sobie poszaleć trochę. Mogą też być jakieś mody
ale nie chcę takich z nowymi samochodami bo to tak fajne nie jest.


Na moście na północy (łączy San Fierro z pustynią; wirtualny odpowiednik Golden Gate z San Francisco) jest pewna ciekawa tabliczka, ale potrzebny jest jetpack lub helikopter żeby do niej dolecieć; w Back-O-Beyond przy pewnym leśnym jeziorku jest kamień, który za dnia jest czarny jak węgiel, a w nocy świeci; w Los Santos bodajże na Santa Maria Beach jest szyld sklepu, na którym jest napisane: "T-shirt''s n'' Shit''s"; w pewnym miasteczku na terenach wiejskich jest przydrożny konfesjonał; w Las Venturas jest wielopoziomowy parking, na którym ludzie zawsze spadają z wysokości i giną, zaraz za Los Santos są fotografi- zabójcy- robią zdjęcie miastu, po czym idą przed siebie, wpadają do wody i giną. Mogę tak jeszcze trochę napisać, jeśli o to chodziło.

P.S. Być może ktoś ci będzie chciał wmówić, że można spotkać Yeti, Wielką Stopę czy coś takiego- jest to nieprawda! Tylko mody dodają te pokraki, w grze normalnie nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:10, Mastexx100 napisał:

> Gram w GTA san anderes i mam do was pytanie. Czy znacie jakieś fajne miejsca gdzie
można
> coś ciekawego znaleźć. Ja znam tylko miejsce gdzie na lotnisku gdzie jest schowany
ten
> największy samolot. A wiecie chciałbym sobie poszaleć trochę. Mogą też być jakieś
mody
> ale nie chcę takich z nowymi samochodami bo to tak fajne nie jest.

Na moście na północy (łączy San Fierro z pustynią; wirtualny odpowiednik Golden Gate
z San Francisco) jest pewna ciekawa tabliczka, ale potrzebny jest jetpack lub helikopter
żeby do niej dolecieć; w Back-O-Beyond przy pewnym leśnym jeziorku jest kamień, który
za dnia jest czarny jak węgiel, a w nocy świeci; w Los Santos bodajże na Santa Maria
Beach jest szyld sklepu, na którym jest napisane: "T-shirt''s n'' Shit''s"; w pewnym
miasteczku na terenach wiejskich jest przydrożny konfesjonał; w Las Venturas jest wielopoziomowy
parking, na którym ludzie zawsze spadają z wysokości i giną, zaraz za Los Santos są fotografi-
zabójcy- robią zdjęcie miastu, po czym idą przed siebie, wpadają do wody i giną. Mogę
tak jeszcze trochę napisać, jeśli o to chodziło.

P.S. Być może ktoś ci będzie chciał wmówić, że można spotkać Yeti, Wielką Stopę czy coś
takiego- jest to nieprawda! Tylko mody dodają te pokraki, w grze normalnie nie istnieją.

Dobra dzięki, o to mi chodziło, ale po co jest ta tabliczka na moście? I też nie rozumiem co jest takiego fajnego w konfesjonale, mogę się spowiadać :P ? A o tym wielkim samolocie wiedziałeś? Ja go sam odkryłem, nie znalazłem tej sztuczki w necie:D O yeti słyszałem i wiem, że to mod. Bardzo podoba taż mi się skocznia na pustyni, lubię się rozpędzić i podczas skoku zejść z motoru. A czy można gdzieś zdobyć niebieski czołg albo ten normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samolot w hangarze to nic nowego, skoczna na pustyni jest ciekawa ze względu na skoki. Czołg można ukraść z bazy wojskowej na pustyni, lub podczas rozróby przy 6 gwiazdkach.

Tabliczka na moście mówi coś o Easter Eggach w grze, nie pamiętam już co.

Niebieskiego czołgu nie ma, chyba że w necie znajdziesz jakieś pliki i podmienisz je za oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić misję będąc policjantem, za każdym razem udaje mi się przetrwać do ok. 9 poziomu a następnie zabijają mnie, zna ktoś na to jakiś skuteczny sposób ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:49, Mastexx100 napisał:

Niebieskiego czołgu nie ma, chyba że w necie znajdziesz jakieś pliki i podmienisz je
za oryginał.



Owszem, jest, jest to czołg SWAT-u, ale o ile mi dobrze wiadomo można nim pojeździć tylko w ostatniej misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:53, 143872 napisał:

Chcę zrobić misję będąc policjantem, za każdym razem udaje mi się przetrwać do ok. 9 poziomu a następnie zabijają mnie, zna ktoś na to jakiś skuteczny sposób ??

Zdobadz czolg albo Apache''a (Hunter bodajze sie toto nazywa)- i jestes niepokonany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że czołgiem też można, ale czy on aby nie będzie za wolny żeby dogonić tych przestępców? I gdzie mogę znaleść czołg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołgu szukaj w bazie wojskowej na pustyni :) Jest tam wiele ciekawego sprzętu, lecz uważaj, bo jak wejdziesz na teren bazy automatycznie pojawiają Ci się gwiazdki poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:56, Matizk12 napisał:

Owszem, jest, jest to czołg SWAT-u, ale o ile mi dobrze wiadomo można nim pojeździć tylko
w ostatniej misji


Aaa... faktycznie. W czasie pisania tamtego postu myślałem tylko o czołgu wojska i zapomniałem o pojeździe SWAT-u. Owszem, tylko w ostatniej misji można nim pojeździć, a wstawienie go do garażu w trakcie misji nie spowoduje jego zachowania (przynajmniej ja go straciłem, gdy zawiozłem go do garażu i po misji zapisałem grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:05, 143872 napisał:

Nie wiedziałem że czołgiem też można, ale czy on aby nie będzie za wolny żeby dogonić
tych przestępców? I gdzie mogę znaleść czołg?


Czołg owszem jest wolny, ale gdy w trakcie jazdy odwrócisz jego lufę do tyłu i zaczniesz strzelać to dostaje niezłego kopa (tylko łatwo wtedy sobie pościg zrobić).

Tak jak już koledzy wcześniej napisali- jest on do zdobycia w wojskowej bazie na pustyni, nieopodal opuszczonego lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować