Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Nie nie musisz wykonywać tego zadania jest są to zadania jakby poboczne nie związane z fabułą. Po prostu mozesz później sobie wrócić i je wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:35, Lord Andre 1 napisał:

Nie nie musisz wykonywać tego zadania jest są to zadania jakby poboczne nie związane
z fabułą. Po prostu mozesz później sobie wrócić i je wykonać.


Te 2 są nie zwiazane z fabułą? Ta , ta , na pewno. Tylko żę ja nie mam innych zadań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu wszystkich zadań w drugim mieście powinieneś dostać telefon od nieznajomego na mapce znak zapytania i zadanie powinno na ciebie czekać niedaleko czerwonego mostu kolejowego jak byś jechał do Las Venturas

Ja pamietam misje dla Zerro wykonałem dopiero przed końcem gry wiec raczej nie ma to dużo wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:33, Budep napisał:

Aby dostać się do Las Venturas , muszę robić zadania dla Zeroo , czy dla alfonsa Jizziego?
Proszę o odpowiedź.


O ile sie nie mylę jak wykonasz wszystkie misje w drugim mieście to powinieneś dostać telefon od nieznajomej osoby konkretnie do znaku zapytania (?) i jedziesz tam i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam uratować Mike - misja u Jizziego. Ale jak ta furgonetka mi ucieka , to mam w nią strzelać? Teraz tak robiłem i mike deadnął. Mam zablokowoać ją czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:16, Budep napisał:

Mam zablokowoać ją czy jak?

Podjedz do furgonetki, postrzelaj troche do niej (lecz bez przesady). Byc moze czeka Cie maly poscig, ale wszystko powinno zakonczyc sie na plycie lotniska. Zabij porywaczy i wracaj do Jizii''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mniej więcej wszystkie oprócz specjalnych typu radiowóz, karetka pogotowia, wóz strażacki, Patriot, Rhino, Hot Knife itp. Niektóre samochody można ulepszać tylko w poszczególnych salonach tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 20:38, Dekerinho6 napisał:

A ja mam takie pytanie czy można stiuningować sobie każde auto czy tylko specjalne ??

Sa trzy garaze:
Trans Fender - mozesz tam tuningowac niemal wszystkie samochody (garazy tych jest kilka: 1 w Los Santos (na poludnie od posiadlosci Madd Dogga)
Loco Low - tylko lowridery (jest tylko jeden salon w Willowfield w Los Santos)
No i Wheel Arch Angels - po wykonaniu pierwszej misji dla Cesara (po uprzednim zakupie Wang Cars w San Fierro)
Jesli jakis samochod mozesz tunowac w salonie xx, to nie mozesz tego robic w dwoch pozostalych - taki exclusive ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Włączam Sa-Mpa, wybieram serwer i...BACH! Piękny Runtime Error.Grę mam oryginalna (zakupiona w Irlandii).Sp2 jest,i .NET Framework 2.0.Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:24, aolejniczak5 napisał:

Mam problem.Włączam Sa-Mpa, wybieram serwer i...BACH! Piękny Runtime Error.Grę mam oryginalna
(zakupiona w Irlandii).Sp2 jest,i .NET Framework 2.0.Bardzo proszę o szybką odpowiedź.


Może nie masz odpowiedniego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NRG-500 masz chyba w dokach w San Fierro - tam gdzie wykonujesz skoki na motorze ( tak jak w LS BMX-em w parku ). Co do bandito to niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:19, klaser2 napisał:

gdzie znajdę bandito i NRG-500 mam dostęp do wszystkich miast

Oprócz doków w San Fierro NRG-500 jest też w garażu piętrowym blisko domu CJ''a. Tylko nie wiem jak ci wyjaśnić położenie. Gdy patrzysz na stadion od strony domu to któraś z uliczek na lewo od stadionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:19, klaser2 napisał:

gdzie znajdę bandito i NRG-500 mam dostęp do wszystkich miast


Bandito można znaleść w tych miejscach:
Flint Range / Los Santos, Molo niedaleko klubu golfowego / San Fierro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia. Owszem, misja nie należy do najłatwiejszych, ale jak już znajdziesz na nią sposób uda Ci się za każdym razem. Najważniejsze by jechać jak najbliżej lokomotywy i w miarę możliwości wspomagać Big Smoke''a ogniem. I w ogóle nie hamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:19, klaser2 napisał:

gdzie znajdę bandito i NRG-500 mam dostęp do wszystkich miast

Weź wpisz w googlah nazwę samochodu i gta i pojawi ci się pełno mapek z tym pojazdem. Ja w ten sposób szukałem pojazdów gdy trzeba było je oddać w San Fierro na statek. Niektóre łatwiej znaleźć inne trudniej, a jak nie stoją zaparkowane w wyznaczonym miejscu to zacznij grę od nowa, bo czasami niestety tak się zdarza, że się nie pojawiają. Trochę to przeszkadza bo się dużo czasu straciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować