Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 14:29, czapla56 napisał:

Do tego jeszcze dochodzi zbieranie ostryg i podków, oraz robienie zdjęć :)

co to są podki? I jeszcze jedno - o co chodzi z robieniem zdjęć? Jakieś specjalne miejsca/osoby muszą zostać sfotografowane czy to może być wszystko, włącznie z chodnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:50, Igor FCBayern napisał:

> Do tego jeszcze dochodzi zbieranie ostryg i podków, oraz robienie zdjęć :)
co to są podki? I jeszcze jedno - o co chodzi z robieniem zdjęć? Jakieś specjalne miejsca/osoby
muszą zostać sfotografowane czy to może być wszystko, włącznie z chodnikiem ;)

Podkowy to hmmm buty konia :D Zdjęcia robisz w oznaczonych miejscach. Polecam www.gtasite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:58, czapla56 napisał:

> > Do tego jeszcze dochodzi zbieranie ostryg i podków, oraz robienie zdjęć :)
> co to są podki? I jeszcze jedno - o co chodzi z robieniem zdjęć? Jakieś specjalne miejsca/osoby

> muszą zostać sfotografowane czy to może być wszystko, włącznie z chodnikiem ;)
Podkowy to hmmm buty konia :D Zdjęcia robisz w oznaczonych miejscach. Polecam www.gtasite.pl

aaaa... podkowy ;) Nie widzialem jeszcze chyba... Ostrygi mam 3. Je też trzeba zebrać wszystkie dla jakiegoś efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak zbierzesz wszystkie, to będziesz mógł iść do jednej z 6 dziewczyn nie martwiąc się o jej wymagania(gruby, chudy, umięśniony itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:10, czapla56 napisał:

/.../
Jak zbierzesz wszystkie, to będziesz mógł iść do jednej z 6 dziewczyn nie martwiąc się o jej
wymagania(gruby, chudy, umięśniony itp)

Podkowy dają szczęście w kasynie, tak gdzieś przeczytałem. A w san fierro co trzeba fotografować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snapshoty, je widać tylko przez aparat, ale w nocy takie coś co rozświetla np. ulicę to właśnie jest snapshot. :) Dlatego najlepiej z mapą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja co zrobiłem wczoraj...:) Mam podmienione dokładnie wszystkie auta i nawet gra mi się nie tnie a bałem się wszystkie podmienić :) No a teraz zamiast tych starych, brudnych aut mam nowiuteńkie i czyściutkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 13:42, jakoktochce napisał:

Heh ja co zrobiłem wczoraj...:) Mam podmienione dokładnie wszystkie auta i nawet gra mi się
nie tnie a bałem się wszystkie podmienić :) No a teraz zamiast tych starych, brudnych aut mam
nowiuteńkie i czyściutkie :))

Hmm, szczerze to jakoś nie chce mi się wierzyć, iż masz wszystkie. Przecież ich tam jest pełno. Musiałbyś to wymieniać cały dzień... :) A poza tym nawet jeśli, to jak u ciebie z teksturami...? Wszystko chodzi jak powinno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 14:01, Virus 500 napisał:

daj kilka screenów z paroma samochodami
w jednym miejscu (najlepiej koło siebie)

Jeśli ma podmienione wszystkie, to chyba nie będzie o to trudno.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 14:05, czapla56 napisał:

> daj kilka screenów z paroma samochodami
> w jednym miejscu (najlepiej koło siebie)
Jeśli ma podmienione wszystkie, to chyba nie będzie o to trudno.... :)


No nie, kilku nie mam np. Bandito i wszystkich samolotów oraz łodzi. A tekstury mi się pojawiają normalnie ale czasami gra trochę zwalnia na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 14:16, czapla56 napisał:

/.../
Mógłbyś zrobić na szybko jakiegoś screena z ulicy?? :)

Dubel :]
Podaj jeszcze konfigurację sprzętową jak mówi Virus 500 i będziemy szczęśliwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście musiałem zmniejszyć do połowy odległość pojawiania się różnych rzeczy. Pentium 4 2,5 GHz, 512 RAM, Grafika 128 Mb. Oto kilka fotek z moich ulic:

20070826142817

20070826142832

20070826142921

20070826142932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz GeForce to może dlatego , od piątku mam nowego kompa i jeszcze nie instalowałem San Andreas . Może później sprawdzę . Wcześniej miałem Radeona i może dlatego teksturki znikały przy większej ilości podmienionych samochodów i etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 23:09, Union Pacific napisał:

Ehh... z moją sytuacją nic nowego, chyba będe musiał kupić nowy egzemplarz. :/

Z błędem CRC powinni Ci wymienić nośnik na nowy, to nie Twoja wina, że płyta jest skopana... Możesz też spróbować skopiować nośnik na jakimś innym napędzie, najlepiej starszej daty, wolniejszym. Mnie parę razy takie próby się powiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować