Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Czy ktoś może wstawić dla mnie zdjęcie furgonetki, dzięki której możemy okradać mieszkania? I najlepiej mapkę z zaznaczonymi rejonami, gdzie znajdują się mieszkania do zrabowania, bo jeszcze na żadne nie trafiłem... :(
BTW bilard to najfajniejsza mini-gra w San Andreas! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto furgonetka. Ale z miejscami to trudno patrz na drzwi i musi być żółty znak taki jak przed domem CJ to oznacza że do tych domów można się włamać

20070830193421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:34, Meykan napisał:

Oto furgonetka. Ale z miejscami to trudno patrz na drzwi i musi być żółty znak taki jak przed
domem CJ to oznacza że do tych domów można się włamać

Dzięki! I ten znaczek jest widoczny z tego furgona, tak? Jak się z niego wyjdzie to nie znika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:40, Igor FCBayern napisał:

Dzięki! I ten znaczek jest widoczny z tego furgona, tak? Jak się z niego wyjdzie to nie znika?

Jak już wejdziesz, i zaczniesz okradać domy, to znaczek nie zniknie dopóki nie odprowadzisz fury z łupami do takie specjalnego garażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:09, Azreix napisał:

Heh, tak sobie ostatnio zdałem sprawę, że w San Andreas od dwóch lat już gram praktycznie bez
przerwy i jeszcze się nudzi...Dobra gierka :-)

WRÓC!!! Jeszcze się nie nudzi, sorry za babol i drugi post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:09, Azreix napisał:

Heh, tak sobie ostatnio zdałem sprawę, że w San Andreas od dwóch lat już gram praktycznie bez
przerwy i jeszcze się nudzi...Dobra gierka :-)

Jak dla mnie GTA SA, to najlepsza gra:)
Mam tylko 3 takie gry, w które gram bez przerwy od premiery:
1. GTA SA
2. Mafia
3. Call of Duty 2
I GTA SA jest na pierwszym miejscu, poprostu ta gra nigdy mi sie nie znudzi, ten klimat, te misje, ta muza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:09, Azreix napisał:

Heh, tak sobie ostatnio zdałem sprawę, że w San Andreas od dwóch lat już gram praktycznie bez
przerwy i jeszcze się nudzi...Dobra gierka :-)

masz rację można w to grać cały czas choć grafika jest nie najleprza juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:09, Azreix napisał:

Heh, tak sobie ostatnio zdałem sprawę, że w San Andreas od dwóch lat już gram praktycznie bez
przerwy i jeszcze się nudzi...Dobra gierka :-)

No ja też. Zawsze jest co robić. Nie rozumiem ludzi którzy wolą np. Vice City. Przecież w San Andreas wszystko jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:12, KrzychoCJ napisał:

No ja też. Zawsze jest co robić. Nie rozumiem ludzi którzy wolą np. Vice City. Przecież w San
Andreas wszystko jest lepsze.

GTA SA ma taki "hip hopowy" klimat, dlatego dużo ludzi mówi że bardziej podoba im się GTA VC:) Ale dla mnie właśnie ten "hip hopowy" klimat w GTA jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:13, NuGGet napisał:

Ale dla mnie właśnie ten "hip hopowy" klimat w GTA jest najlepszy:)

Też wole "hip hopowy". Sobie jeździsz z ziomkami lowriderem + Radio Los Santos i zachód słońca. To lubię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał takie GTA Vice City tylko z większym światem i możliwościami SA. O ile w VC grałem bez przerwy to SA mnie przez ten dresiarski klimat "homie" znudziło... Mam to wszystko za oknem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:19, Azreix napisał:

Grafika to była już nędzna w momencie premiery, ale ja nie gram w to dla grafy, ale dla klimatu
:-D

nom masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:19, Azreix napisał:

Grafika to była już nędzna w momencie premiery, ale ja nie gram w to dla grafy, ale dla klimatu
:-D

Grafika nie jest zła. Może dlatego, że gram na full a może dlatego że mi się podoba. Pasuje do GTA. Nie jest to grafika - szajs jak z tibii (piszę z małej bo ta gra nie zasługuje na więcej, xD teraz mnie bluzgajcie za to, że jej nie lubię :P), ale też nie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też podpisuję się w sprawie tibii... Co do grafy, nie jest zła! Nie powiedziałbym, że jest zła. Może nieco przestarzała, ale bez przesady. Grać się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować