Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2010 o 21:32, Piotrbov napisał:

Mam taki mały problem. Otóż, jakie wersje gier kupować, z USA, czy z Europy. Chodzi mi
o to, gdzie powinno się zrobi konto w Klubie Nintendo, Angielskim, czy Amerykańskim.


Rybka Tobie to. Każde państwo ma swój indywidualny klub właśnie dlatego, żeby nie podczepiać się pod żadne inne. Wszelkie nagrody i tak dalej. Są rozprowadzane wyłącznie w danympaństwie. Polska klubu nie ma, więc obojętne co wybierzesz. Oczywiście w momencie gdy masz konsole PAL to nie możesz się zarejestrować pod NTSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam obstawiam że będzie hitem przebijającym IV generację. Choćby z tego powodu, że teraz więcej osób ma konsole Nintendo DS niż 3 lata temu (premiera D/P), więc popyt się zwiększył.

Btw: Kącik trade''u ---> szukam ponad 30 poków na wymianę, każdy jeden mile widziany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Nintendo USA jest znacznie lepsze od Nintendo Europe. Do Europejskiego wysyłałem e-maile kilka razy i nic nt. temat. Napisałem do Amerykańskiego i mam odpowiedź, żebym zrobił konto w Angielskiej wersji.

Są jakieś różnice pomiędzy tymi dwoma klubami? No bo kurczę, gry kupowane w USA są tańsze. Najnowszy Layton w USA kosztuje 29 dolarów, a najnowszy Layton w Anglii 29 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 20:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Taka, że mieszkasz w Europie i musiałbyś sobie ściągać konsole w wersji NTSC jeśli chcesz
punkty zdobywane do klubu wykorzystać ;P


No właśnie. Jak to jest? Konsola zakupiona w USA działa tylko w clubie USA, a kupiona w Europie w klubie europejskim? Bo właśnie zamierzam robić zakupy, już z myślą o klubie Nintendo i 3DS'ie gdzie będzie można kupować gry za punkty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ponieważ jak sam wiesz jest podział na NTSC i PAL. Miksować się kardridże chyba będzie dało w DSie, ale w kwestii 3DSware(na pewno coś takiego będzie), będziesz musiał sobie punktować(mam na myśli punkty do wymiany na grę)w NTSC lub PAL, a że do gier Nintendo są dodawane kody, które Ci daja gwiazdki, które wymieniasz na punkty, więc musiałbyś kupować gry z ameryki, bo przypuszczam, że punkty w wersji PAL w amerykanskim klubie by nie przeszły. Zresztą z punktu widzenia włascicieli jaki byłby w tym sens? Dla nas to co innego, my klubu nie mamy...
No mniej więcej tak to wygląda.
Jeśli się gdzieś pomyliłem, to neich ktoś mnie poprawi, coby Piotrbova w błąd nie wprowadzać, a ja wracam do Wii i Zeldy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:07, Ichibanboshi-kun napisał:

No mniej więcej tak to wygląda.


Tylko właśnie jest problemik. Ceny gier gier w USA są tańsze i to sporo. 29 dolarów, a 29 funtów robi sporą różnicę. A jak sie zapytałem w supporcie Klubu Amerykańskiego, to mi gościu powiedział, by zarejestrować się w klubie angielskim, więc mam problem ;)
Po prostu się tak dopytuje, żeby później nie mieć problemów np. ze skasowanym kontem, lub coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 23:50, Hellmut napisał:

Ja tam obstawiam że będzie hitem przebijającym IV generację. Choćby z tego powodu, że
teraz więcej osób ma konsole Nintendo DS niż 3 lata temu (premiera D/P), więc popyt się
zwiększył.

Co do tego też nie mam wątpliwości, ale chodziło mi głównie o strukturę wiekową klientów :) Jak widać 4 generacja miała swoich zwolenników głównie wśród dzieci, podczas gdy w HS i SS grało już dużo więcej młodzieży i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 18:40, Hellmut napisał:

http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Version-exclusive
Zwróćcie uwagę na Poki dostępne jedynie w Pokemon White, a konkretnie ich liczbę o.O

Na dole jest wyjaśnione. Wszystkie te poki (pre-evo) można złapać w White Forest. Z tego co wiem jego przeciwieństwo, Black City nie ma żadnych dzikich pokemonów, ma za to mnóstwo trenerów, z którymi można walczyć.
To jeden z powodów, dla którego mogę wybrać White, jeśli nie wytrzymam do trzeciej gry. W Blacku kusi mnie tylko Houndour i Reshiram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 18:59, ibisz napisał:

To jeden z powodów, dla którego mogę wybrać White, jeśli nie wytrzymam do trzeciej gry.
W Blacku kusi mnie tylko Houndour i Reshiram.


To mam wielki orzech do zgryzienia z wyborem, która wersję mam zagrać. Planowałem wziąć białą dla Zekroma, lecz te Black City kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:34, Piotrbov napisał:

To mam wielki orzech do zgryzienia z wyborem, która wersję mam zagrać. Planowałem wziąć
białą dla Zekroma, lecz te Black City kusi.

Z tego co widziałem, E4 ma poki na wysokich poziomach, poza tym same pokemony ewoluują na dość wysokich (w porównaniu do innych) levelach, np. pseudolegenda tej generacji w ostatnie stadium wchodzi dopiero na 64lvl, podczas gdy Dragonite i Tyranitar na 55lvl. Black City może być więc dobrym miejscem do treningu... Kurcze, nie wiem co wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:34, Piotrbov napisał:

> To jeden z powodów, dla którego mogę wybrać White, jeśli nie wytrzymam do trzeciej
gry.
> W Blacku kusi mnie tylko Houndour i Reshiram.

To mam wielki orzech do zgryzienia z wyborem, która wersję mam zagrać. Planowałem wziąć
białą dla Zekroma, lecz te Black City kusi.

Takie pytanie z poza tematu,to Ty do mnie pisałeś przed chwilą na gadu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:40, Michu94x napisał:

Czy wiadomo już co z wejściem gba w 3DS ? Bardzo chętnie bym sobie przesłał pokemony
z wersji fire red.


Tak, wejścia nie będzie, bo konsola będzie miała wbudowane Virtual Console''s i będzie możliwość grania w gry z GBA, ale w wersji niekardridżowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3DS
26 luty 2011
Premiery tego dnia będą miały takie oto gry:
Legend of Zelda: Ocarina of Time 3DS – Nintendo
Nintendogs + Cats – Nintendo
Pilotwings Resort – Nintendo
Pro Baseball Spirits – Konami
Professor Layton and the Mask of Miracle – Level 5
Ridge Racer 3D – Namco Bandai
Samurai Warriors Chronicle – Tecmo Koei
Steel Diver – Nintendo
Super Monkey Ball – Sega
Super Street Fighter IV: 3D Edition – Capcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 05:48, Ichibanboshi-kun napisał:

3DS
26 luty 2011
Premiery tego dnia będą miały takie oto gry:
Legend of Zelda: Ocarina of Time 3DS – Nintendo
Professor Layton and the Mask of Miracle – Level 5
Super Street Fighter IV: 3D Edition – Capcom


Miejmy nadzieje, że takie same premiery będą podczas angielskiej premiery. I kurka Layton 3D juz za 6 miesięcy, myślałem, że będę musiał dłużej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego pokemona muszę użyć i jakiej umiejętności abym mógł wędrować pod górę? Czasem na brązowej ziemi jest taka ścieżka z kamieni ale trzeba użyć specjalnej umiejętności do tego. Tak jak do niszczenia kamieni albo niszczenia krzaków bidofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować