Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2010 o 10:49, Piotrbov napisał:

> Fuck Yeah !!! Kuzyn nie zawiódł moich oczekiwań i przywiózł mi ze Stanów...(fanfary)

> Professor Layton and the Unwound Future (tylko,że teraz sobie jeszcze nie zagram
bo przechodzę
> dopiero Diabolical Box).No i jeszcze druga sprawa,wszyscy tutaj zachwalają Fenixa
Wright''a
> więc pomyślałem,że też spróbuję,tyle że nie wiem od której części zacząć.

Ja czekam na europejską premierę gry i kupuje na amazonie, lub ebayu Laytona.
A co do Phoenixa, to zacznij od Phoenix Wright: Ace Attorney, później Phoenix Wright:
Ace Attorney Justice for All, później Phoenix Wright: Ace Attorney Trials and Tribulations
i na końcu Apollo Justice


Dzięki,przy okazji okazało się,że zrobiłem błąd w tytule ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 01:51, Piotrbov napisał:

No to znajdź kogoś, kto pomoże w przetransportowaniu wszystkich twoich pokemonów z innych
gier do tej najnowszej i będziesz miał ich sporo ;)

To nie to samo, ja chcę łapać poki, nie przesyłać :)

@Ichibanboshi-kun
To jak widać mamy inne spojrzenie na serię xD A i gwarantuję Ci, kupiłbyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się złapać abrę. Taki pokemon psycho. Tylko jest jeden problem jedyną umiejętność jaka posiada to teleport czyli ucieczka z walki. Jak można ją nauczyć nowych umiejętności abym mógł nią atakować i walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 14:28, xD_ominik napisał:

Udało mi się złapać abrę. Taki pokemon psycho. Tylko jest jeden problem jedyną umiejętność
jaka posiada to teleport czyli ucieczka z walki. Jak można ją nauczyć nowych umiejętności
abym mógł nią atakować i walczyć?


Na 16 poziomie ewoluuje w Kadabrę. Do tej pory jedyną możliwością expienia go jest branie go na pierwszy ogień i od razu zmiana na innego.

P.S. Wiemy, że Abra to psycho, tutaj sporo osób wie bardzo dużo o pokemonach, nie trzeba tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na to jeden, znany od wieków sposób.

Ustaw Abrę jako pierwszego w parcie. Kiedy tylko włączy się do walki, natychmiast wymień go na Poka zdolnego do walki. Po udanej walce wszystkie Pokemony, które w niej uczestniczyły i nie straciły całego HP, dostają exp do podziału, nawet jeżeli nic w tej walce nie zrobiły. W takim układzie połowę exp dostanie Abra, a połowę inny Pokemon, który uczestniczył w walce.
Na 16 lvl Abra ewoluuje i jako Kadabra staje się zdolny do samodzielnej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupno DS''a i mam kilka pytań.
Coś możecie powiedzieć o modelach, które aktualnie są na rynku? Mam ochotę wziąć Lite (bodaj drugi model z kolei) i nie wiem, czy nie stracę zbyt dużo względem XL.
Druga sprawa, na E3, czy też GC, była mowa o tym, że DS''y będa wymieniały się danymi nawet kiedy będą wyłączone - ten ficzer dotyczy tylko 3DS, czy też zwykłych DSów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od tyłu, tylko 3DSa.
Osobiście bym Ci polecał DSi XL z prostego względu - wygoda. Osobiście uważam, że gra z większym ekranem jest przyjemniejsza oraz jest to wygodniejsze w takich grach jak chociażby: http://www.youtube.com/watch?v=0VeZ_dHVWqM Big Bang Mini
Czy Dragon Quest IX gdzie grafika zachwyca więc jeszcze przyjemniej jest mieć tego więcej :)
Oczywiście ktoś Ci odpisze, że XLki się nie opłaca, bo jest za duża, jak kto woli.
Samo DSi różni się od Lite''a tym że ma internet, DSiWare(możesz kupwoać różne tytuły za punkty nintendo), odtwarza muzykę, ma wejście na kartę pamięci i jest pozbawione wejścia na gry z GBA. Ma też odrobinkę większy ekran oraz dwie kamerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goargh... Z jednej strony kusi mnie niesamowicie niska cena Lite''a - ale z kolei DSi XL, jak sam mówisz, ma większy ekran, internet i dwie kamery.

GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:05, ww3pl napisał:

Goargh... Z jednej strony kusi mnie niesamowicie niska cena Lite''a - ale z kolei DSi
XL, jak sam mówisz, ma większy ekran, internet i dwie kamery.

GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH.


Znam ten ból, sam potrzebuję nowego DSa i zastanawiam się: wytrzymać i zaoszczędzicć na DSi czy nie wytrzymać i kupić za 2 stówki pierwszego DSa. Roar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Circa 1299 zł w Polsce, imo. Skoro DSi XL, nowy, kosztuje 600-700 zł TERAZ, to raczej nie ma co liczyć na inną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:20, gothicsheep napisał:

Ja sie zdecyduje na 3DS dopiero kiedy wyjda na to nowe poki. :D


Ja jakoś nie sądzę, że wyjdą Pokemony 3D, lecz kto wie co tam siedzi w głowach Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:26, Piotrbov napisał:

> Ja sie zdecyduje na 3DS dopiero kiedy wyjda na to nowe poki. :D

Ja jakoś nie sądzę, że wyjdą Pokemony 3D, lecz kto wie co tam siedzi w głowach Nintendo.

Jestem pewien, ze cos wymysla. Jak sadzisz, dlaczego B/W wydali jeszcze na zwyklego DSa, mimo ze juz niedlugo na rynek wejdzie 3DS? Zeby mieli spokoj i czas na prace przy nowych pokach na nowej konsoli. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 15:06, ww3pl napisał:

Planuję kupno DS''a i mam kilka pytań.
Coś możecie powiedzieć o modelach, które aktualnie są na rynku? Mam ochotę wziąć Lite
(bodaj drugi model z kolei) i nie wiem, czy nie stracę zbyt dużo względem XL.
Druga sprawa, na E3, czy też GC, była mowa o tym, że DS''y będa wymieniały się danymi
nawet kiedy będą wyłączone - ten ficzer dotyczy tylko 3DS, czy też zwykłych DSów?

Ja mam Lite''a i sprawuje sie zajebiscie. Kupilem na allegro, praktycznie nowka z calym wyposazeniem podstawowym, jak i dodatkowym. Niecale 400zl mnie to kosztowalo, ale nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musieliby je całkiem w trójwymiar w znaczeniu silnika graficznego przerobić, bo trzeciw wymiar + 2D to... No lipa. Zatem również wątpię, że wyjdą pokemony jako jRPGie na 3DSa, za to z przyjemnością zagrałbym w rangersów w 3D, zresztą w zwykłe poki też, to musiałoby być super, walczyć a potem z widoku TPP rzucać pokeballa *drool*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:35, Ichibanboshi-kun napisał:

Musieliby je całkiem w trójwymiar w znaczeniu silnika graficznego przerobić, bo trzeciw
wymiar + 2D to... No lipa. Zatem również wątpię, że wyjdą pokemony jako jRPGie na 3DSa,
za to z przyjemnością zagrałbym w rangersów w 3D, zresztą w zwykłe poki też, to musiałoby
być super, walczyć a potem z widoku TPP rzucać pokeballa *drool*

Zaklad, ze wyjda jako standardowe RPG? ;P

B/W w dniu premiery osiagnelo prawie 2,5 miliona sprzedanych kopii, wiec pomysl sobie, jaki bedzie szal, kiedy japonczycy dowiedza sie, ze tym razem wszystko bedzie w 3D. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:35, Ichibanboshi-kun napisał:

Musieliby je całkiem w trójwymiar w znaczeniu silnika graficznego przerobić, bo trzeciw
wymiar + 2D to... No lipa. Zatem również wątpię, że wyjdą pokemony jako jRPGie na 3DSa,
za to z przyjemnością zagrałbym w rangersów w 3D, zresztą w zwykłe poki też, to musiałoby
być super, walczyć a potem z widoku TPP rzucać pokeballa *drool*


Trzeba zauważyć, że we 3DS''ie jest kamerka, to możesz jakoś ruch trzeba by zrobić by rzucić Pokeballa. A i fajnie by było, gdyby komendy ataków można było wydawać głosowo. np. "Charmander! Ember!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:42, Piotrbov napisał:

Trzeba zauważyć, że we 3DS''ie jest kamerka, to możesz jakoś ruch trzeba by zrobić by
rzucić Pokeballa. A i fajnie by było, gdyby komendy ataków można było wydawać głosowo.
np. "Charmander! Ember!"

Najlepiej zrobić to przy grupie dziewczyn, kiedy wybierasz się z kolegami na piwo.
Ognisty podryw. Tak ognisty, że wszystkie uciekają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:42, Piotrbov napisał:

Trzeba zauważyć, że we 3DS''ie jest kamerka, to możesz jakoś ruch trzeba by zrobić by
rzucić Pokeballa. A i fajnie by było, gdyby komendy ataków można było wydawać głosowo.
np. "Charmander! Ember!"


To ja chcę wtedy porządna grę z mechami!!!!
BIG BURACKU FLAMETHROWER BAZOOOOKKKAAA BANZAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować