Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie


Ale, ale... przecież konsole są be o.O

dla mnie na konsole wychodzi sam chłam a to co wychodzi i na konsole i na PC jednocześnie to... też chłam. :)
Zawołajcie mnie jak konsole padną (...)


Kocham takich ludzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kupię DS. Może nawet dzisiaj lub za kilka dni. Bo znalazłem lite black prawie nowe. Za 230zł albo za 240zł z tą nagrywarką nie wiem jak ona działa ale bez gier. Dają 1 miesiąc rozruchowy myślę że się opłaca. A jeśli chodzi o pokemony to da się złapać te legendarne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:42, kryst90 napisał:

Myślę że kupię DS. Może nawet dzisiaj lub za kilka dni. Bo znalazłem lite black prawie
nowe. Za 230zł albo za 240zł z tą nagrywarką nie wiem jak ona działa ale bez gier. Dają
1 miesiąc rozruchowy myślę że się opłaca. A jeśli chodzi o pokemony to da się złapać
te legendarne ?

Zdecydowana wiekszosc sie da. Niekrore z kolei mozna nabyc tylko przy okazji czasowych eventow, ewentualnie zawsze pozostaje wymiana z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:42, kryst90 napisał:

A jeśli chodzi o pokemony to da się złapać te legendarne ?

W Pokemon HeartGold/SoulSilver do złapania jest, licząc ostrożnie, 11 legend. Kolejne dwie możesz zdobyć, jeżeli zdobędziesz/pożyczysz określone 2 poki.
W Pokemon Platinum legend jest co najmniej 8.
Do tego dochodzą anonsowane co jakiś czas eventy, dzięki którym możliwe staje się zdobycie kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to prawda że jeśli chciałbym zrobić ewoluację na alkhazama (tego z łyżkami) trzeba go przesłać (wcześniejszą formę) i wtedy on ewolłuje ? I jak działają te czasowe eventy. I jeśli nie mam w pobliżu nikogo kto ma te pokemony a chcę zdobyć to co wtedy ? I da się jakoś przez internet wymieniać z innymi graczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaliczałem handheldów misiu. :*

Może i za bardzo uogólniłem, chodziło mi o X360 i PS3 ale przecież nie będę w każdym poście dopisywał o co dokładnie mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 17:02, kryst90 napisał:

A to prawda że jeśli chciałbym zrobić ewoluację na alkhazama (tego z łyżkami) trzeba
go przesłać (wcześniejszą formę) i wtedy on ewolłuje ?

Tak, to prawda. Aby Kadabra ewoluował w Alakazama, musi zmienić właściciela - choćby na chwilę (ewoluuje od razu po pojawieniu się u nowego trenera). Tak samo jest z kilkoma innymi pokami, niektóre wymagają nawet noszenia odpowiednich przedmiotów podczas wymiany.

Dnia 11.10.2010 o 17:02, kryst90 napisał:

I jak działają te czasowe eventy.

Są anonsowane wcześniej w oficjalnych źródłach i trwają tylko przez pewien okres czasu. Wtedy ściągasz odpowiednie rzeczy przez Wifi.

Dnia 11.10.2010 o 17:02, kryst90 napisał:

I jeśli nie mam w pobliżu nikogo kto ma te pokemony a chcę zdobyć to co wtedy ? I da
się jakoś przez internet wymieniać z innymi graczami?

Nie musi być w pobliżu, grunt to być w zasięgu sieci Wifi - wtedy masz możliwość łączenia się z dowolnym innym graczem, o ile oczywiście on również jest połączony (a więc tak, da się wymieniać przez internet z innymi graczami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:03, kryst90 napisał:

Opłaca się to za 240zł http://allegro.pl/show_item.php?item=1269433049 ?? Bo właśnie
czekam na maila potwierdzającego czy jednak sprzeda czy nie. A Nintendo ds lite ma wifi
? Jak mam się połączyć ?


No ba,i do tego z R4 w komplecie.A co do Wi Fi to każdy DS je ma ;p Natomiast żeby się połączyć musisz zainwestować w router (opcja wygodniejsza) lub korzystać z hot spotów (opcja mniej wygodna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kiedy już gadałem z tym gościem to ktoś kupił "kup teraz" ale znalazłem inną. Nintendo DS Lite białe działające w 100% ale jest rysa przez rysik na dotykowym ale pisze że to nic nie wpływa na użytkowanie + 1 gra. Za 250zł + przesyłka. Może uda mi się kupić jak rodzice się zgodzą i dołożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:26, Krzycho napisał:

Stawiam, że obie to wytwory horipodobne. Prawdopodobieństwo trafienia na oryginały na allegro jest chyba niższe niż to, że kosmici zrobią nalot na Twoją chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle gram w Pokemon diamond. Zatrzymałem się. Byłem już w wieli miastach. Dziś spojrzałem na youtube i widzę że psyducki muszą zrobić przejście aby posunąć fabułę naprzód http://www.youtube.com/watch?v=ehm3K4Ta7g8&feature=related 0:15 sek. Obejrzałem poprzednie części jak przejść tą grę ale wydaje mi się że byłem wszędzie, z każdym rozmawiałem. Jednak coś ominąłem. Co trzeba zrobić aby psyducki zrobiły mi przejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 19:33, xD_ominik napisał:

Ciągle gram w Pokemon diamond. Zatrzymałem się. Byłem już w wieli miastach. Dziś spojrzałem
na youtube i widzę że psyducki muszą zrobić przejście aby posunąć fabułę naprzód http://www.youtube.com/watch?v=ehm3K4Ta7g8&feature=related
0:15 sek. Obejrzałem poprzednie części jak przejść tą grę ale wydaje mi się że byłem
wszędzie, z każdym rozmawiałem. Jednak coś ominąłem. Co trzeba zrobić aby psyducki zrobiły
mi przejście?


Pamiętam tę akcję,trzeba było pogadać z Cynthią (to ta babka w czarnym stroju ;p).Znaleźć ją można bodajże w Celestic City albo Pastoria City.Radzę dla pewności sprawdzić oba miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2010 o 21:17, Slayer_Watti napisał:


Pamiętam tę akcję,trzeba było pogadać z Cynthią (to ta babka w czarnym stroju ;p).Znaleźć
ją można bodajże w Celestic City albo Pastoria City.Radzę dla pewności sprawdzić oba
miejsca.

A tak orientacyjnie, ona była w pomieszczeniu? Mały domek z jednym pokojem czy duży budynek, a może była na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 12:55, xD_ominik napisał:


>
> Pamiętam tę akcję,trzeba było pogadać z Cynthią (to ta babka w czarnym stroju ;p).Znaleźć

> ją można bodajże w Celestic City albo Pastoria City.Radzę dla pewności sprawdzić
oba
> miejsca.
A tak orientacyjnie, ona była w pomieszczeniu? Mały domek z jednym pokojem czy duży budynek,
a może była na zewnątrz?

Bulbapedia twym przyjacielem. Wpisujesz ''Cynthia'' w wyszukiwarce i beda na pewno podane lokacje, gdzie sie ona znajduje na danym etapie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nareszcie" to mało powiedziane. Cieszę się jak małe dziecko. Mój ulubiony i będący w trójce najrzadszych Pokemon wreszcie należeć będzie do mnie! Yes! Yes! Yes!

Gdyby nie to, że dostaniemy gotowca, do jego złapania użyłbym mojego Master Balla, tak jak od zawsze planowałem.

20101013151210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować