Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2010 o 17:11, kryst90 napisał:

Nie da się płynąć w górę wodospadu. Bo zawraca mnie. A jak naciskam "gadaj" to mówi jaki
to wielki wodospad. Coś takiego. A i czy da się gdzieś zdobyć albo kupić więcej master
balli niż dał mi 1 Elm?


1. Ichibanboshi napisał co zrobić, by zdobyć HM Waterfall, jak go masz to musisz nauczyć jakiegoś pokemona tego ataku i użyć ten atak na wodospad.
2. Niestety, to jest jedyny Master Ball, którego dostaniesz ( na pewno kupić go nie można ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 16:09, DragonLord napisał:

Po pierwsze, folie dopasowane co do mikrometra (żeby nie znaleźć szparki wielkości końca
szpilki) są co najmniej dziwne, założenie takiej wymagałoby nieludzkiej precyzji. Po
drugie, Krzychu sam powiedział, że na ekranie są bąble powietrza, wybrzuszenia. To znaczy,
że muszą być też jakieś miejsca na obrzeżu bez folii (w innym przypadku folia musiałaby
mieć wymiary większe od ekranu). A żartami jest radzenie laikowi, żeby próbował rozbierać
DS.


No akurat w rozkręcaniu DS''a żeby dostać się tylko do dolnego ekranu nie ma jakiejś wielkiej filozofii,poza ty u mnie też bąble się robiły,ale tak mniej więcej po tygodniu zniknęły.A wracając do folii to owszem są i takie które nie nachodzą na cały ekran ale Krzychu nie napisał jak to u niego jest,ja natomiast odpowiedziałem z perspektywy mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 17:11, kryst90 napisał:

A i czy da się gdzieś zdobyć albo kupić więcej master balli niż dał mi 1 Elm?

A co, już się zużyło? :D
Można wygrać na loterii w radiu Lucky Channel co tydzień, jeśli wylosowany OT zgadza się w całości z OT jakiegokolwiek z Twoich Poków. W praktyce szanse na to są tak małe, że nie ma co liczyć na zdobycie więcej niż tego jednego Elma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 16:57, Piotrbov napisał:

> Też nie czepiaj się aż tak strasznie Piotrbovie, każdy gra i bawi się na swój sposób


Ale to są pokemony. Tej gry nie da się przegrać, w tej grze nie można się zgubić. Wszystko
jest podane na tacy.

Poza tym forum znam jedną osobe, która w ogóle tekst w pokach czyta, więc wierz mi - da radę XD Poza tym sam jak grałem po raz pierwszy w 2. gen. miałem dużo problemów i w pokach i tak radości z fabuły(choć troszeczkę w 4. gen)nie ma, bo jest ona.. No wiadomo jaka. Choć nie wiem jak 5. gen, mam nadzieje ze to sie zmieniło i ze kiedys dostaniemy wreszcie w tej serii romans! XD

Umieram, cyrulica bedzie mnie atakować we śnie! Idę się przewiertrzyć, bo umrę zaraz. Ach, proszę ponownie. Osoby zainteresowane turniejem niech na sajcie ligowym się wpiszą pod newsem z regulaminem.
Pewne 4. osoby są, ale fajniej by było jakby tych osób było więcej.
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 17:51, Ichibanboshi-kun napisał:

jaka. Choć nie wiem jak 5. gen, mam nadzieje ze to sie zmieniło i ze kiedys dostaniemy
wreszcie w tej serii romans! XD


Taaa, to jest marzenie... Jednakże to jest nierealne, tak samo, jak Satoshi się w jakiejś dziewczynie zakocha.

Dnia 17.10.2010 o 17:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Umieram, cyrulica bedzie mnie atakować we śnie!


A mnie całki, system Unix.

Dnia 17.10.2010 o 17:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Ach, proszę ponownie. Osoby zainteresowane turniejem niech na sajcie ligowym się wpiszą
pod newsem z regulaminem.


Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 17:37, Hellmut napisał:

> A i czy da się gdzieś zdobyć albo kupić więcej master balli niż dał mi 1 Elm?
A co, już się zużyło? :D
Można wygrać na loterii w radiu Lucky Channel co tydzień, jeśli wylosowany OT zgadza
się w całości z OT jakiegokolwiek z Twoich Poków. W praktyce szanse na to są tak małe,
że nie ma co liczyć na zdobycie więcej niż tego jednego Elma.


No niestety. Złapałem nim legendarnego pokemona tego psa ale jest strasznie słaby. A co do 5 generacji w ogóle wyjdzie po angielsku bo jak na razie jest white na allegro ale po japońsku. I chyba może i ja się zapisze do turnieju bo jutro powinien mi przyjść nintendo ds i kasa za grę. Więc chyba sobie Soul Silver zamówię na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 18:42, kryst90 napisał:

No niestety. Złapałem nim legendarnego pokemona tego psa ale jest strasznie słaby. A
co do 5 generacji w ogóle wyjdzie po angielsku bo jak na razie jest white na allegro
ale po japońsku. I chyba może i ja się zapisze do turnieju bo jutro powinien mi przyjść
nintendo ds i kasa za grę. Więc chyba sobie Soul Silver zamówię na allegro.



Oczywiscie, ze beda :) Tylko gdzies do polroku pewnie.
Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 18:42, kryst90 napisał:

No niestety. Złapałem nim legendarnego pokemona tego psa ale jest strasznie słaby.

Pociesz się tym, że raczej go nie zmarnowałeś.

Ja mam 2 Master Balle i odkąd Mew jest już mój nie za bardzo wiem na co je użyć. Jak kiedyś doczekam się eventu z Arceusem to może wtedy znajdą zastosowanie :P

@Ichibanboshi-kun
Masz może pożyczyć Groudona? (Koniecznie z SS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 19:16, Hellmut napisał:

@Ichibanboshi-kun
Masz może pożyczyć Groudona? (Koniecznie z SS).


Ja tam jestem w trakcie jego łapania ( dzięki tobie dowiedziałem się że w SS można go zdobyć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 19:32, Piotrbov napisał:

Ja tam jestem w trakcie jego łapania ( dzięki tobie dowiedziałem się że w SS można go
zdobyć )

:D

To mam dla ciebie jeszcze jedną niespodziankę - pożyczę Ci Kyogre''a, podejdziesz do Oaka z nim i swoim Gro, dostaniesz Jade Orba, wracasz na miejsce polowania Groudona z Jade Orbem, a tam

Spoiler

Rayquaza!



Właśnie dlatego potrzebny mi Groudon z SS (innego np. zdobytego w Ruby i przeniesionego przez Pal Park Oak nie akceptuje - sprawdzone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz może gdzieś jakąś listę pokazującą wszystkie legendarne pokemony, które można złapać w SS? Bo może coś jeszcze mnie zaskoczy nie licząc Groudon''a ( właśnie w tym momencie z nim walczę )

Edit. Ech... muszę się chyba cofnąć do Komputera i wziąć poka ze sleepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletna lista, z pamięci:
- Entei (roamuje),
- Raikou (roamuje),
- Suicune,
- Lugia,
- Ho-Oh,
- Articuno,
- Zapdos,
- Moltres,
- Mewtwo,
- Latios (roamuje, w HG zamiast niego jest Latias),
- Groudon (zamiast niego w HG jest Kyogre),
Oprócz tego po spełnieniu specjalnych warunków niemożliwych do osiągnięcia w trakcie normalnej gry:
- Rayquaza (musisz mieć Kyogre z HG i Groudona z SS),
- Dialga lub Palkia lub Giratina (jeden do wyboru - musisz mieć Arceusa),
W wyniku eventu na chwilę obecną dostępny jest także:
- Mew.

To wszystko, do tego dorzuć jeszcze eventy, które były i minęły (np. Enigma Stone, który umożliwia spotkanie Latiosa w HG i Latiasa w SS, Jirachi etc.).

EDIT: O tak, Pokemon HeartGold i SoulSilver pod względem ilości (i IMHO epickości) legend są świetne.
EDIT 2: Heavy Balle polecam. Kto jak kto, ale Groudon jest ich najlepszym zastosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 19:54, Hellmut napisał:

Kompletna lista, z pamięci:


Czyli, według twojej pamięci wszystko mam ;) Te poki z eventów mam wszystkie, bo grę mam prawie od premiery.

Edit. Więc na niego Heavy Ball jest lepszy od Ultra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 19:57, Piotrbov napisał:

Czyli, według twojej pamięci wszystko mam ;) Te poki z eventów mam wszystkie, bo grę
mam prawie od premiery.

Tak dla pewności drogą eliminacji: Na pewno nie ma Celebiego (chociaż jeśli go masz, to możesz uruchomić interesujący event co sugeruje, że jeszcze go dostaniemy), Regirocka, Registeel, Regice, Jirachi, Deoxysa, Uxie, Mesprita, Azelfa, Heatrana, Regigigasa, Cresselii, Phione''a, Manaphy''ego (aczkolwiek spodziewać się można eventu), Darkraia, Shaymina i Arceusa, co chyba zamyka listę legend wszystkich Poków od I do IV generacji.

Dnia 17.10.2010 o 19:57, Piotrbov napisał:

Edit. Więc na niego Heavy Ball jest lepszy od Ultra?

Tak, to najcięższy Pokemon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 20:04, Hellmut napisał:

> Czyli, według twojej pamięci wszystko mam ;) Te poki z eventów mam wszystkie, bo
grę
> mam prawie od premiery.
Tak dla pewności drogą eliminacji: Na pewno nie ma Celebiego (chociaż jeśli go masz,
to możesz uruchomić interesujący event co sugeruje, że jeszcze go dostaniemy), Regirocka,
Registeel, Regice, Jirachi, Deoxysa, Uxie, Mesprita, Azelfa, Heatrana, Regigigasa, Cresselii,
Phione''a, Manaphy''ego (aczkolwiek spodziewać się można eventu), Darkraia, Shaymina
i Arceusa, co chyba zamyka listę legend wszystkich Poków od I do IV generacji.
> Edit. Więc na niego Heavy Ball jest lepszy od Ultra?
Tak, to najcięższy Pokemon.


Kilka tych poków mam z 4 części Poków, i dodatkowo mam Darkraia, Shaymina i Arceusa. A co do Manaphiego, to niedługo go będę miał. W najnowszej części Pokemon Ranger''a, jest misja, w której się go dostaje, wystarczy teraz znaleźć na polibudzie osobę, co ma NDS''a i by pożyczył na kilka minut, bym mógł go przenieść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego poprzedniego postu o odklejaniu folii - użyłem taśmy klejącej, tak jak to jest pokazane na opakowaniu. D: Najciemniej pod latarnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 17:50, Abomek napisał:


No i super,wszakże Layton i Fenix to jednakowoż najlepsi bohaterowie jakich mogli wybrać.Jakby jeszcze Miles''a dali to bym się cieszył niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować