Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2011 o 20:14, Piotrbov napisał:

Na amazonie, wszystkie gry kosztują poniżej 140 złotych. Ja się ostro dziwię osobom,
które kupują gry na DS''a i 3DS''a w Polsce.


Jak zamawiasz na Amazonie to musisz trochę poczekać co nie? A ta w ogóle ile tam idzie przesyłka do polski? Ja jak raz zamówiłem pada od gościa z allegro z angli to mi przyszedł dopiero po miesiącu... w każdym sklepie tak jest? Jeżeli tak,to ja się nie dziwie,bo ja wole mieć w jakieś 3 dni,niż w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 19:15, Piotrek_K napisał:

To chyba bedzie moj tytul startowy :).


Kupuj Street Figtera IV i od poniedziałku kopiemy się po necie! :D

Mój FC: 4425 - 1460 - 3094
Dodawajcie! ;)

Spoiler

Zapraszam też na my3ds.pl, tam też maniaki siedzą.
Modzie - to nie reklama, ale jak uznasz to proszę tylko o ostrzeżenie i najwyżej kasacje linku z postu. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:19, bobobo napisał:

Jak zamawiasz na Amazonie to musisz trochę poczekać co nie? A ta w ogóle ile tam idzie
przesyłka do polski? Ja jak raz zamówiłem pada od gościa z allegro z angli to mi przyszedł
dopiero po miesiącu... w każdym sklepie tak jest? Jeżeli tak,to ja się nie dziwie,bo
ja wole mieć w jakieś 3 dni,niż w miesiąc.

Przesyłka idzie 3 dni (dłużej idzie u nich pakowanie), szybciej idzie niż Polska Poczta i jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:20, loczyn napisał:

Przesyłka idzie 3 dni (dłużej idzie u nich pakowanie), szybciej idzie niż Polska Poczta
i jest za darmo.


TAK JEST ZAWSZE? Lol,a ja myślałem,że nie będzie mnie stać na gry,jak będe miał 3DS - a :D Chyba jednak nie doceniałem angielskich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:22, bobobo napisał:

TAK JEST ZAWSZE? Lol,a ja myślałem,że nie będzie mnie stać na gry,jak będe miał 3DS -
a :D Chyba jednak nie doceniałem angielskich sklepów.

Ja do Polskich nawet nie zaglądam.
Przykład:
3DS najtaniej w Polsce - 999zł
Amazon.co.uk - 840zł i darmowa wysyłka.

Jest różnica?

Gry też na Amazonie to 3/4 Polskiej ceny, a i widziałem takie 2 razy tańsze! Do tego jest dużo więcej gier niż u nas. Kup u nas takie tytuły jak FF: Tactics A2, 999 lub FFXII:Revenant Wings.

Na prawdę polecam Amazona. Co prawda przesyłka to nie to samo co gram.pl + odbiór osobisty ale gry na DSa zwykłego tylko tam! Powiem tak przy okazji, że gram.pl ma na prawdę dobre ceny gier na 3DS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:27, loczyn napisał:

Powiem tak przy okazji, że gram.pl ma na prawdę dobre ceny gier na 3DS''a.


To był sarkazm? :D

Ale chyba mnie przekonałeś. Na Amazonie za 1000 zł (czyli tyle co za zwykłego 3DS - a w Polsce) dostajemy gry które chciałem kupić: "Super Street Fighter IV" i "Splinter Cell 3D". Naprawdę mnie przekonałeś,bo gdyby ine ty,to bym na pewno przepłacił ;) Wielkie dzięki! Tylko uzbierać tysiaka, a będe miał taki piękny zestawik ;) Jeszcze arz dzięki.

Ale przesyłka jest na pewno darmowa i naprawdę idzie tylko tydzień? ( czy jak trzy dni jak to powiedziałeś,chociaż w to nie wierzę ;)) Z ANGLII DO POLSKI TYLKO TYDZIEŃ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:33, bobobo napisał:

Ale przesyłka jest na pewno darmowa i naprawdę idzie tylko tydzień? ( czy jak trzy dni
jak to powiedziałeś,chociaż w to nie wierzę ;)) Z ANGLII DO POLSKI TYLKO TYDZIEŃ?

Jest darmowa, ale do koszyka dawaj produkty z napisem:
"this item Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery."
jeśli takiego napisu nie ma to wchodź w link "X new" gdzie X to jakaś liczba, tam rozwinie się lista hurtowników Amazona i tam wrzucaj produkt. Niektórzy hurtownicy mają za darmo, inni wołają np 0,50-2Funty.
Przesyłka też różnie idzie. Najszybciej miałem w ciągu 3 dni, najpóźniej 5, a jedną miałem tydzień ale to dlatego, że mieli problem z dostępnością i musieli dopiero do siebie ściągnąć. Po prostu musisz czytać.
Co do darmowej wysyłki to musisz kupić produkty min za 25F czyli 100zł, ale to nie problem.. ;)
Staraj się też nie mieszać produktów z darmową wysyłką z tymi z nie darmową, bo czasami do tych darmowych doliczają kasę. Więc lepiej puścić w dwóch partiach.
Co jeszcze? Kurs sprawdzam na yahoo.currency.converter - liczy 1 do 1 jak płacę wirtualną kartą z mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:33, bobobo napisał:

Ale przesyłka jest na pewno darmowa i naprawdę idzie tylko tydzień? ( czy jak trzy dni
jak to powiedziałeś,chociaż w to nie wierzę ;)) Z ANGLII DO POLSKI TYLKO TYDZIEŃ?


Ja regularnie kupuje na amazonie, więc wszystko powiem ;)

Tak jest jak zapłacisz 25 funtów i więcej masz darmową wysyłkę. Tak, przesyłka idzie szybko ( raz wysłali mi w czwartek wieczorem, a już w poniedziałek kurier przyjechał z przesyłką ). Nie, jak kupujemy na amazon.co.uk to przesyłka nie idzie z Anglii, lecz z ich magazynu w Niemczech.

loczyn ---> dodany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty masz już konsolkę? Może wrażenia? ^^ I jaką najlepiej kupić grę na początek? Chyba wszyscy powiecie SSFIV co nie? :D

up@
No to trochę wyjaśnia,że z Niemczech ;) A jeżeli się płaci poniżej 25 funtów, o się nie ma już free wysyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:38, Piotrbov napisał:

Nie, jak kupujemy na amazon.co.uk to przesyłka nie idzie z Anglii, lecz
z ich magazynu w Niemczech.

Nie zawsze. Dwa razy miałem z królową brytyjską ;) Ale zauważyłem, że te free delivery idą z Francji i Niemiec, a jak się płaci to z WB, chociaż nie wiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:39, bobobo napisał:

A ty masz już konsolkę? Może wrażenia? ^^ I jaką najlepiej kupić grę na początek? Chyba
wszyscy powiecie SSFIV co nie? :D

Moje wrażenia tutaj: http://www.my3ds.pl/forum/topic/pierwsze-wrazenia-3ds/page/9
Tak, polecam SF :P

Dnia 26.03.2011 o 20:39, bobobo napisał:

up@
No to trochę wyjaśnia,że z Niemczech ;) A jeżeli się płaci poniżej 25 funtów, o się nie
ma już free wysyłki?

Nie, ale 25F to mało, z resztą wysyłka najczęściej to... 8zł. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:44, Piotrbov napisał:

> Moje wrażenia tutaj: http://www.my3ds.pl/forum/topic/pierwsze-wrazenia-3ds/page/9

> Tak, polecam SF :P

A co z osobami, które za bardzo za bijatykami nie przepadają?

IMO kupić parę gier ze starego DS''a a teraz czekać na Zelde, Laytona czy Mario w 3D, bo reszta tytułów taka sobie. Może Star Warsy będą spoko.

Osobiście stwierdzam, że startowa lista tytułów jest biedna, ale w czerwcu 3DS będzie machiną, że ja Cię pierdziut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:59, loczyn napisał:

IMO kupić parę gier ze starego DS''a a teraz czekać na Zelde, Laytona czy Mario w 3D,
bo reszta tytułów taka sobie. Może Star Warsy będą spoko.


To ja mam i wreszcie, mogę kilka gier przejść, bo mój Lajt od ponad roku ma zepsute klawisze R i L, a bez nich nie dało się przejść, lub było to o wiele trudniejsze.

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Czy SF IV się spodoba osobie, która za bardzo za bijatykami nie przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:03, Piotrbov napisał:

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Czy SF IV się spodoba osobie, która za bardzo za bijatykami
nie przepada?

A spoko, hmmm ciężko powiedzieć, bo nigdy nie byłem taką osobą :D
Ale fakt grania przez Internet z Japończykami w 3D jest chyba warty tych 150zł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:06, loczyn napisał:

Ale fakt grania przez Internet z Japończykami w 3D jest chyba warty tych 150zł... :P


No właśnie w stronę SF ciągnie mnie Wi-Fi, a w stronę PES''a pewność, że przegram w tą grę trochę czasu. I weź się tu koleś zdecyduj.
Gdyby Konami zrobiło Wi-Fi to ja bym bez żadnej zwłoki brał PES''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:15, Piotrbov napisał:

Gdyby Konami zrobiło Wi-Fi to ja bym bez żadnej zwłoki brał PES''a.

A nie ma w Pesie możliwości gry przez net? Wydaje mi się, że gdy gdzieś czytałem o tej grze, to napisano, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:18, maurras napisał:

> Gdyby Konami zrobiło Wi-Fi to ja bym bez żadnej zwłoki brał PES''a.
A nie ma w Pesie możliwości gry przez net? Wydaje mi się, że gdy gdzieś czytałem o tej
grze, to napisano, że jest.


Hym... Jakby teraz czytać recenzję, to już sam nie wiem. Niektórzy mówią, że jest, niektórzy że nie ma... Powinni dodawać te niebieskie znaczki, które informowały by czy jest odstępne połączenie z internetem, czy też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:15, Piotrbov napisał:

No właśnie w stronę SF ciągnie mnie Wi-Fi, a w stronę PES''a pewność, że przegram w tą
grę trochę czasu. I weź się tu koleś zdecyduj.
Gdyby Konami zrobiło Wi-Fi to ja bym bez żadnej zwłoki brał PES''a.

Mi też wydaje się, że jest :D A najlepiej kup obydwie i zagraj ze mną w SFIV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:25, loczyn napisał:

Mi też wydaje się, że jest :D A najlepiej kup obydwie i zagraj ze mną w SFIV :D


Niestety nie możliwe. Mam kasę tylko na jedną grę. Muszę mieć kasę na EK Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować