Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 17:53, Krzycho napisał:

Wchodzi nowe pismo konsolowe. Oczywiście jedyną pominiętą platformą jest ta najlepiej
sprzedająca się na świecie. ;)

Po CD-Action nie spodziewałbym się niczego więcej.

@Slayer_Watti
Szkoda, że mi nie mógłbyś żadnego załatwić. Ostatnio zastanawiam się nad kupieniem Black - wbrew wcześniejszym zapowiedziom. Głównym powodem jest właśnie chęć zdobycia tego Poka - obok Reshirama i Genesecta najfajniejszej legendy Unova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 13:45, Hellmut napisał:


@Slayer_Watti
Szkoda, że mi nie mógłbyś żadnego załatwić. Ostatnio zastanawiam się nad kupieniem Black
- wbrew wcześniejszym zapowiedziom. Głównym powodem jest właśnie chęć zdobycia tego Poka
- obok Reshirama i Genesecta najfajniejszej legendy Unova.


Ja tam wolę Zekrom''a, no i w sumie czekam jeszcze na event z Keldeo bo mi się strasznie podoba :) Podejrzewam jednak, że na pierwszy ogień po Victinim pójdzie Maleoletta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 12:44, Slayer_Watti napisał:

Hejo, masz już może Victini''ego bo jak coś to mogę Ci mojego odstąpić ;p BTW kupowałeś
poki na gramie czy na Amazonie ? A no i graty za przejście ligi, słyszałem, że w B/W
jest łatwiejsza niż w poprzednich częściach.


Tak mam go. Kupowałem na gramie, a liga fakt, jest prosta, nie dziwię się czemu legendami nie można grać on-line, Zekrom wymiata, 50 poziomowy pokonał jednym skillem Drowzego na 70 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:21, Piotrbov napisał:

Tak mam go. Kupowałem na gramie, a liga fakt, jest prosta, nie dziwię się czemu legendami
nie można grać on-line, Zekrom wymiata, 50 poziomowy pokonał jednym skillem Drowzego
na 70 poziomie.

No to przy dobrych układach już w przyszłym tygodniu pohandlujemy pokami z V gen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:48, Ichibanboshi-kun napisał:

Słodki Jezu, ta konsola jest wspaniała. Next gen jak się patrzy.

Świetne haha :D. Gdyby nie tyle dobrych tytułów, które teraz wychodzą to pewnie bym sobie na nią odłożył. Ale trzeba przyznać, rewelacja.

Przy okazji grał już ktoś nie licząc Ichibanboshi-kun w Okamiden? Ja zagram dopiero w przyszłym tygodniu, ale może ktoś już ma jakąś dodatkową opinię? Widzę, że oceny są bardzo ładne -> http://www.gamerankings.com/ds/971937-okamiden/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam, że na Ultimie Okamiden ostatnie sztuki. Dobrze, że się załapałem na jedną, bo pracownik powiedział, że to pierwsza i ostatnia partia, a później koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 13:41, Damianuss1 napisał:

Tak tylko dodam, że na Ultimie Okamiden ostatnie sztuki. Dobrze, że się załapałem na
jedną, bo pracownik powiedział, że to pierwsza i ostatnia partia, a później koniec.


Po co się spieszyć? Gdy zabraknie na ultimie, to bez problemu grę kupić się na amazon.co.uk za mniej niż 120 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:22, Piotrbov napisał:

Po co się spieszyć? Gdy zabraknie na ultimie, to bez problemu grę kupić się na amazon.co.uk
za mniej niż 120 złotych.

No racja racja :]. Ja tam bardziej preferuję wspieranie polskiego rynku :P hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:27, Damianuss1 napisał:

No racja racja :]. Ja tam bardziej preferuję wspieranie polskiego rynku :P hehe.


No ja też, lecz kupowałem w pre-orderze dwie gry na NDS''a i totalnie się zawiodłem ( niespodziewane, nigdzie nie ogłoszone przesunięcie premiery Kingdom Hearts Re:coded, przez Cenegę , jak również olbrzymia, jak dla mnie, wpadka Stadlbauera z Pokemonami ).
Wole kupować taniej i pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! A masz to KH? Jak wrażenia z gry? Czytałem, że to dość słaba część. Odwiedzanie non stop tych samych światów itd się ponoć przejadło. Co powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:41, Damianuss1 napisał:

O! A masz to KH? Jak wrażenia z gry? Czytałem, że to dość słaba część. Odwiedzanie non
stop tych samych światów itd się ponoć przejadło. Co powiesz?


Powiem tak. Odwiedzanie ciągle tych samych światów, to jest dewiza Kingdom Hearts''a. Mi się tam Re:coded podoba, lecz KH 358/2 Days jest znacznie lepsze. Fajny pomysł z modyfikowaniem Sory jest. Fabuła, jest bardzo podobna do KH 1, tzn. jest identyczna, bo po prostu się wchodzi w pamiętnik, w którym jest opisana fabuła 1 części, jak również Chain of Memories. Chodzi o to, że ten pamiętnik został zabugowany i Sora musi to naprawić.

A tak ogólnie to, prędzej, czy później przyjdzie do tego tematu Ichibanboshi-kun i powie, że nie mogę oceniać gier KH na NDS''a bo nie grałem w KH na PS2 i mam żadnego porównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:48, Ichibanboshi-kun napisał:

Słodki Jezu, ta konsola jest wspaniała. Next gen jak się patrzy.
http://www.youtube.com/watch?v=yk3rSX-vOVw



Zaczynam powoli żałować, że nie poczekałem do premiery 3DS, a zamiast tego kupiłem sobie starego, nieużywanego DS-Lite. Kurde...to tak jakbym kupił Ps2, miesiąc przez premierą PS3 :(. Choć z jednej strony...i tak chciałem kupić dwie gry, które i tak już mam (Pokemon Soul Silver oraz Super Mario DS 64). Więcej tytułów, które mogą mnie zaciekawić, prócz innych części poków, nie jestem w stanie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:47, Piotrbov napisał:

A tak ogólnie to, prędzej, czy później przyjdzie do tego tematu Ichibanboshi-kun i powie,
że nie mogę oceniać gier KH na NDS''a bo nie grałem w KH na PS2 i mam żadnego porównania
;)

Tylko wspomnę, że ta dewiza Twa, to odnosi się wyłącznie do części NDSowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 16:48, Ichibanboshi-kun napisał:

Tylko wspomnę, że ta dewiza Twa, to odnosi się wyłącznie do części NDSowych ;)


Hym...? Nie do końca kapuje, nvm. Wejdź na GG, jest sprawa. Ale fakt faktem, że 358/2 jest o wiele lepsze niż Re:coded i znacznie dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szag by to, przesyłka z moimi Blackami niestety nieco się opóźni, no ale trudno. Jakby ktoś chciał jakieś poki od I do IV gen. to uprzejmie służę pomocą, do tego mam do oddania kilka legend, oczywiście kto pierwszy ten lepszy ;p A do oddania są : Regi trio, Latias, Giratina, Jirachi, Phione, i jeszcze kilka innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:42, Slayer_Watti napisał:

Szag by to, przesyłka z moimi Blackami niestety nieco się opóźni, no ale trudno. Jakby
ktoś chciał jakieś poki od I do IV gen. to uprzejmie służę pomocą, do tego mam do oddania
kilka legend, oczywiście kto pierwszy ten lepszy ;p A do oddania są : Regi trio, Latias,
Giratina, Jirachi, Phione, i jeszcze kilka innych.

Biorę!

Jira i Regisy. Reszta niech zostanie innym, coby zachłannym nie być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do oddania są : Regi trio,

Dnia 18.03.2011 o 19:52, Hellmut napisał:

Latias,
> Giratina, Jirachi, Phione, i jeszcze kilka innych.
Biorę!

Jira i Regisy. Reszta niech zostanie innym, coby zachłannym nie być :P


Okejka, to albo dzisiaj, albo bliżej nieokreślony termin w przyszłym tygodniu, pisz na gadu jak co ;) Aha mam dla Ciebie część tych poków o które prosiłeś wcześniej także jakby coś to możemy hurtowo sprawę załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Transakcja, szybka, miła, w 100% sprawna, trader rzetelny i miły. Polecam tego forumowicza!"

:P

Nie miałem pomysłu, jak wystawić okejkę Slayerowi za miłe handlowanie Pokami, więc tworzę ten komentarz a'' la Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy w Pokemon Black/White nie ma żadnej opcji rematchu (pomijając stadiony w Nimbasa City i E4)? Bieda straszna i krok w tył w porównaniu ze starszymi generacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować